لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد برای جذب آنتونی از استراتژی رئال مادرید پیروی می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


انتقال منچستریونایتد برای جذب آنتونی با در نظر گرفتن تمام موارد اضافه شده، تبدیل به گران ترین انتقال تابستانی شد.

بی بی سی اسپورت گزارش دهید که این معامله ممکن است در مجموع 85.6 میلیون پوند هزینه داشته باشد، مبلغی سرسام آور که بسیاری احساس می کنند شیاطین سرخ بیش از حد پرداخت کرده اند.

ممکن است یونایتد به دلیل تلاش نکردن بیشتر برای آنتونی در ابتدای پنجره نقل و انتقالات در این افزایش هزینه نقش داشته باشد، اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که آژاکس با مبلغی ارزان‌تر به یونایتد بفروشد.

قرارداد قبلی توسط رئال مادرید برای یکی از بازیکنان جوان نخبه جهان، نشان می دهد که این صرفاً بهای تجارت برای باشگاه های بزرگ است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس از Silvestre Szpylma/ تصاویر ورزشی با کیفیت/ گتی ایماژ

یونایتد و رئال هر دو با انتقال 85 میلیون پوندی موافقت کردند

رئال مادرید در ابتدای فصل نقل و انتقالات با هدف اصلی نقل و انتقالات خود یعنی اورلین چوآمنی به توافق رسید.

بی بی سی اسپورت گزارش دهید مجموع هزینه با افزودنی های توافق شده با موناکو برای چوآمنی به 85.3 میلیون پوند خواهد رسید.

آنتونی و چوآمنی هر دو 22 ساله هستند و از بهترین بازیکنان جوان جهان در پست های مربوطه خود محسوب می شوند.

هر دو بازیکن در شروع سال 2022 ارزشی بیش از 40 میلیون پوند داشتند.

چیزی که منچستریونایتد و رئال مادرید نشان دادند این است که “اگر به اندازه کافی بازیکن را دوست داشته باشید، برای به دست آوردن آنها هزینه را پرداخت خواهید کرد”.

نه یونایتد و نه رئال قصد نداشتند نزدیک به 80 میلیون پوند بپردازند، اما هر کدام آنقدر متقاعد شده بودند که بازیکنان واقعاً نخبه هستند و ارزش پرداخت کردن را دارند.

یونایتد ممکن است برای جذب کازمیرو از برخی جهات انتقاد کرده باشد.

اما اجازه دهید با آن روبرو شویم، رئال در حال حاضر بسیار بالاتر از سطح یونایتد است، در حال حاضر فاتح لیگ قهرمانان اروپا، تورنمنتی که شیاطین سرخ حتی نتوانستند در فصل گذشته جواز حضور در آن را کسب کنند. کازمیرو در خط هافبک بازیکن فوق العاده ای خواهد بود، حرکتی که یونایتد باید انجام می داد.

استعدادهای بزرگ هزینه زیادی دارد

حرکت برای آنتونی نشان می دهد که یونایتد آماده است تا برای استعدادهای جوان برتر نیز هزینه زیادی بپردازد، مانند آنچه رئال با چوآمنی انجام داد.

چوآمنی دلش به رئال بسته بود و یونایتد را در نظر نمی گرفت. ما باید سپاسگزار باشیم که آنتونی واقعاً ناامید بود تا به اولدترافورد برود و در آژاکس اعتصاب کرد تا آن را مجبور کند.

همیشه قراردادهای مقرون به صرفه ای وجود دارد که باید انجام شود، یونایتد در این تابستان با احتیاط نادری با انتقال 13 میلیون پوندی تایرل مالاسیا و خرید بازیکن آزاد کریستین اریکسن نشان داد.

سایرین صرفاً گران‌تر هستند و باشگاه‌هایی مانند یونایتد و رئال حق بیمه دریافت می‌کنند زیرا باشگاه‌های فروشنده می‌دانند که می‌توانند آن را مطالبه کنند و می‌دانند چه زمانی بازیکن خاصی دارند.

از بین این دو بازیکن، احتمالاً چوآمنی راحت‌ترین انتقال را خواهد داشت و به تیمی در سطح بالا که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا است، ملحق می‌شود.

آنتونی به باشگاهی پیوسته است که کار در حال پیشرفت است، اما همانطور که در اولین بازی خود با گل نشان داد، اجازه نمی دهد فشار و بررسی دقیق او را تحت تاثیر قرار دهد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کازمیرو می گوید از جذب آنتونی توسط منچستریونایتد خوشحال استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا