لیگ برتر انگلیس

متخصص می گوید که فرد می تواند با کازمیرو در کنار او تبدیل به انگولو کانته شود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


فرد پنجشنبه شب گذشته برای اولین بار با پیراهن منچستریونایتد در کنار کازمیرو شروع کرد.

اما فرد به جای اینکه در ترکیبی مشابه با تیم برزیلی که به بازی در آن عادت کرده اند، با هم ظاهر شوند، به عنوان شماره 10 بازی کرد و کریستین اریکسن در عمق بیشتری در کنار کازمیرو نشسته بود.

این به این دلیل بود که یونایتد می‌خواست فرد به شدت فشار بیاورد تا کریستیانو رونالدو را جبران کند و به احتمال زیاد دفعه بعد که شروع می‌کند، نقش عمیق‌تری بازی کند.

تیم ویکری، کارشناس فوتبال آمریکای جنوبی معتقد است که فرد می تواند در کنار کازمیرو که شاهد آن برای برزیل بوده، بسیار تاثیرگذار باشد.

عکس از David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

“فرد می تواند به نگولو کانته تبدیل شود”

صحبت کردن با وب سایت باشگاه یونایتدویکری درباره آمدن کازمیرو صحبت کرد و پیشنهاد کرد که او می تواند به فرد کمک کند تا به سطح جدیدی برای باشگاهش برسد.

او گفت: “با قدرت ریه ای که دارد [Fred’s] مطمئناً او می‌تواند بیشتر جلو بیاید و من از کازمیرو انتظار دارم این کار را تسهیل کند.

ممکن است شباهتی با کاری که توماس توخل با انگولو کانته در چلسی انجام داد وجود داشته باشد. او به جای اینکه فقط در خط میانی نگه داشته شود، او را مجبور کرد که با توپ بدود، مدافعان را متعهد کند و سپس پاس‌ها را بلغزد و از این طریق فضا ایجاد کند.

من فکر می کنم یونایتد می تواند کاری مشابه با فرد انجام دهد. کازمیرو از قبل با او تفاهم خوبی دارد و شما می دانید که کدام یک از این دو چه کاری انجام می دهد: کازمیرو نگه می دارد، فرد می تواند بالا و برگردد.”

مقایسه با کانته در مورد یونایتد خوشبینانه است، این بهترین سناریویی است که ما بسیار خوش شانس خواهیم بود که اتفاق بیفتد.

با این حال، فقط باید به پیشرفت قابل توجه اسکات مک تومینای و مارکوس راشفورد در هفته های اخیر نگاه کنید تا ببینید که کادر مربیگری اریک ده هاگ در حال حاضر موفق شده است به بازیکنان یونایتد برای رسیدن به سطوح جدید کمک کند.

مشکل فرد این است که یونایتد برای بازی در نقش دلخواهش باید کریستین اریکسن را کنار بگذارد، کسی که به سادگی برای اریک تن هاگ خیلی خوب بوده که بخواهد کنار بگذارد.

فرد واقعاً باید به Kante 2.0 تبدیل شود، اگر بخواهد به اندازه کافی خوب باشد تا جانشین دانمارکی در فرم خود شود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

پسر جدید منچستریونایتد کازمیرو خیلی خوب است که شکست بخوردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + سه =

دکمه بازگشت به بالا