لیگ برتر انگلیس

تاهیت چونگ می گوید باید منچستریونایتد را ترک می کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تاهیت چونگ نام شگفت انگیزی در تور پیش فصل منچستریونایتد بود. این امکان وجود دارد که او فقط به دلیل تصمیم دیرهنگام کریستیانو رونالدو برای نرفتن تماس گرفته شود.

وینگر هلندی قبل از شروع بازی دوستانه در اولدترافورد مقابل رایو وایکانو، موفق شد کمی وقت بازی بگیرد، حتی در پیروزی مقابل ملبورن ویکتوری یک گل به خودی به ثمر برساند.

اما زمانی که فصل مناسب از راه رسید، چونگ در تیم های روز مسابقه قرار نگرفت و به درستی هم اینطور بود. او فقط به سطحی که منچستریونایتد می خواهد پیشرفت نکرده بود.

این وینگر در روز مهلت نقل و انتقالات با انتقال دائمی 1.5 میلیون پوندی به بیرمنگام سیتی از این تیم جدا شد.

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

چونگ می گوید باید برود

چونگ فصل گذشته را به صورت قرضی در بیرمنگام سیتی در چمپیونشیپ گذراند، قبل از اینکه دوره امیدوارکننده او در این باشگاه به دلیل مصدومیت قطع شود.

بیرمنگام به اندازه کافی دید که او را بخواهد، و او یک راست به تیم اصلی خود در آخر هفته گذشته، چند روز پس از بازگشت او رفت.

این بازیکن 22 ساله در مورد جدایی خود از منچستریونایتد صحبت می کند و می پذیرد که زمان آن رسیده است که ادامه دهد و احساس می کند اگر در جای خود بماند، یاد نمی گیرد یا پیشرفت نمی کند.

او گفت بیرمنگام زنده: “این یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است، اما در نهایت باید از نظر حرفه ای به خودتان نیز نگاه کنید و به آنچه می خواهید برسید. برای من به مرحله ای رسیدم که در سنی هستم که می خواهم بازی کنم.

به عنوان یک بازیکن، وقتی بازی می‌کنید، پیشرفت می‌کنید، زمانی که هر روز تمرین می‌کنید تا حدی پیشرفت می‌کنید، اما در پایان روز نان و کره شما به بازی تبدیل می‌شود. اگر آن را دریافت نمی کنید یا یک بار بازی می کنید و دوباره برای چهار یا پنج هفته بازی نمی کنید، گاهی اوقات این کافی نیست.

“این یک تصمیم منطقی بود، اگر قرار نیست زمان بازی را در اینجا به دست بیاورم، باید زمان بازی را در جای دیگری دریافت کنم. از نظر حرفه ای من، شما اهداف و چیزهایی دارید که می خواهید به آنها برسید و برای انجام آن باید بازی کنید.

من پیش فصل را با یونایتد انجام دادم و با خانواده‌ام، خود یونایتد صحبت کردم، احساس کردم می‌خواهم به مرحله‌ای برسم که این کار را انجام دهم، شما می‌خواهید هفته در هفته اجرا کنید و به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنید. ما احساس کردیم این کار درستی است.»

چونگ همچنین گفت که باشگاه‌های دیگر هم علاقه‌مند بودند، اما بیرمنگام سیتی بعد از حضورش در فصل گذشته در آنجا همیشه دونده پیشتاز بود و با سرمربی لی بویر که هنوز هم هدایت این تیم را برعهده داشت.

یونایتد پس از به خدمت گرفتن چونگ در دوران نوجوانی از فاینورد، امید زیادی به او داشت، اما سطح منچستریونایتد بالاست و تعداد بسیار کمی از بازیکنان آکادمی به عنوان بازیکنان ثابت اولدترافورد به عنوان بازیکنان اصلی تیم اصلی در اولدترافورد حضور دارند.

وظیفه چونگ در حال حاضر این است که اطمینان حاصل کند که دور از یونایتد دوران طولانی و موفقی در این ورزش خواهد داشت و اولین فصل موفق در بیرمنگام برای شانس او ​​کلید خواهد خورد. او امیدوار است که به خود ثابت کند که عاقلانه انتخاب کرده است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

آنتونی مارسیال می گوید با بازی مصدوم خود را فدای تیم کرده استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا