لیگ برتر انگلیس

آنتونی مارسیال می گوید با بازی مصدوم خود را فدای تیم کرده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


آنتونی مارسیال مصاحبه ای نادر با مجله انجام داده است فرانس فوتبال که در آن او ناامیدی خود را در فصول اخیر باز کرد.

مصاحبه توسط نامه و مارسیال را می بیند که توضیح می دهد چگونه اوله گونار سولسشر، سرمربی سابق، او را مجبور به بازی کرد، زمانی که او کاملاً آماده نبود.

مارسیال می‌گوید که عملکرد او کاهش یافته و به خاطر آن مورد انتقاد قرار گرفت، که او پذیرفت، اما می‌گوید که هرگز اعتباری برای قرار دادن بدنش در خط تولید نداشت، زیرا هیچ‌کس نمی‌دانست که او این کار را کرده است.

مهاجم منچستریونایتد هنوز نسبت به این وضعیت تلخ است و می گوید که با انتقادهایی که از عملکردش دریافت کرده، احساس «بی عدالتی» کرده است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس از Ragnar Singsaas/Getty Images

مارسیال می گوید که خودش را فدای تیم کرده است

مارسیال توضیح داد: «مردم آن را نمی‌دانند، من در طول چهار ماه پس از فصل کووید نتوانستم شتاب بگیرم. مربی به من می گوید که به من نیاز دارد، بنابراین من بازی می کنم.

اما با توجه به بازی من، اگر نتوانم شتاب بگیرم، در عین حال بسیار پیچیده می شود. و من آتش گرفتم [criticised by fans]… مربی هرگز به خود زحمت نداد که به رسانه ها بگوید.

من خیلی بد برداشت کردم، احساس بی عدالتی داشتم، از شما خواسته می شود خود را فدای تیم کنید و در پشت صحنه اخراج می شوید. برای من، این تقریباً خیانت است. من از همین متنفرم من را می توان سرزنش کرد، اما نه به خاطر جعلی بودن.»

مارسیال همچنین از سرمربی سابق ژوزه مورینیو به خاطر برداشتن پیراهن شماره 9 و انتقاد از او در رسانه ها در زمانی که بسیار جوان بود انتقاد کرد.

از قضا، مارسیال در حال حاضر مصدوم است و در این فصل از هفت بازی ابتدایی تنها 45 دقیقه برای منچستریونایتد بازی کرده است.

تناسب اندام بزرگترین مشکل این مهاجم است، فصل گذشته دوره قرضی او در سویا را خراب کرد، جایی که او سه مصدومیت جداگانه را تجربه کرد.

او در این فصل دو آسیب دیدگی داشته است، یکی از ناحیه همسترینگ و دیگری از ناحیه آشیل، حرکت مثبتی را که در پیش فصل تحت هدایت اریک تن هاگ ایجاد می کرد، از بین برد.

مصدومیت زانو همچنین باعث شد که او فینال لیگ اروپا و یورو 2020 را از دست بدهد. مارسیال ممکن است سرمربی سابق خود را به خاطر برخی از انتقاداتی که از او دریافت کرده است سرزنش کند، اما مشکل بزرگ این است که بدن او مدام او را ناامید می کند. تمام استعدادهای دنیا نمی توانند آن را حل کنند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

81 میلیون پوند آنتونی از هم تیمی “فوق العاده” منچستریونایتد تمجید کردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا