لیگ برتر انگلیس

تن هاگ می گوید راشفورد در یونایتد خوشحال است و از تلاش های اخیر او تمجید می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


از اریک تن هاگ سرمربی منچستریونایتد در مورد فرم و آینده مارکوس رشفورد که اخیراً جوان شده است سؤال شده است.

تن هاگ کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود را قبل از بازی افتتاحیه یونایتد در لیگ اروپا مقابل رئال سوسیداد برگزار کرده است.

او گفت که راشفورد خوشحال است و از فوتبال خود لذت می برد، اما در دوران سلطنت خود نیز به طرز باورنکردنی روی بازی خود کار کرده است.

از تن هاگ نیز در مورد وضعیت قرارداد رشفورد سوال شد، با اینکه قرارداد فعلی او در ماه جولای تمام می شود، اما باشگاه این امکان را دارد که یک سال دیگر تمدید کند.

عکس مایکل ریگان/گتی ایماژ

تن هاگ از رشفورد استقبال می کند

وقتی از تن هاگ در مورد پیشرفت راشفورد پرسیده شد، گفت: «برای من سخت است که در مورد گذشته صحبت کنم.

اما چیزی که من می بینم مارکوس راشفورد خوشحال است و من برخی از مراحل بازی او را می بینم که هنوز می توانیم آنها را بهبود بخشیم. ما در دو ماه و نیم گذشته با او در جنبه های مختلف بسیار سخت کار کردیم.

او آن را دوست دارد و می خواهد آن را به زمین انتقال دهد. این چیزی است که در این لحظه می بینید. با خوشحالی شروع شد. می بینید که او هر روز واقعاً با لبخند به اینجا می آید، از این کار لذت می برد. یک جو واقعا مثبت.

«اگر همه آن چیزها را کنار هم بگذارید؛ روش بازی، اگر بخواهید جنبه های مختلف بازی خود را بهبود ببخشید و خوشحال باشید، بیشتر به تیم، نتیجه، عملکرد و پیشرفت خود کمک خواهید کرد.”

هنگامی که از او به طور خاص در مورد قرارداد راشفورد سؤال شد و اینکه آیا او دوست دارد که او بخشی از برنامه های بلندمدت او باشد، او افزود: “قطعا. من فکر نمی کنم او قراردادش را تمام کند (این تابستان). فکر می‌کنم یونایتد اوضاع را کنترل می‌کند.»

زمزمه هایی در مورد تمایل راشفورد به جدایی در فصل گذشته شنیده می شد، اما اکنون او خوشحال تر به نظر می رسد و بهتر بازی می کند.

از نظر میزان کار در برخی بازی‌ها و یکنواختی هنوز چیزهای بیشتری وجود دارد و به نظر می‌رسد تن هاگ نیز این را می‌داند. خواسته های او بی امان است.

یونایتد این گزینه را دارد که به این معنی است که نیازی به عجله در هیچ کاری نیست و البته چیزهای زیادی بستگی به این دارد که آیا باشگاه یک گزینه جدید بلندمدت را امضا کند یا خیر.

همه فقط می خواهند ببینند رشفورد این فرم را در طول فصل حفظ می کند، زیرا دوران حرفه ای او حتی قبل از شکست قلبی او در یورو 2020 واقعاً متوقف شده بود.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

کنفرانس مطبوعاتی اریک تن هاگ: رونالدو برای شروع آماده است اما مارسیال هنوز در مقابل سوسیداد حاضر نیستنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا