لیگ برتر انگلیس

بیلی می گوید برخی از بازیکنان یونایتد از انجام هر بازی راضی بودند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک بیلی به سیاست انتخاب منچستریونایتد در دوران حضورش در این باشگاه ضربه زده و امیدوار است اریک تن هاگ آن را تغییر دهد.

همانطور که در باربیلی گفت که برخی از بازیکنان انگلیسی همیشه در اولویت بودند و این بدان معناست که برخی از بازیکنان جایگاه خود را در تیم بدیهی می دانند.

فصل گذشته توسط The تلگراف که بیلی آشکارا از اوله گونار سولسشر پرسید که چرا هری مگوایر را برای شکست 4-2 مقابل لستر از مصدومیت بازگرداند.

بیلی در مصاحبه از مگوایر نامی نمی برد، اما استنباط واضح است و ستاره های سه شیر، لوک شاو، مارکوس رشفورد و جیدون سانچو نیز فصل گذشته با مشکل مواجه بودند.

عکس مارک زالو/آفساید/آفساید از طریق گتی ایماژ

او گفت: باشگاه باید از طرفداری از بازیکنان انگلیسی اجتناب کند و به همه فرصت بدهد.

“[The club should] رقابت را در رختکن تشویق کنید، نه اینکه فقط مراقب بعضی ها باشید. همیشه این احساس را داشتم که بازیکن ملی در اولویت است.

این اتفاق در چلسی یا دیگر باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر نمی‌افتد. بعضی ها این را بدیهی می دانند که قرار است شروع کنند و این باعث ضعیف شدن تیم می شود.

“خوشبختانه [Erik] تن هاگ شخصیت زیادی دارد و امیدوارم بتواند این پویایی را تغییر دهد.»

بیلی گفتگوی تن هاگ را به اشتراک می گذارد

در صحبت از تن هاگ، بیلی همچنین آنچه را که سرمربی جدید در اولین روز به عنوان سرمربی یونایتد به او گفت، به اشتراک گذاشت.

بیلی گفت: “من در پایان فصل گذشته اریک تن هاگ را در رختکن ملاقات کردم که او برای امضای قراردادش رفت.”

من داشتم وسایلم را بسته بندی می کردم چون قصدم این بود که بروم، اما او به من گفت که می خواهد بمانم زیرا قرار است به همه دقایقی بگذارد.

من موافقت کردم که تور تابستانی را با یونایتد انجام دهم و او به قول خود عمل کرد، اما من نمی خواهم هر از گاهی بازی کنم. من می خواهم این کار را هر هفته انجام دهم و احساس مهم بودن کنم. می‌خواهم اعتماد به نفسم را به دست بیاورم.»

“من بودم [José] اولین خرید مورینیو و من هم لحظات خوبی داشتم که در آن عناوین کسب شد. بازی های مهمی انجام دادم و در برخی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شدم. فکر می‌کنم وقتی این فرصت به من داده شد، از این فرصت استفاده کردم. من فقط ثبات نداشتم، زیرا فکر می کنم سزاوار دقایق بیشتری بودم.»

شاید برخی از هواداران یونایتد وجود داشته باشند که می خواستند بیلی فرصت های بیشتری کسب کند و برخی دیگر فکر می کردند که مگوایر و شاو توسط تن هاگ در این فصل عقب افتاده است.

راشفورد همچنین برای هر دو طرف در یورو 2020 سخت تلاش کرد، اما در این فصل نشانه‌هایی از پیشرفت را نشان می‌دهد و البته روز یکشنبه دو گل به آرسنال زد.

بیلی گفت که باید فرصت های بیشتری به دست می آورد، اما مشکل اغلب این بود که او به دلیل مصدومیت غایب بود یا حداقل برای بازی مناسب نبود.

باخت 4-2 لستر یکی از نمونه هایی است که او می توانست و باید بازی می کرد، اما او اکنون امیدوار است که به طور منظم در مارسی بازی کند، مارسی که فردا شب رقابت های لیگ قهرمانان خود را مقابل تاتنهام آغاز می کند.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 FA است که در نمایش بی‌بی‌سی ویکتوریا دربی‌شایر در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کلچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

ده هاگ در حال درو کردن پاداش از خریدهای منچستریونایتد بود که از بازی برای او ناامید بودندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا