بازیکنان منچستر یونایتدنقل و انتقالات منچستر یونایتد

مصاحبه کامل آنتونی پس از امضای قرارداد با منچستریونایتد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.8]

 

🔰 آنتونی متئوس دوس سانتوس که پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام با انتقالی 95 میلیون یورویی به اریک تن هاگ در منچستریونایتد پیوست؛ پس از امضای قرارداد خود، اولین مصاحبه خود به عنوان بازیکن منچستریونایتد را انجام داد که در ادامه خواهید خواند.

♦آنتونی به یونایتد خوش آمدی. چه احساسی در رابطه با پیوستن به باشگاه داری؟

🔹اول از همه من خیلی خوشحالم که اینجا در منچستریونایتد هستم. این رویای من بود که به حقیقت پیوسته است. من واقعا از تمامی حمایت ها و اعتمادی که به من نشان داده اید سپاس گزارم.

🔹️امیدوارم که چیز های فوق العاده ای با این باشگاه بدست بیاورم، من اینجا هستم تا تاریخ سازی کنم! من بسیار خوشنود و مفتخر هستم که وقتی به پیراهنم نگاه میکنم، لوگوی چنین باشگاه پرعظمتی را بر روی سینه خود حک شده میبینم.

♦تو تقریبا از زمانی که اریک تن هاگ کارش را در منچستریونایتد آغاز کرد به ما لینک شده بودی. خب این چنین تابستانی چگونه برای تو سپری شد؟

🔹اریک تن هاگ یک مربی خبره است. من احترام و احساس خیلی خوبی نسبت به وی دارم. از همان زمانی که من به آژاکس پیوستم، او همواره با من بسیار عالی برخورد کرده و به من اعتماد کرد. اینکه من دو سال عالی را زیر نظر او در هلند سپری کردم اتفاقی و شانسی نیست!

🔹️ما این اعتماد و صمیمیت متقابل را پرورش دادیم. او مربی ای است که من برایش احترام و ارزش زیادی قابل هستم و هنگامی که متوجه شدم که او در حال اتتقال به منچستریونایتد است، برایش بهترین ها را آرزو کردم. حالا من دوباره در کنارش هستم، امیدوارم که رشد و پیشرفت کرده و زیر نظر وی تاریخ سازی کنم!

♦چقدر از آژاکس بابت زمانی که در آنجا سپری کردی سپاس گزاری؟

🔹نیازی به گفتن چیزی نیست، آنجا باشگاهی بود که سخاوتمندانه درهایش را به روی من باز کرد. از همان لحظه ای که وارد باشگاه شدم آنها با من بسیار عالی رفتار کردند و کاری کردند که من احساس کنم در خانه هستم. امروز من یک چالش جدید برای غلبه به آن دارم و آژاکس بخش مهمی از این اتفاق است. من بسیار سپاس گزارم، تنها کاری که میتوانم انجام دهم تشکر از آنهاست.

♦تو تنها برزیلی منچستریونایتد نیستی و در حال ملحق شدن به کاسمیرو و فرد هستی. چقدر درمورد این موضوع هیجان داری؟

🔹اولا من خیلی خوشحالم که هم وطنانم را در اینجا ملاقات میکنم و دوباره به آنها میپیوندم البته در جایی خارج از تیم ملی. امیدوارم که چیز های زیادی از آنها بیاموزم. فرد درباره باشگاه با من صحبت کرده است. امیدوارم که در کنار این دو رفقای برزیلی ام در اینجا، پیشرفت کرده و بهتر شویم و تاریخ سازی کنیم.

♦لینک شدن تو به منچستریونایتد بسیار طولانی بود. کاسمیرو هم به تازگی وارد باشگاه شده است. تو او را بخاطر بازی های ملی میشناسی و آیا اینکه هر دوی شما از تیم سائو پائولو هستید هم باعث نزدیکی بیشترتان به یکدیگر میشود؟

🔹ما هر دو در آکادمی سائوپائولو رشد کرده ایم. البته ما بخاطر اختلاف سنی هیچ وقت کنار یکدیگر بازی نکردیم. اما حالا بودن در یک رختکن و بازی کردن در کنار یکدیگر در زمین یک چیز واقعا خاص است.

🔹️من واقعا خوشحالم که هر دوی ما از یک مکان هستیم. ابتدا در اکادمی سائوپائولو بودیم و حالا در کنار هم برای این باشگاه بزرگ بازی میکنیم. همان طور که در پیام هایی که رد و بدل کردیم به یکدیگر گفتیم، ما میخواهیم که ناممان را در تاریخ این باشگاه حک کنیم.

♦تصور میکنم که حالا ممکن است در سائوپائولو طرفدارانی برای منچستریونایتد وجود داشته باشد که باشگاه را در این فصل دنبال کنند. آیا اینکه تو میتوانی برای آنها افتخار آفرینی کنی برای تو افتخار آمیز نیست؟ُ

🔹قطعا، من از 12 تا 19 سالگی در آن باشگاه بودم و بسیار سپاس گزارم، مردم آنجا میدانند که من چقدر دوستشان دارم و از آنها ممنونم. هر وقت که زمان داشته باشم بازی های باشگاه را تماشا میکنم.

🔹️با تعدادی از بازیکنان سائوپائولو که دوستان من هستند صحبت کرده ام و هچنین با رئیس باشگاه. من واقعا از محبت و احترامی که آنها و هواداران نسبت به من دارند خوشحالم، امیدوارم که تمام چیزی که در چنته دارم را اینجا به نمایش بگذارم والبته که هر وقت زمان داشته باشم سائوپائولو را دنبال خواهم کرد.

♦از دوران حضورت در آژاکس، لیساندرو مارتینز را میشناسی. چقدر مشتاق هستی که دوباره به او بپیوندی؟

🔹ما دو سال را با هم در آژاکس گذراندیم و دوستان خیلی خوبی هستیم. من برای او و خانواده اش که پیشتر با آنها آشنا شده ام احترام زیادی قائل هستم. خوشحالم که دوباره دور هم جمع شدیم تا تاریخ سازی کنیم.

🔹️او دیروز و امروز به من پیام داد. او دوست فوقالعاده ای است که من در فوتبال پیدا کرده ام. اکنون ما دوباره با هم هستیم و در مورد دستیابی به دستاوردهای بزرگ در اینجا صحبت کرده ایم.

♦مارتینز بازیکنی سرسخت است و هواداران عاشق او شده اند. تمرین در برابر او چگونه است؟

🔹مارتینز سبک آرژانتینی خود را دارد، ما او را به خوبی میشناسیم. من عاشق بازی او هستم و دیدن بازی وی به من انگیزه می‌دهد؛ شکلی که او بازی میکند و اینکه تمام وجودش را در بازی میگذارد.

🔹️من همان شخصیت را دارم و او مرا به خوبی می‌شناسد. حاضرم خطر کنم و خون و عرق و اشک بریزم.  اگر واقعاً نیاز به ترک زمین داشته باشم، مشکلی نیست، این زندگی من است، این کار من است. مارتینز را خیلی خوب میشناسم. او بازیکن بزرگی است که همه ما می توانیم ببینیم، مردم این را تشخیص می دهند، بازی مارتینز اعتیاد آور است.

♦چگونه خود را به عنوان یک مهاجم توصیف می کنی و از چه چیزی بیشتر در زمین لذت می بری؟

🔹نقطه قوت من، تکنیک، دریبل زنی و خلاقیت است. فکر کنم خلاقیت در حمله، نقطه قوت اصلی من است. دریبل زدن، پاس دادن، ارسال توپ در موقعیت های خوب برای هم تیمی هایم، فکر می کنم اینها نقاط قوت من هستند و تفاوت را رقم میزند.

♦از چه چیزی در زمین بیشتر لذت می بری؟

🔹دریبل زدن؛ این روش برزیلی است. دریبل زدن، سرعت، گل زدن و جشن گرفتن با هواداران و بقیه افراد.

♦آیا تو همیشه یک وینگر بوده ای، حتی وقتی در آکادمی سائوپائولو بوده ای؟

🔹همیشه وینگر بودم. من در وینگر راست بازی کرده ام، در پست شماره 10 و در بال چپ بازی کرده ام، بنابراین در سه پست مختلف بازی کرده ام.

♦مهاجمان برزیلی کلاس جهانی زیادی در گذشته وجود داشته اند. آیا در جوانی الگو و قهرمانی داشته ای؟

🔹قهرمانان زیادی داشته ام؛ اما با توجه به این که من خیلی دریبل زدن را دوست دارم، رونالدینیو و رونالدو الگوی من هستند.  آنها بازیکنانی هستند که همیشه آنها را به خاطر دریبل زدنشان تحسین می کردم، چیزی که همیشه دوستش داشتم و دارم. بازیکنان زیادی وجود دارند، اگرچه این دو برای من برجسته هستند.

♦آیا بازیکنانی از یونایتد وجود داشته اند که از تماشای آن لذت برده باشی؟ این باشگاه وینگرهای افسانه ای زیادی در طول تاریخ داشته است که دوست داشتند هواداران را هیجان زده کنند و بازیکنان مقابل را دریبل بزنند.

🔹بازیکنان زیادی بوده اند. به عنوان مثال نانی. خیلی از بازیکنان دیگر هم هستند.  امیدوارم به این سنت ادامه دهم و هواداران و تماشاگران را با فوتبالم هیجان زده کنم؛ نه تنها با دریبل و کارهای هجومی، بلکه در صورت لزوم، با تکل، کمک به خط دفاع و پوشش بازیکنان حریف. امیدوارم بتوانیم با انجام این کار ادامه دهیم. ما باید به سنت و سنگینی این پیراهن احترام بگذاریم.

♦اریک تن هاگ چه تاثیری بر روی تو به عنوان بازیکن و به عنوان یک شخص داشت؟

🔹وقتی به آمستردام رسیدم، شروع به استقرار و آشنایی با مردم کردم.  اریک با من آشنا شد و دانست که من چگونه هستم. او می داند که کار روزانه من چگونه است، چگونه تمرین می کنم، چگونه تمام توانم را در بازی ها می دهم و این اعتماد، رشد و توسعه پیدا کرد.

🔹️اعتماد او به من با شناخت بهتر من افزایش یافت و من خیلی خوشحال و سپاسگزارم که میبینم که او با بازی من در آژاکس اعتماد داشت.  او می دانست که من چه نوع آدمی هستم، اخلاق کاری من را میدانست.  من واقعاً متشکرم و اریک تن هاگ تمام احترام و محبت من را دارد و همکاری دوباره با او باعث افتخار خواهد بود.

♦اریک تن هاگ چگونه به پیشرفت تو و هم تیمی هایت کمک میکرد ؟

🔹آنچه که در مورد او برای من برجسته است، هوش او می‌باشد. دانش تاکتیکی، استراتژی در بازی ها، بازی هجومی و پرس کردن در بازی ها چیز هایی هستند که من بعد از کارکردن با او به مدت دو سال بسیار خوب فهمیدم.

🔹️من همیشه بازی های منچستریونایتد تحت هدایت تن هاگ را از خانه تماشا می‌کردم و سبک بازی او را مشاهده میکردم و خودم را مجددا زیر نظر او در این باشگاه میدیدم. نکته برجسته در مورد تن هاگ هوشش است.

♦با دانستن این موضوع که اریک تن هاگ برای رسیدنت به اینجا خیلی تلاش کرد چه احساسی به تو دست میدهد؟

🔹خیلی خیلی خیلی قدردان و خوشحالم. همین الان او را در آغوش گرفتم و شخصا از او بخاطر این که به امضا قرارداد با من اعتقاد داشت تشکر کردم. من واقعا هیجان زده بودم و مشتاقانه منتظر آمدن به اینجا و پوشیدن این پیراهن بودم.

🔹️من بخاطر ایمان و اعتماد اریک، البته نه فقط اریک، بلکه از تمامی مدیران منچستریونایتد سپاسگزارم. واقعا احساس قدردانی و خوشحالی می‌کنم و مطمئن باشید که این اعتماد را در زمین، 100 درصد جبران خواهم کرد.

♦آیا بازی مقابل لیورپول را دیدی؟ نظرت راجع به عملکرد تیم چیست و چه چیزی برایت برجسته بود ؟

🔹البته که بازی را دیدم. وقتی که منچستریونایتد گلزنی کرد طوری شادی کردم که انگار در سکو ها و به عنوان طرفدار نشستم. من بازی را با دقت تماشا کردم.

🔹️چیزی که برجسته بود، میل و اتحاد و آتش در سینه آن ها بود. این چیزی بود که من را در مورد تیم خوشحال کرد. من کاملا بازی را نگاه کردم. هر دقیقه از آن را نگاه کردم و از اینکه منچستر پیروز شد خوشحال شدم و شادی کردم.

♦آیا این که در شب های بزرگ (مانند پیروزی مقابل لیورپول) در اولدترافورد بخشی از این جو باشی میلت را برای انتقال به منچستر افزایش داد؟

🔹من در این مورد رویا پردازی کردم. با فکر به آن خواب از سرم پرید؛ ذهن و قلب من در اینجا بود. اریک تن هاگ این را میداند. همه در منچستریونایتد از تمایل من به پوشیدن پیراهن این تیم و حضور در اینجا آگاه هستند. من نمیتوانم صبر کنم تا کفش هایم را بپوشم و شروع به بازی کنم و به هم‌ تیمی هایم کمک کنم. واقعا مشتاقانه منتظر آن هستم.

♦ما می خواهیم کمی بیشتر با تو آشنا شویم. خودت را خارج از زمین چگونه توصیف می کنی؟

🔹من فردی آرام و خانواده محور هستم، پسری دارم که دوست دارم با او وقت بگذرانم. دوست دارم در خانه با دوستانم باشم، چَت کنم و بخندم. من بسیار خانواده محور و اهل خانه هستم، اما دوست دارم افراد زیادی در خانه داشته باشم، دوستانی که با آنها اوقات خوشی داشته باشم و با آنها شاد باشم.

♦گفتی که خارج از فوتبال، یک مرد خانواده هستی. این بسیار مهم است اما آیا علایق دیگری خارج از فوتبال داری؟ دوست داری در روزهای تعطیل چه کاری انجام دهی؟

🔹بستگی دارد، من با پسرم برای پیاده‌روی بیرون می‌روم یا به خرید می‌روم و چیزی می‌خرم، با دوستان خودم ورق بازی می‌کنم تا ذهن خودم را درگیر مسائل کنم و از روز تعطیل خود لذت ببرم. بستگی به روز دارد، من با خانواده یا دوستانم برای انجام کاری بیرون می روم یا برای خوردن غذا بیرون می روم یا در خانه می مانم و با ورق، بازی های ویدیویی یا استخر خودم را سرگرم می کنم.

♦من در مورد زندگی شما مطالب زیادی خوانده ام. به نظر می رسد هیچ چالشی برای شما به دلیل آنچه در دوران جوانی پشت سر گذاشته ای، خیلی بزرگ نخواهد بود. بزرگ شدن در سائوپائولو چگونه بود؟

🔹این یک داستان طولانیست. من لحظات بسیار سختی را در زندگی ام پشت سر گذاشتم. می دانم که این یک چالش دیگر خواهد بود. در گذشته خیلی چیزها را پشت سر گذاشتم، نه کفش فوتبال، نه چیزی برای خوردن. یک‌بار ساعت 3 یا 4 صبح مجبور شدم از از خانه ام بیرون بیایم چون خانه ام به دلیل سیل پر از آب شده بود. آن دوره بسیار سخت بود اما من همه آن ها را با لبخند پشت سر گذاشتم.

🔹️من مطمئن هستم که همه چیز ارزشش را داشت، زیرا اکنون، آنچه در گذشته کاشته ام را درو می کنم. آن لحظات به همه چیزهایی که اکنون تجربه می کنم کمک کرده است. من اکنون چالش دیگری دارم و داستان های زیادی برای تعریف کردن خواهم داشت و به زودی برایتان خواهم گفت. بعد از همه چیزهایی که در گذشته پشت سر گذاشتم، احساس افتخار می کنم که اینجا هستم. امروز می بینم که ارزشش را داشت.

♦وقتی کودک بودی، برادرت ابرقهرمان تو بود؟

🔹بله. او هم اکنون اینجا با من است. او کسی است که من به عنوان بُت خود می بینم، همیشه در طول زندگی، در غم انگیزترین و شادترین زمان ها در کنار من بوده است. من می خواهم او همه چیز را در کنار من تجربه کند. من او را از صمیم قلب دوست دارم و او بزرگترین معبود(بُت) من است.

خانواده ات چقدر از پیوستن به منچستریونایتد هیجان زده هستند؟ 

🔹مادرم هر روز به من زنگ می‌زد، پدرم به من پیام می‌داد و خواهرم هم میپرسید: (چی شده؟ آیا کار ها رو به راه است؟ مشکلی پیش آمده است؟) آنها از من مضطرب تر به نظر می رسیدند! وقتی این خبر را به آنها گفتم خیلی گریه کردند.

🔹️من از خانواده ای بسیار متواضع هستم بنابراین هر زمان که به چیزی دست پیدا می کنیم خدا را شکر می کنیم و تمام آنچه را که برای رسیدن به اینجا پشت سر گذاشته ایم به یاد می آوریم. فقط من و خانواده ام می دانیم که در چه شرایطی قرار گرفتیم. همچنین از خطراتی که با آن روبرو بودیم آگاه هستیم. ما همیشه همه چیزهایی را که برای تحقق رویاهایمان پشت سر گذاشته‌ایم به خاطر می‌آوریم.

اولین خاطراتت از فوتبال چیست و کجا بازی می کردی؟

🔹من در محله خودم بازی می کردم و در فاولا زندگی می کردم تا زمانی که به طور حرفه ای در سائوپائولو شروع به بازی کردم و در آنجا زندگی کردم. مردم باور نمی‌کردند که بعد از دیدن من در تلویزیون بازم به خانه ام در فاولا برگردم. من دلیلی برای ترک آنجا نداشتم. خاطرات من پابرهنه بازی کردن است چون کفشی نداشتم، از بعدازظهر تا غروب در حیاط با دوستانم بازی می کردم.

🔹آنها خاطرات خوشی هستند، من خجالت نمی کشم آنها را به اشتراک بگذارم. همه چیزهایی که از سر گذراندم ارزشش را داشت که امروز این تجربه را در اینجا داشته باشم. من همیشه خیلی پیگیر بوده ام و وقتی چیزی را می خواهم دنبالش می روم تا آن را به دست بیاورم.

🔹️من همیشه میخواستم که یک فوتبالیست حرفه ای باشم، برنامه دیگری وجود نداشت. همیشه هدفم بود، من قصد داشتم تلاش کنم  تا آن را بسازم و رویای خودم و خانواده ام را برآورده کنم. من همیشه این را در ذهن داشتم، من نمی‌توانستم تصور کنم که چه می‌توانم بشوم، زیرا همیشه معتقد بودم بدون توجه به مشکلاتی که با آن روبرو خواهم شد، از پس آن ها برخواهم آمد. اکنون رویایم در حال برآورده شدن است.

در نهایت چه پیامی برای هواداران منچستریونایتد که از پیوستن شما بسیار هیجان زده هستند داری؟ 

🔹ابتدا از همه برای همه محبتی که دریافت کردم و همچنین به خاطر اعتمادشان به من تشکر می کنم. من آن را از طرف برخی از طرفداران احساس کرده ام و پیام هایی دریافت کرده ام. من خیلی ممنون و خوشحالم. پوشیدن این پیراهن رویایی است که به حقیقت بدل شده است.

🔹آنها می توانند توقع فداکاری و مبارزه زیادی از من باشند و من همیشه با علاقه زیادی بازی می کنم. من همیشه با اشتیاق و عطشم، به هواداران احترام میگذارم. آنها می توانند مطمئن باشند که تمام تلاش ها و چالش ها، برای حضور در اینجا ارزشش را داشته است. خیلی ممنونم. ما با هم چیزهای بزرگی میخواهیم به دست آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا