لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد دوباره علاقه خود را به هافبک برایتون، مویسس کایسدو افزایش داد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد پس از مخالفت با این بازیکن اکوادوری، علاقه خود را برای به خدمت گرفتن مویسس کایسهدو افزایش داد. 4.5 میلیون پوند 18 ماه پیش

مطابق با آینه یکشنبه (14/8؛ صفحه 76)، شیاطین سرخ اریک تن هاگ علاقه مند به جذب هافبک برایتون اند هاو آلبیون هستند.

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

کایسدو در اواخر دسامبر 2020 و ژانویه 2021 به منچستریونایتد پیوند خورد و به عنوان یک حرکت مقرون به صرفه برای یک بازیکن شگفت انگیز خط میانی که قبلاً اولین بازی ملی خود را برای اکوادور انجام داده بود، تبلیغ می شد.

اما این مرغ دریایی گراهام پاتر بود که در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات ژانویه 2021 با آمریکای جنوبی قرارداد امضا کرد.

منچستریونایتد دوباره علاقه خود را به مویزس کایسدو افزایش داد

عکس مایک هویت/گتی ایماژ

برایتون یکی دیگر از باشگاه هایی است که منچستریونایتد را با جذب زیرکانه و شبکه پیشاهنگی عالی شرمنده کرده است.

پس از یک دوره قرضی شش ماهه در لیگ برتر جوپیلر بلژیک با Beerschot VA، این بازیکن 22 ساله در ژانویه به ورزشگاه آمکس بازگشت و اولین بازی خود را در لیگ برتر در پیروزی 2-1 مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات انجام داد. سه ماه بعد

این ملی پوش 23 بار اکوادور در اولین بازی خود در لیگ برتر انگلیس مقابل توپچی ها یک پاس گل داد.

شماره 25 برایتون تنها گل خود را برای این باشگاه در برابر منچستر یونایتد در پیروزی 4-0 مرغ دریایی در آخرین بازی فصل گذشته ما به ثمر رساند که رالف رانگنیک به طور موقت مسئولیت آن را برعهده داشت.

از 10 بازی در لیگ برتر، هافبک سریع، قدرتمند و درجه یک تنها یک بار در تیم بازنده حضور داشته است.

علیرغم از دست دادن ایو بیسوما در تابستان امسال، کایسدو بر فرد و اسکات مک تومینای در پیروزی شوکه کننده 2-1 برایتون در اولدترافورد برتری داشت.

کایسدو سرشار از انرژی، در مالکیت با کلاس و بدون توپ سخت کوش است.

اما در حالی که سه سال از پایان قرارداد او با مرغ‌های دریایی باقی مانده است، تیم پاتر در پنجره‌های اخیر به‌طور بدنامی نشان داده است که برای جذب بهترین بازیکنان خود، باید به قیمت گزاف آنها پاسخ دهید.

آرسنال باید پول می داد 50 میلیون پوند تاتنهام برای خرید بن وایت تابستان گذشته هزینه کرد 25 میلیون پوند برای بیسوما اما او فقط یک سال از قراردادش باقی مانده بود و چلسی می توانست تا این مبلغ را بپردازد 62 میلیون پوند پس از به خدمت گرفتن مارک کوکورلا، پس از اینکه منچسترسیتی در مورد قیمت درخواستی هجوم آورد.

یونایتد باید پول هنگفتی بپردازد تا کایسیدو را به ارمغان بیاورد و پس از کنار گذاشتن بیسوما و کوکورلا در تابستان امسال، انتقال این بازیکن آمریکایی جنوبی به احتمال زیاد در تابستان امسال محقق نخواهد شد.

اما این باز هم نشان می‌دهد که جذب ما چقدر افتضاح و نامنظم بوده است – ما 18 ماه پیش با 4.5 میلیون پوند جذب کایسدو را نمی‌گیریم و اکنون ممکن است مجبور باشیم ده برابر مبلغی را برای جذب او از برایتون بپردازیم.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

دنزل دامفریس نشان می دهد که چه چیزی می تواند به منچستریونایتد بیاوردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا