لیگ برتر انگلیس

ساسا کلایجیچ هدف منچستریونایتد در دو بازی سه پاس گل داده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد ساسا کلایجیچ در دو بازی ابتدایی فصل بوندس لیگا برای VfB اشتوتگارت سه پاس گل داده است.

مطابق با اسکای اسپورت، این بازیکن 25 ساله یکی از مهاجمانی است که شیاطین سرخ در تابستان امسال به آنها نگاه می کنند.

در همین گزارش همچنین آمده است که این بازیکن اتریشی که در سطح تیم ملی توسط رالف رانگنیک، سرمربی موقت سابق یونایتد هدایت می‌شود، مشتاق انتقال به اولدترافورد است.

عکس هری لنگر/دفودی ایمیجز از طریق گتی ایماژ

این مهاجم سربلند یک سال تا پایان قراردادش در مرسدس بنز آرنا باقی مانده است و در 58 بازی 24 گل برای اشتوتگارت در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده است.

در حالی که به نظر می رسد مرد هدف بزرگ مشتاق به راه انداختن یک چالش جدید در تابستان امسال است، رانگنیک معتقد است که اگر او در اشتوتگارت بماند، پیشرفت کلایجیچ آسیبی نخواهد دید.

ساسا کلایجیچ هدف منچستریونایتد در دو بازی سه پاس گل داده است

عکس هری لنگر/دفودی ایمیجز از طریق گتی ایماژ

در حالی که آنتونی مارسیال هنوز مصدوم نیست، اریک ده هاگ در بازی شرم آور 4-0 دیروز در برنتفورد، مهاجمی بزرگ روی نیمکت نداشت.

کریستیانو رونالدو 90 دقیقه کامل بازی کرد و این بازیکن 37 ساله بسیار ناامید شد. شماره هفت یونایتد اکنون در دو بازی اخیر خود در لیگ برتر شکست های متوالی 4-0 خارج از خانه را متحمل شده است.

از آنجایی که حضور فیزیکی ایوان تونی باعث ایجاد انواع مشکلات یونایتد در انتهای دیگر شد، تن هاگ آن نقطه صدا یا گزینه ای را نداشت که از روی نیمکت خود برای کمک یا جایگزینی رونالدو درخواست کند.

کلاجدزیچ که در 6 فوت 5 ایستاده است، یک پلان B را به سرمربی سابق آژاکس ارائه می دهد و به تیم محاصره شده منچستریونایتد ابعاد تهاجمی متفاوتی می دهد.

شماره 9 اشتوتگارت سه پاس گل در دو بازی اول بوندسلیگا در فصل جدید دارد.

اولین بار او در تساوی 1-1 آخر هفته گذشته مقابل ردبول لایپزیگ بود – کالایژیچ در حالی که پشت به دروازه بود، توپ را کاملاً در مسیر نائویرو آهامادا قرار داد که توپ را درست از بیرون محوطه جریمه به گوشه پایینی فرو برد.

در تساوی 2-2 روز گذشته مقابل وردربرمن، این اتریشی روی هر دو گل بازی داشت.

یک و دو او با واتارو اندو شاهد گلزنی مرد اشتوتگارتی فوق از راه دور بود، اما این نقش او در بازی دوم اشتوتگارت بود که ممکن است توجه تن هاگ را جلب کند.

او توانایی خود را در یک مهاجم بازیساز با یک پاس سوزنی در مسیر هم تیمی خود نشان داد..

او حضور دارد تا آن نقطه مرجع باشد و همه را در یک سوم پایانی به هم متصل کند و گرد هم آورد، در حالی که دارای بینش و فریب برای ایجاد موقعیت برای هم تیمی هایش است.

بله، کلایجیچ مشکلات مصدومیت خود را در طول دوران حرفه‌ای‌اش داشته است، اما او می‌تواند یک قمار باشد که ارزش آن را در نظر بگیریم که حمله یک بعدی و قابل پیش‌بینی یونایتد در دو بازی اول فصل لیگ برتر چقدر نگران‌کننده به نظر می‌رسد.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

واکنش اریک تن هاگ به شکست منچستریونایتد مقابل برنتفورد

رومانو می گوید منچستریونایتد واقعاً از جذب آدرین رابیو مطمئن استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا