لیگ برتر انگلیس

توماس فرانک با هو کردن کریستین اریکسن توسط طرفداران برنتفورد موافق نبود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


توماس فرانک با هو کردن هواداران برنتفورد، کریستین اریکسن، هافبک منچستریونایتد در دیدار روز گذشته لیگ برتر موافق نبود.

بازیساز دانمارکی برای اولین بار پس از انتخاب پیوستن به شیاطین سرخ اریک تن هاگ برای پیوستن مجدد به زنبورها، به استادیوم انجمن Gtech بازگشت.

عکس از Shaun Botterill/Getty Images

این بازیکن 30 ساله که پس از پایان قرارداد کوتاه مدت خود با تیم غرب لندن، قراردادی سه ساله در اولدترافورد امضا کرد، بخشی از تیم یونایتد بود که در دومین بازی دیروز لیگ برتر با نتیجه 4-0 شکست خورد. از فصل جدید

هنگام اعلام نام او در برگه تیم یونایتد در استادیوم جامعه، سوت و هوی شنیده می‌شد و در طول مسابقه نیز هر زمان که شماره 14 یونایتد توپ را لمس می‌کرد، شنیده می‌شد.

با برنتفورد که منچستر یونایتد از نظر ذهنی شکننده را از بین می‌برد، شعار “شما فقط برای پول رفتید” بلندتر شد که در سکوها پخش شد.

توماس فرانک با هو کردن کریستین اریکسن توسط طرفداران برنتفورد موافق نبود

عکس از Sebastian Frej/MB Media/Getty Images

پس از ایست قلبی که در مسابقات قهرمانی اروپا تابستان گذشته متحمل شد، اریکسن راهی برای بازگشت به فوتبال حرفه ای با زنبورها یافت.

اما پس از ایفای نقش تأثیرگذار در فرم تأثیرگذار تیم صعودکننده در پایان فصل که باعث شد آنها به راحتی از منطقه سقوط فاصله بگیرند – اریکسن ممکن است پیش بینی بازگشت گرم تری به زمین قدیمی خود را داشته باشد.

اما فوتبال یک بازی بی ثبات است و قهرمانی های اریکسن در فصل گذشته به سرعت فراموش شد، اما فرانک با استقبالی که شماره 21 سابقش از سوی بخش هایی از جمعیت داشت، موافق نبود.

عکس از Shaun Botterill/Getty Images

صحبت کردن در او کنفرانس خبری پس از بازی، هموطن دانمارکی گفت: “من درک می کنم که هواداران می توانند چنین واکنشی نشان دهند.

شخصاً فکر می کنم به عنوان یک باشگاه باید در هر کاری که انجام می دهیم کلاس، احترام و صداقت را نشان دهیم. حداقل این کاری است که من هر روز سعی می کنم انجام دهم.

خوب است تاکید کنم که همه هواداران در آن شرکت نکردند. اما فکر می کنم باید بازیکنانی را که بازگشته اند تشویق کنیم.

“البته طنز بخشی از ورزش است و شما می توانید کمی آواز بخوانید، اما هو و سوت زدن؟ اون کلاس نیست من آن را دوست ندارم. هرگز چنین نمی کنم.”

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

کودی گاکپو هدف یونایتد یک بار دیگر برای پی اس وی آیندهوون تاثیرگذار بودنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا