لیگ برتر انگلیس

انتقال کودی گاکپو برای دو بازیکن منچستریونایتد دردسر خواهد داشت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد در حال تعقیب کودی گاکپو، مهاجم پی اس وی آیندهوون است تلگراف این هفته.

گاکپو فصل گذشته 21 گل در تمام رقابت ها برای PSV به ثمر رساند و در حال حاضر سه گل در این فصل به ثمر رسانده است.

انتقال این بازیکن 23 ساله 35 میلیون پوند هزینه خواهد داشت، هرچند که این امر به دلیل بازی های آتی PSV در مقدماتی لیگ قهرمانان مقابل رنجرز پیچیده است.

این محصولی است که یونایتد خیلی دیر قرارداد را ترک کرد. ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد، اما چیزهای زیادی در مورد تأثیر حضور احتمالی گاکپو در اولدترافورد وجود دارد.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس آندره وینینگ/ آژانس BSR/ گتی ایماژ

انتقال کودی گاکپو می تواند برای دو نفر در یونایتد دردسر ایجاد کند

جذابیت جذب کودی گاکپو تولید او در یک سوم پایانی و توانایی او در بازی در سه خط جلو است.

او می‌تواند در خط حمله به‌عنوان مهاجم بازی کند، در شرایطی که آنتونی مارسیال و کریستیانو رونالدو ناسازگار هستند، در شرایطی که آخر هفته گذشته دیدیم.

پست مورد علاقه گاکپو در جناح چپ است و این برای دو بازیکن منچستریونایتد دردسر ایجاد می کند.

بسیار محتمل است که سه تیم جلوی یونایتد به همین شکل ختم شود گاکپو – رونالدو – سانچو، مارکوس راشفورد و آنتونی الانگا هر دو در صف حرکت کردند.

مارکوس راشفورد: این بحث وجود دارد که ورود گاکپو می تواند به نفع مارکوس راشفورد بلند مدت باشد. این دو زمان بازی را تقسیم می‌کردند و تقاضاها از راشفورد را کاهش می‌دادند. یونایتد در گذشته دیده است که بازی بیش از حد با او می تواند گران تمام شود و منجر به مصدومیت شود.

با این حال، جاه طلبی های کوتاه مدت راشفورد بسیار مهم است. او اکنون باید عملکرد خوبی برای منچستریونایتد داشته باشد تا بتواند برای انگلیس فراخوانده شود و جام جهانی 2022 را به دست آورد.

او همچنین دارای قراردادی است که در سال 2023 به پایان می رسد. یک گزینه برای تمدید یک ساله وجود دارد، اما تن هاگ باید این را تایید کند، چه رسد به یک قرارداد طولانی مدت، و بیشتر از همه مارکوس راشفورد باید آن را به دست آورد.

آمدن احتمالی کودی گاکپو، مهره مهمی در آثار فصل مهم راشفورد خواهد بود.

گزارش دیشب از L’Equipe مدعی شد پاری سن ژرمن برای راشفورد در تماس بوده است. با احتمال ورود گاکپو، این یک فاجعه برای یونایتد نخواهد بود.

آنتونی النگا: اگر کودی گاکپو در باشگاه قرارداد ببندد هیچ چیز مثبتی برای آنتونی الانگا وجود ندارد. این بازیکن جوان در حال حاضر کمی تحت فشار است.

الانگا از فوریه گلی نزده است (رشفورد نه از ژانویه اما سه گل در پیش فصل به ثمر رساند) و فصل را روی نیمکت تعویضی ها آغاز کرد.

هیأت داوران هنوز در مورد این جوان که از زمان ورود به تیم اول، اجراهای ترکیبی تیم اول را ارائه کرده است. او برای پیشرفت به زمان بازی نیاز دارد و پشت سر کودی گاکپو و مارکوس رشفورد قرار گرفتن ضربه ای به شانس او ​​خواهد بود.

تهدید آلخاندرو گارناچو نیز پشت سر او وجود دارد. ورود احتمالی گاکپو گارناچو تاثیر منفی زیادی نخواهد داشت. او بازیکن ویژه ای است که به زور وارد می شود و به همین ترتیب، می تواند به ضرر رشفورد و الانگا باشد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کنراد لایمر همچنان در دسترس است: منچستریونایتد احمقانه است که او را به خدمت نگیردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا