لیگ برتر انگلیس

مارکوس راشفورد پس از شکست یونایتد به سمت جلو حرکت می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


هواداران منچستریونایتد پس از شکست خانگی 2-1 مقابل برایتون برای شروع فصل، در مجموع ناله کردند: “حالا منتظر توئیت های عذرخواهی باشیم”.

هواداران به سرعت از این بازی‌ها در فصل گذشته خسته شدند، زیرا شکست‌ها در میان یک کمپین افسرده‌کننده انباشته شد. مطمئناً یک باخت آنطور که ما می خواستیم امسال شروع شود نبود.

مارکوس رشفورد یکی از بازیکنانی است که در شبکه های اجتماعی آشکارا ارتباط برقرار می کند. او در گذشته به خاطر این کار تنبیه شده است.

در این فصل، هیچ توئیتی عذرخواهی طولانی از رشفورد یا توئیت بی‌پروا «ما دوباره می‌رویم» وجود نداشت. او این بار رویکرد متفاوتی در پیش گرفته است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس مایکل ریگان/گتی ایماژ

رویکرد جدید راشفورد

راشفورد این بار رویکرد متفاوتی در پیش گرفت و اولین پیام خود را پس از شکست در اواخر روز چهارشنبه در شبکه های اجتماعی ارسال کرد.

راشفورد با پایان دادن به سکوت خودخواسته خود پس از باخت در روز افتتاحیه، تصویری را ارسال کرد که نشان می‌دهد او در جلسه تمرین چهارشنبه کاملاً متمرکز شده است.

این تصویری از خنده یا شوخی او با هم تیمی‌هایش نبود، بلکه نشان می‌دهد که او سخت کار می‌کند و مشتاق است اوضاع را درست کند.

راشفورد هیچ کلمه ای همراه با پیام خود ننوشت، زیرا به سادگی نیازی به این کار نداشت. هیچ چیز او نمی تواند در حال حاضر بگوید نمی تواند کمک کند، ما قبلاً همه چیز را شنیده ایم.

هواداران می خواهند در شرایطی که اهمیت دارد، در زمین بازی هایی با استانداردهای بالا ببینند. روی کین روز یکشنبه، قبل از شروع بازی، از روابط عمومی پیش فصل یونایتد انتقاد کرد.

رشفورد در این مورد به درستی حال و هوا را قضاوت کرده است. زمان آن فرا رسیده است که بازیکنان بیشتر از هر زمان دیگری برای اصلاح این موضوع تلاش کنند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

رابطه آدرین رابیو با دو ستاره می تواند به او در تقویت ستون فقرات منچستریونایتد کمک کندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا