لیگ برتر انگلیس

پیش نمایش و پیش بینی فصل نویسندگان منچستریونایتد 2022/23

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]


فصل 2022/23 منچستریونایتد تقریباً در راه است. شش بازی پیش فصل در چهار کشور مختلف بوده و رفته اند و اکنون زمان معامله واقعی فرا رسیده است.

اریک تن هاگ و کادر مربیگری اش از 27 ژوئن سخت کار می کنند تا برای شروع بازی بزرگ آماده شوند و یونایتد در ساعت 14 روز یکشنبه در اولدترافورد میزبان برایتون است.

پس چه چیزی پیش روی یونایتد است؟ فصل گذشته ثابت کرد که انتظار یک اتفاق غیرمنتظره را داشتیم و در کابوس کاملی که نمی‌توانستیم صبر کنیم از آن بیدار شویم. امیدوارم امسال متفاوت باشد.

دن کومبز، سام پرستون و تام اوری، نویسندگان United In Focus، در پیش نمایش فصل 2022/23 ما به سوالات بزرگ پاسخ می دهند و برای موقعیت نهایی باشگاه پیش بینی می کنند…

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

انتظارات و امیدهای شما برای سال پیش رو چیست؟

DC: من در دوران پس از فرگوسن آموخته ام که وقتی نوبت به منچستریونایتد می رسد، “انتظارات” به شما صدمه می زند. اما من کمی امید دارم امید به کسب یک جام و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر است. با در نظر گرفتن قدرت تیم ها در سراسر لیگ، این بسیار سخت خواهد بود.

من دوست دارم یونایتد را رقابتی ببینم و در برابر لیورپول و سیتی به نتایجی دست پیدا کند، به عنوان یک حداقل انتظار، این چقدر بد بوده و تا چه حد پایین آمده است. مسابقات فصل گذشته یک تحقیر کامل بود. اریک تن هاگ به آرامی و مطمئناً شروع به چرخاندن این باشگاه خواهد کرد، اما روزهای سختی نیز وجود خواهد داشت. من فکر نمی‌کنم که ما نباید چیزی را بدیهی بدانیم، بنابراین صرفاً پشت سر گذاشتن این فصل با کارش دست نخورده، موفقیتی برای تن هاگ خواهد بود.

ما باید پیشرفت کافی را ببینیم تا در این زمان در سال آینده، جاه طلبی های ما به مراتب بالاتر باشد، با جهت گیری و حرکت روشن. با تقسیم شدن فصل به دو فصل، امیدوارم تا زمانی که به جام جهانی برسیم، حداقل بتوانیم در جمع چهار تیم برتر باشیم. این یک پلت فرم خوب برای ساختن خواهد بود، به خصوص اگر در پنجره نقل و انتقالات ژانویه سال آینده سرمایه گذاری زیادی صورت گیرد.

SP: بزرگترین چیزی که من به آن امیدوار هستم نشانه های واضحی از نحوه بازی اریک تن هاگ برای تیمش در منچستریونایتد است. اوله گونار سولشایر هرگز فلسفه ای را که به راحتی قابل شناسایی بود ایجاد نکرد، و تلاش های رالف رانگنیک برای ژینپرسینگ 30 دقیقه از اولین مسابقه او به طول انجامید.

چهار تیم برتر و فتح یک جام نشان دهنده یک فصل اول عالی برای سرمربی جدید است و هواداران می خواهند تیم دوست داشتنی یونایتد را ببینند که بتواند پشت سر بگذارد و چیزی کمتر از 100 درصد بدهد.

TA: پیش فصل خوش‌بینی زیادی به همراه داشت و دیدن نشانه‌هایی از ظهور فلسفه تن هاگ در اوایل سلطنت او، دلگرم کننده است. شناسایی یک سبک خاص از بازی و دیدن بازیکنانی که روش‌های سرمربی سابق آژاکس را خریداری می‌کنند، باعث پیشرفت ما با پیشرفت فصل خواهد شد.

حضور در جمع چهار تیم برتر و قهرمانی در لیگ اروپا و یک جام داخلی، شروعی رویایی برای این بازیکن 52 ساله خواهد بود. با این حال، با توجه به موفقیت هایی که آرسنال و تاتنهام هاتسپر در پنجره نقل و انتقالات داشته اند – کار دشواری خواهد بود، اما پس از شکست های فصل گذشته، ما یک بار دیگر دکمه تنظیم مجدد را فشار دادیم.

هیاهو و هیجانی در مورد ورود دو بار برنده Eredivisie وجود دارد و تا زمانی که طرفداران بتوانند سبک بازی و حس جهت گیری ما را شناسایی کنند – فکر می کنم ما صبور خواهیم بود، زیرا می دانیم که پروژه Ten Hag خواهد بود. تبدیل به یک موفقیت برجسته

عکس توسط NIGEL RODDIS/AFP از طریق Getty Images

نظر شما در مورد پنجره نقل و انتقالات تاکنون چیست؟

DC: من خوشحال نیستم. وقتی پنجره شروع شد، دو اولویت مشخص بود، جذب حداقل یک هافبک میانی و حداقل یک مهاجم. یونایتد هیچ کدام را انجام نداده است، بنابراین از این منظر، 0/10 است.

اضافه شدن لیساندرو مارتینز، کریستین اریکسن و تایرل مالاسیا زیرکانه به نظر می رسد و یونایتد حتی موفق شد برای آندریاس پریرا مبلغی را دریافت کند. من همچنین فکر می کنم مقداری جمع با تفریق وجود دارد، با بازیکنانی که نمی خواهند در باشگاه باشند، آزاد می شوند.

با این حال، حفره‌های موجود در تیم آشکار است و برای یونایتد هزینه خواهد داشت. تکیه بر آنتونی مارسیال همیشه یک بازی احمقانه بود. پنجره در بهترین حالت 5/10 بوده است، و اگر بدون وارد شدن هافبک یا مهاجم به پایان برسد، سرها باید چرخانده شوند. خبر خوب این است که هنوز زمان باقی مانده است، اما در حال اتمام است.

SP: تن هاگ به خاطر همان مشکلات قدیمی پشت پرده از بین رفته است. یونایتد در خلاص شدن از شر بازیکنان ناخواسته به اندازه کافی تعیین کننده نبوده و نتوانسته است بودجه نقل و انتقالات را از این طریق پر کند. بنابراین مقدار زیادی چوب مرده باقی می ماند.

و البته، وضعیت فرنکی دی یونگ یکی دیگر از حماسه های طولانی مدت نقل و انتقالاتی بوده است که به نظر می رسد تنها یونایتد همچنان خود را درگیر آن می کند. ما باید هفته ها پیش می رفتیم.

کریستیانو رونالدو به تن هاگ و باشگاه یک پاس بیمارستان داد، اما آنها هنوز هم می توانستند بهتر با آن برخورد کنند. یک نتیجه قطعی برای حماسه رونالدو و یک مهاجم جدید هر دو مورد نیاز هستند، اما در زمان نگارش این مقاله، هیچ کدام نزدیک نیستند.

TA: شروع امیدوارکننده اما کمی نگران این است که چگونه اوضاع راکد شده است. تن هاگ به صراحت به سلسله مراتب یونایتد گفته است که فرنکی دی یونگ هدف اصلی اوست، اما در چه مقطعی از توافق کنار می‌رویم و می‌پذیریم که این اتفاق نمی‌افتد.

تن هاگ معتقد است که جذب هافبک سابق آژاکس برای او بسیار مهم است که بتواند کل برنامه فوتبالی را که در اولدترافورد به آن افتخار می کند، اجرا کند. یک پایان رویایی برای پنجره این خواهد بود که ما دی یونگ، آنتونی و بنجامین سسکو را با پاداش اضافی کریستیانو رونالدو که تغییر قلب داده و تحت تاثیر جاه طلبی باشگاه در بازار تابستانی قرار می گیرد، به خدمت بگیریم.

تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز اضافه‌شده‌های خوبی هستند، اما قبل از بسته شدن پنجره تابستانی باید ورودی‌ها و خروجی‌های بیشتری وجود داشته باشد. باشگاه و تن هاگ احتمالاً ضرب الاجلی را برای زمان کنار گذاشتن قرارداد دی یونگ و بررسی احتمالی سایر تقویت کننده های هافبک تعیین کرده اند.

اما تن هاگ هافبک بارسلونا را به عنوان نقطه اتکای تیمش در یونایتد می بیند و هر چیزی کمتر از جذب این ملی پوش هلندی ضربه ای به پنجمین سرمربی دائمی یونایتد از زمان بازنشستگی سر الکس فرگوسن خواهد بود.

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

بزرگترین دلیل برای مثبت بودن

DC: اریک تن هاگ کلید همه چیز است. او یک مدیر مناسب، دارای اختیار، دقیق و برنامه ریزی مشخص است. اگر یونایتد از او حمایت کند، او می تواند “کسی” باشد که همه چیز را به مسیر اصلی خود بازگرداند.

همچنین امیدوارم که جیدون سانچو فصل بزرگی داشته باشد و به تاثیری که لیساندرو مارتینز «قصاب» می‌تواند در دفاع بگذارد بسیار خوشبین هستم. خط دفاعی یونایتد در فصول اخیر خیلی نرم بوده است، زمان آن رسیده که این وضعیت تغییر کند.

SP: یونایتد بالاخره یک مربی درجه یک را با یک مسیر صعودی با فلسفه مشخص فوتبال جذاب انتخاب کرد و مطمئناً این فصل نمی تواند بدتر از فصل قبل باشد.

TA: برای اولین بار از زمان بازنشستگی سر الکس، این احساس را به شما می‌دهد که مربی‌ای را منصوب کرده‌ایم که در منحنی صعودی قرار دارد و واقعاً معتقد است که می‌تواند ما را در چالش با رقبای سرسختمان منچسترسیتی و لیورپول بازگرداند.

متاسفانه برای دیوید مویس (The Chosen One) کار یونایتد برای اسکاتلندی خیلی بزرگ بود. لوئیس فن خال و ژوزه مورینیو در اوج قدرت خود نبودند و سبک بازی آنها با اخلاق هجومی یونایتد همخوانی نداشت.

اوله گونار سولسشر ضدحمله ویرانگر یونایتد را دوباره زنده کرد، اما این بازیکن نروژی پس از یک پنجره نقل و انتقالات پر ستاره تابستان گذشته، برای ضربه زدن به یونایتد تلاش کرد. تن هاگ در مورد او هاله ای دارد و با او در راس قدرت و حس جهت گیری در باشگاه وجود دارد.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

بزرگترین دلیل برای منفی بودن

DC: از کجا شروع کنیم؟ متأسفانه فصل ما ممکن است با قهرمانی در جام قرن بانکوک یک ماه پیش به اوج خود رسیده باشد.

از آن زمان به دلیل یک پنجره نقل و انتقالات ضعیف، وضعیت مثبت از بین رفته است، که نشان می دهد عملیات پشت صحنه در باشگاه به سادگی قابل قبول نیست. در نهایت این به گلیزرها بستگی دارد، بزرگترین دلیل منفی بودن از همه، و دلیلی که از بین نمی رود.

مصدومیت‌ها، حفره‌های آشکار در تیم، برنامه‌های پرتنش با لیگ اروپا و کیفیت بالای رقابت‌ها در لیگ، این فصل را برای اریک تن هاگ به اولین فصل سخت تبدیل کرده است. او یک نابغه است، اما معجزه گر نیست.

SP: مسائل پشت صحنه که مدیران قبلی را تضعیف کرده است هنوز هم رایج است و دوره ماه عسل ده هگ با توجه به تعداد توپ های منحنی که قبلا پرتاب شده است به نظر می رسد.

TA: در طول تور پیش فصل ما همه چیز آفتاب و رنگین کمان بود، اما با بازگشت سیرک کریستیانو رونالدو و خورخه مندز به شهر – آمادگی تن هاگ برای لیگ برتر تحت الشعاع تمایل این بازیکن 37 ساله برای بازی در فوتبال لیگ قهرمانان قرار گرفت.

تمایل شماره هفت ما برای جستجوی مراتع جدید احتمالاً چشم پوشی نمی کند، اما با توجه به اینکه هیچ یک از تیم های برتر اروپایی علاقه ای به برنده 5 توپ طلا ندارند، موضع عمومی یونایتد تا زمانی که یک خواستگار بالقوه برای فروش نیست، تغییر نخواهد کرد. یافت می شود.

رونالدو در گرگ و میش دوران حرفه ای خود، زمان یا حوصله ای برای حضور در یک کار بازسازی ندارد و حذف یک سال از لیگ قهرمانان اروپا برای کاپیتان پرتغالی غیرقابل تصور است. این حماسه تا بسته شدن پنجره تابستانی ادامه خواهد داشت و این هیچ لطفی به تن هاگ و تیمش نخواهد کرد.

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

ستاره شکست برای 2022/23

DC: الخاندرو گارناچو بچه ستاره است او برای تیم اصلی آماده است، نگرش فوق العاده ای دارد و استعداد خاصی است.

زیدان اقبال در پیش فصل بسیار تاثیرگذار بوده است و امیدوارم که به جای رفتن قرضی، بماند. همچنین مراقب Isak Hansen-Aaroen باشید. این بچه استعداد بزرگی است و اریک تن هاگ قبلاً آن را کشف کرده است. او در نهایت می تواند به پاسخی تبدیل شود که یونایتد مدت هاست به دنبال آن بوده است.

SP: فکر می کنم دفعه قبل که از من خواسته شد این کار را انجام دهم، گفتم آندریاس پریرا، پس شاید بهتر است به من گوش ندهید! اما من می گویم جیمز گارنر، چه یک هافبک مرکزی جدید یا نه، شایسته یک فرصت است.

TA: با یا بدون دی جونگ، گارنر می‌توانست خود را به عنوان یک فرد عادی تثبیت کند و شراکت «مک‌فرد» را از سلطنت خلع کند. ملی پوش زیر 21 ساله انگلیس از این که مصدومیت های سخت مانع از حضور او در پیش فصل شده بود، ناامید می شد، اما گارنر پس از ایفای نقش موثر در صعود ناتینگهام فارست به دوران بزرگ، نشان داد که برای لیگ برتر آماده است.

شماره 37 یونایتد ممکن است در شروع فصل صبور باشد و در حاشیه لیگ برتر باشد، اما من معتقدم که او از فرصت خود استفاده خواهد کرد و به یکی از اعضای اصلی تیم اول تن هاگ تبدیل خواهد شد.

پیش بینی یک خطی برای اینکه یونایتد در کجا به پایان می رسد…

DC: 5. بهبود جزئی. جلوتر از چلسی.

SP: ششم اما ما قهرمان لیگ اروپا می شویم…

TA: ما در رده سوم قرار خواهیم گرفت (حدود 10 امتیاز کمتر از قهرمانان) و حداقل یک جام را در این فصل کسب خواهیم کرد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد ترکیب مقابل برایتون را پیش بینی کردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا