لیگ برتر انگلیس

سه دلیل که منچستریونایتد باید ماکسنس کاکره را هدف قرار دهد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد در تمام تابستان برای جذب یک هافبک با تمرکز روی فرنکی دی یونگ تلاش کرده است. اما این یک حرکت مخاطره آمیز است و زمان زیادی برای بررسی جایگزین ها گذشته است.

فابیان رویز بازیکنی است که یونایتد باید در نظر بگیرد، در حالی که روبن نئوس به عنوان یک پشتیبان همیشه آماده در کمین است. یکی دیگر از بازی هایی که باشگاه باید در نظر بگیرد، ماکسنس کاکره از لیون است.

سال گذشته در این زمان پیشنهاد کردیم که یونایتد برای اورلین چوآمنی حرکت کند. یک سال بعد او با حدود 80 میلیون پوند به رئال مادرید نقل مکان کرد.

کاکره یکی دیگر از ستاره های نوظهور است که می تواند برای یونایتد مناسب باشد. در اینجا به سه دلیلی که باشگاه باید استعدادهای فرانسوی را هدف قرار دهد، نگاهی می اندازیم…

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

عکس از Marcio Machado/Eurasia Sport Images/Getty Images

ملی پوش آینده فرانسه

کاکره یک هافبک تدافعی است که انتظار می رود به زودی اولین بازی ملی فرانسه خود را انجام دهد. او 16 بازی ملی در سطح زیر 21 سال دارد و نماینده کشورش در تمامی سطوح از زیر 16 سال به بالا بوده و همچنین بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته است.

در حال حاضر 22 ساله، کاکره آماده بازی است، و پس از 32 بازی برای لیون در فصل گذشته، او به عنوان یکی از برترین هافبک های لیگ 1 جای گرفته است.

این تابستان زمان مناسبی برای نقل مکان برای کاکره خواهد بود، قبل از اینکه مشخصات او بیشتر شود و یا خیلی گران شود یا از دسترس خارج شود. او در پستی بازی می‌کند که منچستریونایتد گزینه‌های کمی دارد و سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای خواهد بود.

دستگاه پرس

کاکره یک ماشین پرس است و برای سبک بازی اریک تن هاگ بسیار مناسب است، بازیکنی سرسخت که می تواند پاس بدهد و توپ را به جلو دریبل کند.

FBRef داده ها نشان می دهد که کاکورت به طور متوسط ​​25 فشار در هر بازی دارد که او را در بین پنج درصد برتر اروپا قرار می دهد و او با 2.37 تکل در هر بازی در 4 درصد برتر برای تکل های برد قرار دارد.

او به طور متوسط ​​5.3 تکل و قطع توپ ترکیبی در هر بازی انجام می دهد و از آن دسته بازیکنان برنده توپ است که می تواند به بهتر شدن بازیکنان اطرافش کمک کند.

عکس از Marcio Machado/Eurasia Sport Images/Getty Images

وراتی بعدی

Caqueret فقط یک “ویرانگر” نیست. او در میان 8 درصد از هافبک‌های برتر دریبل‌های انجام شده در هر بازی قرار می‌گیرد، و توانایی او در بردن توپ به سمت بالا عنصر کلیدی در بازی او است.

او یک پاسور خوب است و در هر بازی 5.3 پاس می دهد تا به یک سوم پایانی برسد، در 20 درصد برتر اروپا، و در حالی که او به عنوان یک روبن نئوس محدوده پاس را ندارد، سایر عناصر بازی او را بسیار خوب می کند. بازیکن.

وب سایت لیگ 1 او را از نظر سبک با مارکو وراتی ستاره پاری سن ژرمن مقایسه می کند و خاطرنشان می کند که بازی او “یادآور” بازیکن ملی پوش ایتالیایی است.

یکی از نکات منفی یک معامله احتمالی این است که لیون به تازگی قرارداد خود را در ماه می تمدید کرد. آنها می دانند که چه می کنند، که یک ستاره در حال طلوع بر روی دستان خود دارند. با قراردادی که اکنون تا سال 2027 اعتبار دارد،

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کنفرانس مطبوعاتی اریک تن هاگ: خریدهای جدید منچستریونایتد برای شروع مناسب هستندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا