لیگ برتر انگلیس

کارشناس بی‌بی‌سی پیش‌بینی می‌کند که منچستریونایتد در این فصل در رده دوم لیگ برتر قرار گیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


بی بی سی راب گرین، کارشناس پیش‌فصل، پیش‌بینی خود را مبنی بر اینکه منچستریونایتد در این فصل بالاتر از لیورپول خواهد بود، پیش‌بینی کرده است.

از 22 نفر از کارشناسان این کانال خواسته شد که در پایان فصل 2022/23 نگاهی به چهار تیم برتر لیگ برتر داشته باشند.

دروازه بان سابق انگلیس تنها کسی بود که گفت یونایتد در اولین فصل هدایت اریک تن هاگ دوم خواهد شد.

دیون دوبلین مهاجم سابق یونایتد و ندوم اونوها بازیکن سابق منچسترسیتی گفتند یونایتد چهارم خواهد شد، اما 19 نفر دیگر فکر می کنند فصل دیگری خارج از لیگ قهرمانان در انتظار است.

عکس توسط Joe Prior/Visionhaus از طریق Getty Images

دوبلین پیش بینی خود از منچستریونایتد را انجام می دهد

دوبلین می گوید که قبلاً با تن هاگ گفتگو کرده است و انتظار دارد که هلندی پیشرفت های زیادی در اولدترافورد ایجاد کند.

او گفت: تماس بسیار نزدیک بین آنها و تاتنهام برای چهارمی بود، اما با صحبت با سرمربی جدید یونایتد، اوضاع در آنجا بسیار متفاوت خواهد بود. آنها به زودی خوب خواهند آمد.»

اونوها اضافه کرد: “یونایتد اساساً در نیمه دوم فصل گذشته از هم پاشید، اما به نظر می رسد که آنها در مسیر درستی حرکت می کنند و اکنون تن هاگ سرمربی است.”

بر اساس پیش‌بینی‌های کلی، کارشناسان بی‌بی‌سی فکر می‌کنند که یونایتد در رده ششم قرار خواهد گرفت، دقیقا همان جایی که آخرین بار به آن رسیده بودند.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

فصل گذشته، تک تک کارشناسان بی‌بی‌سی پرسیدند که یونایتد در جمع چهار تیم برتر قرار خواهد گرفت و اونوها گفت که آنها در رتبه دوم قرار خواهند گرفت.

مارتین کیون گفت که اگر یونایتد در این زمان سال گذشته عنوان قهرمانی را کسب کند، تعجب نخواهد کرد، اما کمپین کاملاً از بین رفت.

در آن زمان، اوله گونار سولسشر هفته گذشته گفت که یونایتد یکی از چهار تیمی است که می تواند قهرمان لیگ برتر شود، اما او تا پایان نوامبر بیکار شده است.

این نشان می دهد که هیچ یک از کارشناسان واقعا نمی دانند چه اتفاقی خواهد افتاد، و هرگز ایده خوبی نیست که یونایتد را به طور کامل کنار بگذاریم.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 اتحادیه فوتبال انگلیس است که در نمایش ویکتوریا دربی‌شایر بی‌بی‌سی در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کولچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

ستاره های نوجوان و خریدهای جدید در تمرینات منچستریونایتد می توانند به رفع غم و اندوه کمک کنندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا