لیگ برتر انگلیس

نگرش تمرینی کریستیانو رونالدو “عالی” است و او دیر می ماند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد در اواخر هفته گذشته از کریستیانو رونالدو برای بازگشت به تمرین استقبال کرد و او در دیدار پیش فصل خود مقابل رایو وایکانو بازگشت.

این آرام ترین بازگشت نبود، با رونالدو که فرصتی درخشان از بالای دروازه داشت و تنها 45 دقیقه به طول انجامید. او سپس استادیوم را زودتر ترک کرد و باعث عصبانیت اریک تن هاگ شد.

آنچه بعد اتفاق افتاد همیشه کلیدی بود. رونالدو به جای اینکه بیشتر به یک مشکل برای تن هاگ تبدیل شود، در تلاش است تا به یک راه حل تبدیل شود.

این امر به ویژه پس از انتشار خبر مصدومیت آنتونی مارسیال که باعث شد این بازیکن فرانسوی از حضور در اولین فصل منچستریونایتد محروم شود، مورد استقبال قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

نگرش تمرینی کریستیانو رونالدو “عالی”

خبر خوب این است که رونالدو روی منچستریونایتد تمرکز کرده است. گفته می شود که او در تمرینات تاثیرگذار است و حتی برای تمرینات تیراندازی اضافی تا دیروقت می ماند.

نامه گزارش: “خودی ها می گویند که او نگرش بسیار خوبی در تمرینات نشان داده است، حتی در تمرینات تکمیلی اضافی با برونو فرناندز، کریستین اریکسن، لیساندرو مارتینز و آلخاندرو گارناچو عقب مانده است.”

شنیدن این موضوع دلگرم کننده است و خوب است که می بینیم فداکاری اضافی رونالدو بر برخی از هم تیمی هایش نیز تأثیر می گذارد. جای تعجب نیست که آلخاندرو گارناچو از او پیروی می کند و تمرینات اضافی را با بت خود انجام می دهد.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

سرمربی اریک تن هاگ بعداً در کنفرانس مطبوعاتی خود درباره رونالدو مورد سؤال قرار خواهد گرفت و در آنجا از او خواسته می شود تا وضعیت آمادگی جسمانی خود را به روز کند.

رونالدو تلاش کرده است تا به تن هاگ نشان دهد که او کاملاً آماده است تا در بازی مقابل برایتون بازی کند.

آخرین بازی او مقابل مرغ دریایی ها بسیار ناراحت کننده بود، اما در دیدار در اولدترافورد در یک برد 2-0 گلزنی کرد و چه از روی نیمکت شروع کند و چه از روی نیمکت بازی کند، روز یکشنبه به دنبال تاثیر مشابهی خواهد بود.

شاید یونایتد یک هفته پیش به رونالدو به عنوان یک گزینه لوکس نگاه می کرد. اکنون او به یک ضرورت بازگشته است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

پیام کریستیانو رونالدو قبل از افتتاحیه لیگ برتر منچستریونایتدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 5 =

دکمه بازگشت به بالا