لیگ برتر انگلیس

رومانو می گوید منچستریونایتد از وضعیت دی یونگ راضی نیست

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد از وضعیت قرارداد انتقال فرنکی دی یونگ راضی نیست فابریزیو رومانو از طریق یوتیوب.

یونایتد برای انتقال با بارسلونا به ارزش 63 میلیون پوند در قسمت جلو و 8.5 میلیون پوند به صورت الحاقی به توافق رسیده است. گزارش اتلتیک

این توافق در 14 ژوئیه گزارش شد و از آن زمان تاکنون هیچ پیشرفتی حاصل نشده است. فرنکی دی یونگ در حال حفاری است و در حال حاضر حاضر به پذیرش انتقال نیست.

صدور به روز رسانی در مورد وضعیت، فابریزیو رومانو می گوید پیشنهاد یونایتد همچنان پذیرفته می شود. اما دی یونگ مانند همیشه مصمم به ماندن است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس توسط Rich Graessle/Icon Sportswire از طریق Getty Images

منچستریونایتد خوشحال نیست

احساس ناامیدی در میان هواداران منچستریونایتد از هفته‌ها پیش آغاز شد. باشگاه باید در لحظه ای که بارسلونا دی یونگ را به تور پیش فصل در اواسط ژوئیه برد، می رفت.

رومانو توضیح داد که ناامیدی در منچستریونایتد نیز احساس می‌شود، با وجود اینکه باشگاه همچنان به تلاش برای انتقال ادامه می‌دهد.

او گفت: “منچستریونایتد از تحولات راضی نیست. بیش از دو ماه است که روی این معامله کار می کنیم و هنوز به روز رسانی نشده است. منچستریونایتد هنوز با بارسلونا توافق دارد، نه با فرنکی دی یونگ.

فرنکی از امروز همچنان اصرار دارد که در بارسلونا بماند و دستمزدش را کاهش ندهد. این نکته ی مهمی است. فرنکی نمی خواهد حقوقش را کاهش دهد، فرنکی می خواهد در بارسلونا ادامه دهد.

او عاشق شهر است، او باشگاه را دوست دارد، او احساس می کند تیم فوق العاده است، او می خواهد بماند.

رومانو اضافه کرد که چلسی واقعاً به دی یونگ علاقه دارد، اما آنها با بارسلونا توافقی ندارند. او اضافه می کند که چلسی پیشنهادی ارائه نخواهد کرد، “مگر اینکه بدانند بازیکن آماده انتقال است.”

این احتمال وجود دارد که یونایتد تشویق هایی داشته باشد که دی یونگ آماده انتقال به اولدترافورد بود، اما از بیرون، مطمئناً اینطور به نظر نمی رسد.

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

هر چه یونایتد اجازه دهد این مدت طولانی‌تر شود، چرخش به سمت جایگزین سخت‌تر می‌شود و باشگاه‌ها احتمالاً قیمت‌ها را افزایش می‌دهند و متوجه می‌شوند که شیاطین سرخ در اواخر پنجره چقدر ناامید خواهند شد.

دی یونگ بازیکن خاصی است که ارزشش را دارد و عزم یونایتد به نوعی تحسین برانگیز است. اما زمانی که نقطه اوج این حماسه طولانی مدت، شروع یک فصل دیگر با فرد و اسکات مک تومینای در ترکیب اصلی است، رویکرد یونایتد به طور قابل توجهی نادرست به نظر می رسد.

ممکن است حدس بزنیم که نارضایتی گزارش شده باشگاه از تحولات ممکن است منجر به لغو قرارداد و حرکت به سمت گزینه دیگری شود. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

چرا ممفیس دپای باید شانس دوباره ای در منچستریونایتد داشته باشد؟نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا