لیگ برتر انگلیس

وضعیت مهاجم یونایتد کاملاً خراب است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


زمان آن رسیده که منچستریونایتد را در حالت انفجار قرار دهیم. این باشگاه که به طرز وحشتناکی اداره می‌شود، هیچ بهانه‌ای برای ناکامی‌هایی که منجر به داشتن تنها یک مهاجم نیمه آماده برای آخر هفته شده است، ندارد، که حتی نمی‌خواهد اینجا باشد.

ورزشکاران آنتونی مارسیال به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، بازی آخر هفته مقابل برایتون را از دست خواهد داد.

این کاملا قابل پیش بینی بود و منچستریونایتد هیچ بهانه ای برای عدم عمق حمله ندارد.

کریستیانو رونالدو وارد میدان خواهد شد، یک بازیکن بسیار خوب است، اما او مشتاق جدایی است، علناً توسط اریک تن هاگ به دلیل رفتار غیرقابل قبول مورد انتقاد قرار گرفته است، و مناسب نیست، زیرا تنها 45 دقیقه در پیش فصل بازی کرده است و هیچ شیمی ای ایجاد نکرده است. با هم تیمی هایش این یک سناریوی ناخوشایند برای یونایتد است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس منچستریونایتد/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

وضعیت مهاجم یونایتد کاملاً خراب است

با توجه به آنتونی مارسیال، مصدومیت او به راحتی قابل مشاهده بود. ما آن را یک ماه پیش نامیدیم، مقاله ما این بود: “بزرگترین سوال در مورد آنتونی مارسیال نگرش یا توانایی نیست، بلکه در مورد آمادگی جسمانی او است”، با اشاره به سه مصدومیت او در سویا، و یک سال ناراحتی از مصدومیت قبل از آن در اولدترافورد.

و با این حال، حتی با وجود اصرار رونالدو برای انتقال، یونایتد هیچ کاری انجام نداد. در پیش فصل، باشگاه مجبور شد برای جانشینی مارسیال، هانیبال مجبری نوجوان را خارج از پست جلو بازی کند.

هیچ بهانه ای وجود ندارد. باشگاه به وضوح به یک مهاجم برای جایگزینی ادینسون کاوانی نیاز داشت و این کار را نکرد.

رالف رانگنیک هشدار داد که یونایتد در این تابستان به “دو مهاجم مدرن” نیاز دارد – باشگاه روی هیچ کدام سرمایه گذاری نکرده است.

او گفت وب سایت باشگاهبدیهی است که باشگاه حداقل به دو مهاجم جدید نیاز دارد که به این تیم کیفیت و گزینه های بیشتری بدهند.

یونایتد تصمیم گرفت هیچ کاری انجام ندهد، فقط کورکورانه امیدوار بود که مارسیال مقاومت کند. او این کار را نکرده است. یک برکت این است که اکنون اتفاق افتاده است، نه در سپتامبر.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

این باشگاه به دنبال بنجامین سسکو، مهاجم ردبول سالزبورگ بوده است. این باید در ابتدای پنجره نقل و انتقالات در اولویت قرار می گرفت. اکنون با توجه به اینکه یونایتد به وضوح برای یک مهاجم ناامید است، قیمت او بالا خواهد رفت.

این یک مدت زمان طولانی بود. یونایتد هرگز جای روملو لوکاکو را نگرفته است و در دهه 30 زندگی خود برای تعمیرات کوتاه مدت مانند اودیون ایگالو، رونالدو و کاوانی تصمیم گرفته است.

سال ها بی توجهی به این وضعیت منجر به این شده است. زمانی که یونایتد سه گانه را در سال 99 به دست آورد، این باشگاه چهار مهاجم وسط داشت. ما با دو مهاجم وارد فصل می شویم که یکی از آنها آمادگی لازم را ندارد و دیگری نمی خواهد اینجا باشد.

هیچ بهانه ای وجود ندارد. منچستریونایتد کمتر از یک ماه فرصت دارد تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شرایط را حل کند و ما مطلقاً هیچ اعتقادی نداریم که آنها این کار را انجام دهند. درست مانند امید بی پایان باشگاه برای جذب هافبکی که سال ها باشگاه از آن بی بهره بود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

الکس تلس، مدافع منچستریونایتد به صورت قرضی یک فصل به سویا پیوستنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا