لیگ برتر انگلیس

اریک تن هاگ می گوید که برای ایجاد فرهنگ برنده، استانداردهای بالایی را می طلبد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ گفته است بی بی سی اسپورت او نمی‌خواهد در مورد فصل گذشته صحبت کند و می‌خواهد باشگاه را در یک صفحه کاملاً تازه به جلو ببرد.

در حال صحبت با دیون دوبلین فوتبال روزانه قبل از شروع فصل 2022/23، تن هاگ در مورد چشم انداز خود برای بازگرداندن منچستریونایتد به مسیر اصلی صحبت کرد.

در یک مصاحبه جذاب، تن هاگ انتظارات خود را بیان کرد، با بازیکنان آشنا شد و روزهای سختی را پشت سر گذاشت.

فصل یونایتد روز یکشنبه در برابر برایتون در ساعت 2 بعدازظهر آغاز می شود و اریک تن هاگ به دنبال شروعی پیروزمندانه است، یک قدم در یک زمان.

عکس توسط NIGEL RODDIS/AFP از طریق Getty Images

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

تن هاگ می گوید که استانداردهای بالایی را می طلبد

تن هاگ درباره اقداماتی که قصد دارد برای تغییر منچستریونایتد بردارد صحبت کرده است و می گوید ایجاد یک فرهنگ برنده یک شبه اتفاق نمی افتد.

او گفت: استانداردها. استانداردها و ارزش ها ما باید هر روز با استاندارد بالا مطالبه کنیم و زندگی کنیم. فقط در این صورت در مورد یک فرهنگ برنده صحبت کنید، می توانید آن را ایجاد کنید. این پایه ای برای ایجاد تیم های برنده است.”

سرمربی جدید منچستریونایتد آژاکس را به سه مقام اول متوالی در Eredivisie رساند، دو جام هلند را برد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

او می خواهد با هم در ترکیب منچستریونایتد باشد و می گوید که می خواهد بازیکنانش را بشناسد و چه چیزی آنها را وادار می کند.

او توضیح داد: «من می‌خواهم بازیکن فوتبال را بشناسم اما می‌خواهم شخص را بشناسم که پشت بازیکن چیست.

“توقعات زیادی وجود دارد، اما باید از آن لذت ببرید و انرژی و باور خود را بیرون بیاورید. فوتبال یک ورزش تیمی است، شما باید آن را با 11 نفر، یک تیم، یک تیم، یک تیم در اطراف یک تیم انجام دهید. اگر آنها به هم بچسبند، می توانید به موفقیت دست پیدا کنید.”

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

تن هاگ می خواهد یک محیط برنده ایجاد کند و می داند که با شکست مواجه خواهد شد. او می‌خواهد تیمش یاد بگیرد که از پس آن‌ها بربیاید و می‌گوید تنها چیزی که نمی‌خواهد درباره آن بحث کند فصل گذشته است.

هلندی گفت: “من نمی خواهم در مورد آنچه در سال گذشته بود صحبت کنم. خوشحالم که یک جو مثبت وجود دارد [now]، اما اکنون فصل ها شروع می شود، ما باید آن جو را حفظ کنیم.

“شکست هایی وجود خواهد داشت، ما باید با هم از آنها عبور کنیم.”

تن هاگ در پاسخ به این سوال که هدف او از این فصل چیست، پاسخی صریح داد: «ما باید در هر بازی پیروز شویم. هدف ما این است. 100 درصد هر روز خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

هواداران منچستریونایتد می دانند که سرمربی جدید چه کار بزرگی بر عهده دارد، اما سوال بزرگ این است که آیا او تیم مورد نیاز خود را دارد یا خیر.

گری نویل معتقد است که تن هاگ به اندازه کافی مورد حمایت قرار نگرفته است و هدف شماره یک فرنکی دی یونگ همچنان بازیکن بارسلونا است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد چیزی را که از زمان رفتن ژوزه مورینیو گم شده بود، پیدا کرده استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا