لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد آنچه را که از زمان ژوزه مورینیو گم شده بود، پیدا کرده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ صحبت کرد و از نحوه ترک زودهنگام کریستیانو رونالدو در بازی دوستانه پیش فصل باشگاه مقابل رایو وایکانو انتقاد کرد.

ده هاگ که با او صحبت می کند Viaplay، این اقدامات را “غیرقابل قبول” نامید. رونالدو تنها کس نبود، اما پرمخاطب ترین بود.

مدیر داشته است چیزی گفتن اگر الان می گذاشت این سر بخورد، حتماً میله ای برای پشت خودش درست می کرد. هر بازیکنی بدون توجه به اینکه چه کسی است، باید از همان استانداردهای بالایی برخوردار باشد.

تن هاگ در مورد او اقتدار دارد، و اگر فصل گذشته چیزی به ما یاد داد، این است که این رختکن باید در جای خود قرار گیرد و بازیکنان باید به مربی احترام بگذارند.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس از رابی جی بارت – AMA/Getty Images

اقتدار از زمان رفتن ژوزه مورینیو کم شده است

Ten Hag در هفته های افتتاحیه تاثیر زیادی گذاشته است. اگر او چیزی در مورد وضعیت رونالدو نمی گفت، کار خوب او تضعیف می شد.

اما او مجبور نبود این کار را انجام دهد. فصل گذشته رونالدو 24 ساعت قبل از دربی منچستر به پرتغال بازگشت و رالف رنگنیک آن را زیر فرش کشید.

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

از زمانی که ژوزه مورینیو رفت، منچستریونایتد مدیری نداشت که بتواند اختیارات خود را به همان روشی که اریک تن هاگ انجام داده است، افزایش دهد.

مورینیو مسلماً این کار را بیش از حد انجام داد. در نهایت او رختکن را ناراحت کرد تا جایی که بازیکنان دیگر چیزی را که او از آنها می خواست نپذیرفتند و به سقوط او کمک کرد.

بنابراین تعادل وجود دارد. می توان به تن هاگ اعتماد کرد تا کار را درست انجام دهد، او این کار را در آژاکس با رویکرد محکم اما بسیار منصفانه خود انجام داد.

اوله گونار سولسشر، جانشین مورینیو، از راه دیگری فراتر رفت. در حالی که او ممکن است پشت درهای بسته از بازیکنانش انتقاد کرده باشد و احتمالاً در رسانه ها نیز چنین کرده است، اما هرگز بازیکنانش را علناً صدا نکرد. زیاده‌روی بازیکنان او در نهایت منجر به انشعاب و متهم شدن به طرفداری نسبت به افراد خاص شد.

وقتی رالف رانگنیک جایگزین او شد، هرگز فرصتی نداشت. این بازیکن آلمانی به خاطر مسائل مختلف آنتونی مارسیال و جسی لینگارد را صدا زد و سپس دید که هر دو بازیکن در اینستاگرام به او پاسخ دادند. به عنوان رئیس موقت، باشگاه هیچ اختیاری به او نداده بود و بازیکنان این را می دانستند. دستیار او کریس آرماس این هفته به “فرهنگ نشت” که زمان او را در باشگاه تضعیف کرد، حمله کرد.

عکس توسط NIGEL RODDIS/AFP از طریق Getty Images

تن هاگ به عنوان یک شهرت بزرگ وارد می شود، یک برنده در هلند، که بازیکنان بزرگی را مدیریت کرده و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده است.

او از سوی باشگاه حمایت می‌شود و بازیکنان می‌دانند که اگر طرف اشتباه او شوند، باید بهایی پرداخت کنند. این شبیه به سر الکس فرگوسن است که همه چیز را در اولدترافورد تا جزئیات کوچک زیر نظر داشت.

در اواخر سال 2018، منچستریونایتد در نهایت به خاطر ژوزه مورینیو در کنار بازیکنان قرار گرفت. آزمایش زمان نشان داد که این یک اشتباه است، زیرا همان بازیکنان از آن زمان رئیس‌های بعدی را ناامید کرده‌اند. ده هاگ زمان و پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت خواهد کرد. او با احترام گذاشتن به بازیکنان، احترام مافوق خود را نیز حفظ خواهد کرد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

مایکل آنتونیو بازیکن وستهم می گوید که منچستریونایتد تحت نظر اریک ده هاگ تحت نظر “محتوا” خواهد بودنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 3 =

دکمه بازگشت به بالا