لیگ برتر انگلیس

نویل می گوید از تن هاگ حمایت نمی شود و رونالدو باید برود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گری نویل نظرات خود را در مورد منچستریونایتد پیش فصل ارائه کرده است همپوشانیو او می‌گوید نگران است که اریک تن هاگ از سرمربی تیم حمایت نشده باشد.

در حالی که یونایتد کریستین اریکسن، تایرل مالاسیا و لیساندرو مارتینز را به خدمت گرفته است، مدافع راست سابق می گوید به این استراتژی اعتماد ندارد و مشکلات قدیمی همچنان پابرجاست.

نویل به طولانی شدن قرارداد فرنکی دی یونگ به عنوان اشتباهات گذشته اشاره کرد و ترس از اینکه یونایتد در زمینه های کلیدی بسیار سبک باشد.

او همچنین گفت که معتقد است کریستیانو رونالدو باید باشگاه را ترک کند و این بازیکن ناراضی تبدیل به یک حواس پرتی ناخواسته می شود.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

“اریک تن هاگ مورد حمایت قرار نمی گیرد”

نویل می گوید از استراتژی نقل و انتقالات منچستریونایتد در این تابستان ناامید شده است و هدف شماره یک فرنکی دی یونگ هنوز جذب نشده است.

او در مورد سرمربی اریک تن هاگ گفت: “او توسط عملیات خارج از زمین برای گرفتن بازیکنان مورد نظرش حمایت نمی شود.

اگر چند ماه پیش به من می گفتید که یونایتد فرد و مکتومینای را در خط هافبک و مارسیال را در خط حمله خواهد داشت، می توانم بگویم که سرمربی تیم بسیار سختگیرانه ای دریافت کرده است.

یونایتد اساسا نمی تواند بازیکنی را از دروازه عبور دهد. به نظر می رسد که ناکامی های قدیمی هنوز وجود دارند.»

او همچنین در مورد اینکه آیا هدف قرار دادن بازیکنان از Eredivisie جواب می دهد یا خیر، گفت: “من کمی نگران استراتژی هستم.”

نویل حماسه فرنکی دی یونگ را با تعقیب قبلی انتقال جیدون سانچو مقایسه کرد و اظهار داشت: “شما برای خرید هیجان را از دست می دهید، این باعث شرمساری می شود. من نگران هستم که آنها هنوز هم نمی توانند امضای قرارداد را دریافت کنند.”

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

کریستیانو رونالدو باید برود

نویل قبلا از کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد حمایت می کرد و از کیفیت او صحبت می کرد، اما اکنون آماده جدایی این بازیکن 37 ساله است.

رونالدو می خواهد باشگاه را ترک کند زمان گزارش می دهد و نویل معتقد است که منچستریونایتد باید تلاش کند تا این اتفاق بیفتد.

او گفت: “اگر رونالدو می خواهد جدا شود، منچستریونایتد باید این کار را تسهیل کند.”

نویل اضافه کرد که تحت تاثیر بازی های تدارکاتی یونایتد قرار گرفته بود و اظهار داشت: “مطمئن نیستم که آنها بتوانند آن گل ها را بزنند” اگر رونالدو آنجا بود. وی افزود: مطمئن نیستم که در تیم جا بیفتد.

او به زمان هایی اشاره کرد که سر الکس فرگوسن بازیکنانی را می فروخت که تاثیر بی ثبات کننده ای در رختکن داشتند و گفت رونالدو به سادگی بیش از حد حواسش را پرت می کند.

نویل گفت: “اگر یک بازیکن در یک کنفرانس مطبوعاتی برای یک سرمربی به عامل غالب تبدیل شود. می دانیم چه اتفاقی باید بیفتد شاید مجبور شوید برای جلو رفتن به عقب برگردید.»

اوایل امروز اریک تن هاگ از کریستیانو رونالدو به خاطر ترک زودهنگام اولدترافورد در جریان بازی دوستانه با رایو انتقاد کرد و اقدامات او را “غیرقابل قبول” خواند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

خروج قرضی الکس تلس یکی دیگر از شکست های منچستریونایتد استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا