لیگ برتر انگلیس

دین هندرسون منچستریونایتد را به خاطر وعده‌های خود به باد انتقاد می‌گیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


دین هندرسون در این تابستان معطل نشد و حتی بدون ارائه گزارشی برای پیش فصل در منچستریونایتد، به ناتینگهام فارست پیوست.

هندرسون با قراردادی قرضی با فارست قرارداد امضا کرد و او ناامید است که دوران حرفه ای خود را به مسیر اصلی بازگرداند و اعتراف کرد که فصل گذشته یک سال از دوران حرفه ای خود را هدر داد.

هندرسون به‌جای پذیرش دلیل کم بازی‌اش در فصل گذشته به‌خاطر حمله شدید کووید که او را در تمام ماه‌های ژوئیه و آگوست دور نگه داشت، یونایتد را سرزنش می‌کند که پس از بازگشت به او نمایش مناسبی از فوتبال تیم اصلی نداده است.

در مصاحبه ای تازه با Talksportهندرسون به یونایتد ضربه زد و سال گذشته را سخت ترین سال دوران حرفه ای خود توصیف کرد.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس از MI News/NurPhoto از طریق گتی ایماژ

دین هندرسون از منچستریونایتد انتقاد کرد

هندرسون گفت: “راستش را بخواهید، احتمالاً 12 ماه سخت ترین ماه دوران حرفه ای من بوده است. سخت، سخت بوده است، و من خیلی خوشحالم که از آن طرف بیرون رفتم.

صحبتی که من از تیم یورو داشتم این بود که تو به اینجا برمی گردی تا شماره 1 باشی.

من کووید-19 را گرفتم، برگشتم، بنابراین باید هنوز شماره 1 می‌بودم، اما بعد از آن هیچ‌کس آنچه را که به من گفته بودند انجام نداد.

ناامیدکننده بود، زیرا تابستان گذشته وام های خوب زیادی را به همین دلیل رد کردم و آنها مرا رها نکردند.

«۱۲ ماه نشستن در آنجا واقعاً جرم است، در سن من، من بد می‌کردم.

در این زمان، که هندرسون آن را تصدیق نمی‌کند، داوید دخیا برگشت و از فرصت خود استفاده کرد و در شروع فصل گذشته بسیار قوی بازی کرد.

دخیا در نهایت برنده جایزه بهترین بازیکن سال منچستریونایتد شد که توسط همبازیانش به آن رای دادند، بنابراین تبر از او حرکتی محبوب نبود.

رالف رانگنیک، جانشین اوله گونار سولسشر نیز همین دیدگاه را داشت که دخیا باید شماره یک باشد. هندرسون در تمام رقابت ها تنها سه بازی انجام داد.

هندرسون اکنون به صورت قرضی در ناتینگهام فارست برای این فصل حضور دارد و او می گوید که به سختی با سرمربی جدید اریک تن هاگ صحبت کرده است.

او گفت: «من به سلسله مراتب گفتم که باید فوتبال بازی کنم و اجازه بدهند بروم و تقریباً از سرمربی خارج شده بودم. [Erik ten Hag] از در آمد از آن زمان تاکنون با او صحبت نکرده ام.»

عکس متیو پیترز/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

هندرسون باید از نظرات خود پشتیبانی کند

اظهارات هندرسون ممکن است در یونایتد خوشایند نباشد. او به‌طور قابل‌توجهی ناامید، اما کمی ساده‌لوح و متکبر به نظر می‌رسد. جای تعجب نیست که رختکن فصل گذشته با چنین نگرش هایی از سوی بازیکنان سرخورده ای که در آن حضور نداشتند، اینقدر آشفته بود.

او اکنون باید خود را در ناتینگهام فارست ثابت کند و باید خوب کار کند. هندرسون دروازه بان خوبی است که در صورت فرصت برای منچستریونایتد به خوبی بازی کرده است.

اگر کووید او نبود، او می‌توانست در یک نبرد منصفانه با دخیا در تابستان گذشته پیروز شود، اما این اتفاق افتاد و یونایتد بر این اساس واکنش نشان داد و هندرسون نباید باشگاه را به خاطر آن مقصر بداند.

قرارداد قرضی او گزینه خرید ندارد و قرارداد دخیا با یونایتد تابستان آینده به پایان می رسد – اگرچه گزینه ای برای تمدید تا سال 2024 وجود دارد.

دستمزد هندرسون یک سوم دستمزد دخیا است، بنابراین ممکن است یونایتد تصمیم بگیرد که او را نگه دارد و اگر دخیا را تحت تاثیر قرار داد، به شرطی که پل هایش را نسوخته باشد، بگذارد برود.

یک حرکت ترجیحی احتمالاً این است که هر دو بازیکن را رها کنیم و به سرمربی جدید اریک تن هاگ اجازه دهیم تا تابستان آینده دروازه بان شماره یک خود را بیاورد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد جیمی واردی مهاجم لسترسیتی را زیر نظر داردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا