لیگ برتر انگلیس

آینده برای آرون وان بیساکا در منچستریونایتد تاریک به نظر می رسد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


پیش فصل به پایان رسیده است و با وجود همه چیزهای مثبت مانند آنتونی مارسیال و جیدون سانچو، بازنده هایی از چند هفته اول سلطنت اریک تن هاگ نیز وجود دارد.

بازیکنی که بیش از همه ناامید خواهد شد، آرون وان بیساکا است که خاطرات بسیار متفاوتی با تور پیش فصل اول و قبلی خود خواهد داشت.

زمانی که وان بیساکا در سال 2019 به باشگاه پیوست، او نفس تازه ای داشت، به یکی از اولین خریدهای سلطنت اوله گونار سولسشر تبدیل شد و در یک تور به یونایتد استرالیا پیوست.

او به سرعت تبدیل به یک ضربه بزرگ شد و با توانایی تکلینگ خود تحت تأثیر قرار گرفت و انعطاف پذیری دفاعی خود را نشان داد و هواداران یونایتد از دیدن اشلی یانگ در دفاع راست خسته شده بودند. اما تازگی از بین رفته است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس از مارک ایوانز/گتی ایماژ

آینده برای آرون وان بیساکا تاریک به نظر می رسد

پس از یک فصل اول خوب در یونایتد، وان بیساکا نتوانست پیشرفت کافی را نشان دهد تا بتواند مبلغ 50 میلیون پوندی را که باشگاه پرداخت کرد، برآورده کند.

بازی هجومی او اغلب پایین‌تر از حد بوده است، با حمله یونایتد اغلب در کنار او شکسته می‌شود و تیم بیش از حد قابل پیش‌بینی و بی‌طرف می‌شود و ترجیح می‌دهد در سمت چپ بازی کند.

این کاملاً تقصیر او نیست، اما وان بیساکا معمولاً بازیکنی بوده که حریفان از دیدن مالکیت توپ خوشحال می شوند. او فصل گذشته را بدون پاس گل در 20 شروع لیگ برتر به پایان رساند.

از نظر دفاعی، تیم های برتر شروع به کشف او کرده اند. او برای مقابله با سانترهایی که به سمت تیمش می‌آمد، مشکل داشت و در بازی‌های فصل گذشته مقابل لیورپول و منچسترسیتی بارها از موقعیت بیرون کشیده شد و گرفتار شد.

این بازیکن 24 ساله ممکن است به یک ستاره جدید تحت رهبری اریک تن هاگ امیدوار باشد، اما به نظر نمی رسد که در آینده نزدیک باشد.

در طول پیش فصل، او یک بار به عنوان شروع کننده انتخاب نشد، و تنها سه بازی از روی نیمکت برای مجموع 89 دقیقه بازی انجام داد.

هم دیوگو دالوت و هم اتان لیرد دقایق بیشتری نسبت به وان بیساکا بازی کرده اند، و در حالی که دومی هنوز می تواند به صورت قرضی به میدان برود، وان-بیساکا عاملی در این تصمیم نخواهد بود. اگر لیرد قرضی شود، انتظار می رود یونایتد یک مدافع راست دیگر را دنبال کند.

به نظر می رسد دالوت خود را به عنوان اولین انتخاب اریک ده هاگ جاسازی کرده است و شایسته آن است. او در پیش فصل عملکرد چشمگیری داشته است. کامل نیست، اما به اندازه کافی برای کار هلندی وجود دارد.

عکس از پل کین/گتی ایماژ

یونایتد باید شکست بخورد

منچستریونایتد باید شکست آرون وان بیساکا را بپذیرد. برخلاف دن جیمز که در همان تابستان قرارداد امضا کرد، هیچ راهی وجود ندارد که باشگاه بتواند این بازیکن را برای سود بفروشد.

یونایتد خوش شانس خواهد بود که نیمی از 50 میلیون پوند پرداخت شده برای این مدافع را دریافت کند و دستمزد 100000 پوندی در هفته او نیز یک عارضه اضافی خواهد بود.

بهترین گزینه برای یونایتد انتقال قرضی خواهد بود. به این ترتیب به جای اینکه ببیند ارزش بازار وان بیساکا با نشستن روی نیمکت کاهش می یابد، می تواند برود و خودش را نشان دهد و جای دیگری را بازسازی کند.

اگر او برای نیمه انتهایی جدول قرارداد امضا کند، وان بیساکا ممکن است بدرخشد، با تاکید بر نقش دفاعی به جای حمله.

بازی‌های قوی به صورت قرضی می‌تواند باشگاه‌ها را متقاعد کند که او ارزش حضور در آن را دارد، در سال 2023. بدون عجله از خواستگاران برای خدمات او در تابستان، به نظر می‌رسد خروج موقت بهترین گزینه باشد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

جیمز گارنر برنده منچستریونایتد با تاخیر فرنکی دی یونگ است، او در ترکیب قرار داردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + هفت =

دکمه بازگشت به بالا