لیگ برتر انگلیس

کریس آرماس می گوید سلطنت تن هاگ با رالف رانگنیک “شب و روز” خواهد بود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


دستیار سابق رالف رانگنیک، کریس آرماس، معتقد است که اریک تن هاگ، سرمربی جدید، با حمایت هیئت مدیره منچستریونایتد، از یک چرخش بزرگ در ثروت خود برخوردار خواهد شد.

آرماس و رانگنیک در اواسط فصل گذشته با چتر به یونایتد رفتند تا تکه های دوران تصدی اوله گونار سولسشر را انتخاب کنند.

پس از چند نقطه روشن اولیه، یونایتد محو شد و فصل را در رده ششم به پایان رساند و از راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا باز ماند.

صحبت کردن با پادکست کرکآرماس برخی از ناامیدی ها را در مورد عدم سرمایه گذاری در ژانویه از سوی باشگاه توضیح داد.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس توسط PAUL ELLIS/AFP از طریق Getty Images

سلطنت اریک تن هاگ “شب و روز” خواهد بود

آرماس توضیح داد:[This season will be] با برخی از بچه ها، با کمی شادابی، گرسنگی، یک سبک واقعی بازی خاص که می توانند اجرا کنند، شب و روز با کاری که یک مدیر موقت رالف رانگنیک می تواند انجام دهد.

رالف وارد شد و ایده‌هایی درباره کاری که می‌خواست انجام دهد داشت، اما به وضوح اینطور نبود [interested]. آیا آنها واقعاً می خواستند رالف را به یک بازی خانگی فشار دهند، نمی دانم، آنها یک بازیکن اضافه نکردند.

من در مورد باشگاه بد صحبت نمی‌کنم، وقتی ما در جایگاه چهارم قرار داشتیم، باشگاه حتی یک بازیکن را در پنجره نقل و انتقالات اضافه نکرد.

رنگنیک قبلا گفته بود هدف او پیشنهاد کرد که یونایتد یکی از دوسان ولاوویچ، جولیان آلوارز یا لوئیس دیاز را به خدمت بگیرد. یونایتد سرعت خود را از دست داد و فصل کم رنگ شد.

با عدم حضور رانگنیک به عنوان مشاور، بسیاری از هواداران منچستریونایتد در نهایت حکمت استخدام یک متخصص در برنامه ریزی بلندمدت را برای نقش کوتاه مدت آتش نشانی زیر سوال بردند.

عکس از Dan Mullan/Getty Images

آرماس نیز افکار مشابهی دارد. او افزود: “اگر رالف رانگنیک را بیاورید، باید به او اجازه دهید تیمی بسازد. شما نمی توانید این کار را در شش ماه انجام دهید. چرا رالف را بیاورند؟

رالف در دنیای فوتبال یک مرد واقعاً معتبر است که می تواند شخصیت های بزرگ را مدیریت کند. من صادقانه فکر می کنم اگر مربی دیگری وارد می شد، آنها می توانستند در رده دهم قرار بگیرند.

دوران رانگنیک زمانی است که هواداران منچستریونایتد ترجیح می دهند فراموش کنند، و همانطور که آرماس خاطرنشان می کند، این در واقع همه تقصیر سرمربی نیست، به سادگی انجام نشد.

باشگاه فصل گذشته فاقد جهت‌گیری بود، و اکنون با سرمربی جدید اریک تن هاگ، سرانجام چشم‌انداز بلندمدتی وجود دارد.

یونایتد سه بازیکن به نام‌های تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز را به خدمت گرفته است و انتظار می‌رود تا قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات، بازیکنان دیگری نیز به خدمت بگیرند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کریس آرماس از فرهنگ افشای منچستریونایتد انتقاد می کند و فرد را برای تمجید از او متمایز می کندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا