لیگ برتر انگلیس

کریس آرماس از فرهنگ افشای منچستریونایتد انتقاد کرد و فرد را تحسین کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


کریس آرماس دستیار مربی سابق منچستریونایتد در مورد فرهنگ لو رفتن آشفته ای که فصل گذشته در اولدترافورد را تضعیف کرد، بحث کرده است.

آرماس توسط رالف رانگنیک، سرمربی موقت، به عنوان دستیار در یک نقش کوتاه مدت استخدام شد و گفت که کادر مربیگری از نقشی که رسانه ها در فصل یونایتد ایفا کردند، گیج شده بودند.

نشت های متعددی وجود داشت که ادعا می کرد ناآرامی در رختکن وجود دارد ESPN مدعی شد بازیکنان از تمرینات راضی نبودند. آینه همچنین پیشنهاد کرد که اتاق رختکن تقسیم شده است. افشای اطلاعات منحصر به دوران تصدی رانگنیک نبود که در زمان سرمربی سابق اوله گونار سولسشر نیز وجود داشت.

آرماس از افشاگری‌ها انتقاد کرده و گفته است هر بازیکنی که ناراضی است باید مستقیماً با او صحبت می‌کرد و همچنین صحبت‌های او با سر الکس فرگوسن را روشن می‌کرد.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس از Dan Mullan/Getty Images

آرماس از فرهنگ افشای منچستریونایتد انتقاد کرد

در مصاحبه با پادکست فوتبال آمریکا پادکست کرکآرماس توضیح داد که چگونه او و کادر مربیگری نحوه افشای داستان ها به رسانه ها را خشمگین کرده است.

آرماس گفت: “همیشه “منابع می گویند تمرین بد است”. منابع می گویند، چه منابعی؟ اگر بازیکنان این را می گویند چرا هرگز آن را نمی گویند. رسانه ها هم علیه منچستریونایتد بودند. نمیدونستی از کجا میاد

عوامل، بازیکنان، از همه جا موشک بود. همانطور که شما سعی می کنید یک تیم بسازید، نتایج بد، رسانه ها، کاپیتان بد است. چی میگی تو. چه کسی آن را منتشر می کند؟

همه ما از قداست یک رختکن می دانیم که در این دیوارها چه اتفاقی می افتد، این فقط BS نیست. ما جلساتی داشتیم و ترکیب ها بیرون می آمدند. چی؟ این تقصیر رالف رانگنیکس نیست.

بازیکنانی مانند خوان ماتا بیرون می آیند و می گویند چه جلسه ای است و سپس گزارش ها منتشر می شود و می گویند “تمرین بد است”. این درست نیست.”

او همچنین توضیح داد که چگونه خوان ماتا به او برای کار در لیدز یونایتد که زیر نظر جسی مارش کار می کرد، توصیه کرد که در نهایت به دلایل شخصی این کار را انتخاب نکرد.

آرماس گفت: “خوان ماتا به مدیر ورزشی لیدز می گوید که کریس مربی شگفت انگیز و فرد خوبی است، فورا او را استخدام کنید. آنها (لیدز) این را به من می گویند. این احترامی است که من می دانم که شما کسب می کنید.

من این شانس را داشتم که به جسی مارش و لیدز بپیوندم و تصمیم گرفتم به خانه برگردم. من با خانواده ام تصمیم گرفتم که این بهترین چیز برای ما در حال حاضر است. میتونستم اونجا بمونم فکر می کنم قدم بعدی برای من حضور در MLS است تا دوباره سرمربی شوم.»

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

آرماس در مورد سر الکس فرگوسن

آرماس گفت که در یکی از دیدارهای منچستریونایتد مقابل یانگ بویز با سر الکس فرگوسن ملاقات کرد، زمانی که او از روی سکوها تماشا کرد که هنوز در حباب کووید یونایتد نبوده است.

او گزارشی را تکذیب کرد ورزشکاران که مدعی شد سر الکس تجربه کم او در فوتبال اروپا را مسخره کرده است.

آرماس گفت: «هرکسی که این را نوشت باید درجا اخراج شود. مردم به آن چیزها گوش می دهند و این یک دروغ باورنکردنی است. فصل تمام شد [when the article came out] و حتی حقیقت ندارد.»

عکس توسط MANAN VATSYAYANA/AFP از طریق گتی ایماژ

ستایش فرد

فرد هافبک منچستریونایتد گفت ESPN ماه گذشته او همچنین امیدوار بود که درزهای رختکن تحت سلطنت اریک ده هاگ به حداقل برسد.

آرماس کیفیت هافبک و نگرش او را تحسین کرد و اظهار داشت: “فرد یعنی از صمیم قلب، اگر شما یک تیم کامل از فرد دارید، یک تیم کامل دارید که با هم هستند و برای یکدیگر بازی می کنند.

او مرد بزرگی است و بازیکن خوبی است. حتی او هم در رسانه ها گرم می شد اما قابل اعتماد و یک تیم خوب بود.”

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

گیرمو وارلا مدافع سابق منچستریونایتد با فلامنگو قرارداد امضا کردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا