لیگ برتر انگلیس

وبستر برایتون منتظر آزمون سخت یونایتد با هدایت تن هاگ است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


آدام وبستر، مدافع برایتون اند هاو آلبیون، انتظار دارد با منچستریونایتد کاملاً متفاوتی با سرمربیگری اریک تن هاگ روبرو شود، با منچستریونایتد که در ماه می 4-0 شکست خورد.

در فصل گذشته ماقبل آخر لیگ برتر، شیاطین سرخ یکی از بدترین عملکردهای یک کمپین رقت انگیز را به نمایش گذاشتند و تیم گراهام پاتر در ورزشگاه آمکس شورش کرد.

عکس توسط GLYN KIRK/AFP از طریق گتی ایماژ

رالف رانگنیک گیج‌شده که مسئولیت موقت را برعهده داشت، در حالی که تیمش هیچ مبارزه‌ای نشان نمی‌داد، گیج به نظر می‌رسید و به سادگی غلت می‌خورد.

با این حال، پس از یک برنامه پیش فصل که نشان می دهد فلسفه هیجان انگیز تن هاگ ظاهر شده و بازیکنان به برنامه شدید این بازیکن 52 ساله می پردازند، دلیلی برای خوش بینی وجود دارد که طلوع جدیدی در اولدترافورد آغاز می شود.

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

آدام وبستر از برایتون در انتظار آزمون “سخت” منچستریونایتد است

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

اولین بازی رقابتی تن هاگ در هدایت شیاطین سرخ باعث می شود برایتون روز یکشنبه برای افتتاحیه لیگ برتر ما به تئاتر رویاها سفر کند.

در حالی که همه افراد مرتبط و مرتبط با منچستریونایتد مایلند خاطره نمایش ترسناک فصل گذشته را پاک کنند، وبستر، مدافع میانی برایتون منتظر آزمون سخت یونایتد در روز یکشنبه است.

این بازیکن 27 ساله فاش کرده است که برایتون پس از تماشای کلیپ هایی از بازی قرمزها زیر نظر برنده دو دوره اردویژه، منتظر یک آزمون “سخت” است.

عکس از لارنس گریفیث/گتی ایماژ

صحبت کردن با وب سایت باشگاهبازیکن شماره چهار برایتون گفت: “معلوم است که بازی با زمانی که آنها را 4-0 در ماه می شکست دادیم بسیار متفاوت خواهد بود.

آنها یک مدیر جدید با فلسفه متفاوت دارند و شما می توانید ببینید که چقدر متفاوت از کلیپ های پیش فصلی که دیده ایم بازی می کنند و چقدر برای ما سخت خواهد بود.

هواداران آنها برای آن تلاش خواهند کرد زیرا این اولین بازی فصل است، بنابراین آزمون واقعاً سختی برای ما است، اما چالشی است که می‌توانیم از آن استقبال کنیم.»

عکس توسط NIGEL RODDIS/AFP از طریق Getty Images

شکست 4-0 در ماه می اولین پیروزی پاتر در برابر شیاطین سرخ پس از شکست در 6 دیدار قبلی بود.

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

منچستریونایتد با ورود چلسی به رقابت بنجامین سسکو با پیچیدگی روبرو می شودنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا