لیگ برتر انگلیس

اگر رونالدو بماند، یونایتد یکی از بهترین ویژگی های اریکسن را نخواهد دید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ورود کریستین اریکسن به این معنی است که منچستریونایتد مدعی دیگری برای مبارزه با کریستیانو رونالدو برای ضربات ایستگاهی دارد.

برونو فرناندز، مارکوس راشفورد و الکس تلس دیگر بازیکنانی هستند که بیش از حد توانایی گلزنی را دارند، اگرچه خوان ماتا گزینه ای است که اخیراً باشگاه را ترک کرده است.

هنوز هم احساس می‌شود که یونایتد از ضربات ایستگاهی بهترین استفاده را نمی‌کند و برنده ضربه ایستگاهی رونالدو مقابل نوریچ در آوریل اولین گل او پس از گلزنی او برای یوونتوس در سال 2020 مقابل تورینو بود.

این اولین گل او از ضربه ایستگاهی برای یونایتد از سال 2009 بود که در اولدترافورد بر منچسترسیتی پیروز شد و یونایتد می تواند در این شرایط بهتر عمل کند.

عکس منچستریونایتد/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

اریکسن باید بیشتر از رونالدو ضربات ایستگاهی بزند

با وجود گزینه های زیاد در کنار، مسئولیت ضربه آزاد مستقیم احتمالا باید در بین تیم یونایتد تقسیم شود.

رونالدو از زمان بازگشتش تمایل داشت آنها را در انحصار خود درآورد، اما او در بازی دوستانه اواسط هفته مقابل رکهام بازی نکرد.

اریکسن انجام داد و اخبار عصر منچستر گزارش می دهد که او با یک ضربه ایستگاهی مستقیم دروازه را باز کرد و در مسیر پیروزی 4-1 بود.

روش بند انگشتی رونالدو درصد موفقیت بالایی ندارد و اریکسن باید با شروع کارهای جدی ضربات ایستگاهی بیشتری دریافت کند.

عکس از لارنس گریفیث/گتی ایماژ

این که آیا چنین خواهد شد یا نه، موضوع دیگری است، با توجه به اینکه رونالدو تقریباً همه چیز را در جلو دارد.

البته رونالدو می‌خواهد برود، اما به نظر می‌رسد که او و ایجنتش خورخه مندس بدون اینکه باشگاه جدیدی برای او آماده شود، این موضوع را اعلام کردند.

هیچ خواستگار آشکاری برای رونالدو در لیگ قهرمانان وجود ندارد و او تایید کرده است که در بازی دوستانه مقابل رایو وایکانو در اولدترافورد این یکشنبه بازی خواهد کرد.

اریکسن احتمالاً در آن بازی بازی نخواهد کرد، با توجه به اینکه او 24 ساعت قبل در تیم اسلو بازی می کند، اما اگر او حداقل سهم خود را در ضربات ایستگاهی در این فصل نگیرد – اگر رونالدو بماند – یونایتد نمی تواند. از یکی از بهترین ویژگی های او نهایت استفاده را ببرد.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 اتحادیه فوتبال انگلیس است که در نمایش ویکتوریا دربی‌شایر بی‌بی‌سی در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه برای کولچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

خریدهای رایگان منچستریونایتد پس از قرارداد کریستین اریکسننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا