لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد همچنان خوشبین به نظر می رسد که فرنکی دی یونگ به خدمت بگیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد کارت های خود را در اوایل این ماه روی میز گذاشت، زمانی که ریچارد آرنولد، مدیر اجرایی و جان مورتو، مدیر فوتبال، برای مذاکره به بارسلونا رفتند.

این زوج برای مذاکره بر سر فرنکی دی یونگ دیدار کردند، اگرچه قرارداد هنوز انجام نشده است. می توان استدلال کرد که آرنولد و مورتو حداقل نقش خود را انجام دادند.

ورزشکاران گزارش داد که منچستریونایتد و بارسلونا برای انتقالی به ارزش 63 میلیون پوند به اضافه 8.5 میلیون پوند به صورت اضافه توافق کامل دارند.

در پایان فرنکی دی یونگ، بازیکن در مقابل حرکت مقاومت می کند، حداقل تا زمانی که پولی را که بارسلونا به او بدهکار است دریافت کند. اما منچستریونایتد تسلیم نمی شود.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

منچستریونایتد هنوز خوشبین است که فرنکی دی یونگ به خدمت بگیرد

انتظارات هواداران منچستریونایتد متأسفانه مجبور به تنظیم شده است. از امید به انجام یک معامله به موقع برای تور پیش فصل گرفته تا امید به انجام آن قبل از مهلت نقل و انتقالات.

یا به جای آن، به سادگی امیدوار باشیم که یونایتد به کل حماسه خط بکشد و به جای آن شخص دیگری را بخرد، زیرا بدترین گزینه پایان دادن به تابستان بدون خرید هافبک مرکزی است.

منچستریونایتد به وضوح تسلیم نمی شود. باشگاه نمی‌توانست این را واضح‌تر نشان دهد که هنوز خوش‌بین هستند که فرنکی دی یونگ در این هفته زمانی که شماره کلیدی تیم خالی بود، احتمالاً با در نظر گرفتن بازیکن هلندی، قراردادش را امضا خواهد کرد.

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

هدیه شماره پیراهن

دی یونگ یکی از سه بازیکنی است که منچستریونایتد با پیراهن شماره 21 در تابستان امسال با پیوستن به قرارداد با منچستریونایتد مرتبط بود – پس از جدایی دن جیمز در تابستان گذشته، این بازیکن خالی شد. از آن زمان یونایتد دو تا از این سه را امضا کرده است.

21 شماره ای است که دی یونگ برای بارسلونا می پوشد و اتفاقاً شماره ای است که لیساندرو مارتینز برای آژاکس به تن کرده است.

کریستین اریکسن در اوایل سال جاری در دوران حضورش در برنتفورد شماره 21 را بر تن کرد. و با این حال، یونایتد ترجیح داد پیراهن را به هیچ یک از آنها بدهد.

این هفته باشگاه اعلام کرد خرید جدید اریکسن پیراهن شماره 14 را بر تن خواهد کرد در حالی که مارتینز پیراهن شماره 6 را به تن خواهد کرد.

21 مورد برای فرنکی دی یونگ باز است، نشانه ای نمادین که منچستریونایتد از جذب این بازیکن منصرف نشده است.

وقتی شرایط به پیچیدگی وضعیت دی جونگ است، جایی که بازیکن ممکن است برای پیوستن به کمی متقاعدسازی نیاز داشته باشد، شما هر کاری که ممکن است انجام می دهید تا او را همراهی کنید. اقدامات کوچکتر مانند ارائه شماره پیراهن مورد علاقه او تنها یک عامل جزئی خواهد بود، اما هنوز چیزی است.

این نشان می دهد که منچستریونایتد تسلیم نشده است و همچنان به جذب فرنکی دی یونگ خوش بین است. آیا این ایمان به خوبی جا افتاده است یا خیر، در هفته های آینده خواهیم دید.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

کریستیانو رونالدو در اینستاگرام برای دیوگو دالوت پیام ارسال کردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا