لیگ برتر انگلیس

خرید 125 میلیون پوندی نشان می‌دهد که یونایتد برای حمایت از تن هاگ جدی است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اولین تابستان اریک تن هاگ به عنوان سرمربی منچستریونایتد، شروع خوبی در پیش فصل در زمین داشت.

در حالی که نتایج (سه برد و یک تساوی) تا حد زیادی بی ربط است، بازیکنان ظاهری شاداب به نظر می‌رسند و روش‌های سرمربی جدید را دنبال می‌کنند.

این تنها با یک خرید جدید، تایرل مالاسیا، 13 میلیون پوندی از فاینورد بوده است.

تا به امروز یونایتد مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز را به خدمت گرفته است و آندریاس پریرا را با هزینه خالص 51 میلیون پوند فروخته است. از نظر حمایت از مدیر، این یک دوره کم سرمایه گذاری هیئت مدیره بوده است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس توسط Supakit Wisetanuphong/MB Media/Getty Images

تقاضاها در منچستریونایتد همیشه بالاست

اگر پنجره نقل و انتقالات اکنون به پایان می رسد، با سرمایه گذاری یونایتد در مجموع 59 میلیون پوند و 51 میلیون پوند خالص به لطف جدایی پریرا، آنگاه نمی توان استدلال کرد که باشگاه به طور جدی از اریک تن هاگ در اولین تابستان خود حمایت کرده است.

این می تواند انتظارات را از مدیر کاهش دهد، اما بیایید واقعی باشیم. خواسته ها در منچستریونایتد همیشه بالاست.

یونایتد پس از یک دوره لیگ برتر در فصل 2021/22 به سرمایه‌گذاری جدی نیاز داشت تا دوباره رقابت برای کسب مقام‌های برتر را آغاز کند. امضاهای فعلی گامی در مسیر درست هستند – اما به اندازه کافی نزدیک نیستند.

خوشبختانه هنوز زمان برای تغییر این موضوع وجود دارد و به طور گسترده گزارش شده است که یونایتد مایل به اختصاص بودجه جدی برای حمایت از سرمربی است.

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

پرداخت 125 میلیون پوندی دوبل نشان می دهد که منچستریونایتد جدی است

منچستریونایتد قراردادی برای فرنکی دی یونگ آماده کرده است. ورزشکاران گزارش دهید که این شامل یک کارمزد 63 میلیون پوندی به اضافه افزونه هایی به ارزش 8.5 میلیون پوند دیگر است.

در میان اختلافات بر سر دستمزد این بازیکن، بارسلونا در حال توقف برای این انتقال است.

به طور جداگانه، یونایتد مشتاق جذب آنتونی وینگر آژاکس است. 90 دقیقه گزارش یونایتد حاضر است تا 58 میلیون پوند برای جذب بازیکن برزیلی هزینه کند.

عکس پاتریک گوسن/ آژانس BSR/ گتی ایماژ

خرید دوبل برای هر دو بازیکن تقریباً 125 میلیون پوند هزینه خواهد داشت و نشان دهنده سرمایه گذاری جدی هیئت مدیره برای حمایت از اریک ده هاگ است.

هیچ یک از این حرکت ها وابسته به دیگری در نظر گرفته نمی شود، زیرا تیم نیاز به تقویت در هر دو پست دارد، اگرچه حرکت دوم برای آنتونی ممکن است به آینده کریستیانو رونالدو بستگی داشته باشد.

این هزینه کل یونایتد را تا 175 میلیون پوند می برد، و در این مرحله، بدون شک جریانی از فروش برای جبران این امر آغاز خواهد شد.

اکسل توانزبه، براندون ویلیامز، الکس تلس، تاهیت چونگ و اریک بیلی همگی بازیکنانی هستند که یونایتد می تواند بفروشد و تلاش می کند 30 تا 40 میلیون پوند را جبران کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد لیساندرو مارتینز را در بهترین زمان دوران حرفه ای خود به خدمت گرفتنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا