لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد لیساندرو مارتینز را در بهترین زمان به خدمت گرفت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستر یونایتد امضا را اعلام کرد لیساندرو مارتینز در روز چهارشنبه بالاخره به این مدافع در باشگاه خوش آمد گفت.

مارتینز در یک بازی دوستانه پشت درهای بسته مقابل رکهام همراه با خرید جدید کریستین اریکسن حضور داشت.

یونایتد مبلغ قابل توجهی به آژاکس برای مدافع میانی پرداخت کرد، مبلغ اولیه 46 میلیون پوند، و این بازیکن جدید مشتاق است نشان دهد که ارزش پولش را دارد.

یکی از دلایل زیادی که می‌توان هواداران یونایتد را به خاطر قرارداد با مدافع تشویق کرد، همراه با نگرش، سبک دفاعی و توانایی پاس‌های او، این است که باشگاه در بهترین زمان در دوران حرفه‌ای او گل زده است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس منچستریونایتد/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

یونایتد در بهترین زمان لیساندرو مارتینز را به خدمت گرفت

یکی از بزرگترین شکایات در مورد برخی از خریدهای یونایتد در یک دهه گذشته، جذب بازیکنانی در پایان اشتباه دوران حرفه ای آنها بوده است.

ادینسون کاوانی و کریستیانو رونالدو هر دو نقطه توقف بودند، در حالی که باستین شواین اشتایگر به طرز فاجعه‌باری از بهترین حالت خود گذشت.

از سوی دیگر، انتقال به یونایتد برای ممفیس دیپای خیلی زود اتفاق افتاد، در حالی که قمار روی آماد و فاکوندو پلیستری نویدبخش سرمایه گذاری بود – اما یونایتد به کیفیت اثبات شده نیاز داشت.

در مورد مارتینز، یونایتد در بهترین زمان ضربه زده است. این مدافع 24 ساله است و بهترین سال هایش در پیش است.

او همچنین تجربیات ارزشمندی در اختیار دارد و 179 بازی در سطح باشگاهی انجام داده است. برای زمینه، این فقط هفت کمتر از اریک بیلی است که چهار سال بزرگتر است.

پس از کمک به آژاکس برای کسب سه مقام اول متوالی، مارتینز به یک چالش جدید نیاز داشت. در منچستریونایتد او مطمئناً یکی را دارد.

مارتینز همین احساس را دارد. او به یونایتد گفت وب سایت باشگاه: “من خیلی سخت کار کرده ام تا به این لحظه برسم و حالا که اینجا هستم، حتی بیشتر از این به خودم فشار خواهم آورد.

من در آنجا لحظات باورنکردنی را سپری کردم [at Ajax] اما احساس می کنم لحظه مناسبی است تا خودم را در محیط دیگری آزمایش کنم. اکنون در باشگاهی عالی برای انجام این کار هستم.”

عکس منچستریونایتد/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

زمان برگزاری جام جهانی 2022 نیز ممکن است به نفع یونایتد بوده باشد. در حالی که هزینه ای که یونایتد پرداخت کرده است بسیار زیاد است، اما اگر او در مسابقات قطر با آرژانتین عملکرد خوبی داشته باشد، شهرت و قیمت او می تواند افزایش یابد. یونایتد اکنون نباید نگران این موضوع باشد.

در لحظه‌ای که دفاع یونایتد نیاز به تکان داشت، و تیم به بالا بردن نیاز داشت، مارتینز می‌تواند برای هم تیمی‌هایش و برای هواداران یک نیروی گالوانیزه باشد.

مارتینز با قراردادی بلندمدت به یونایتد پیوسته است، که در آن باشگاه گزینه تمدید تا سال 2028 را دارد. اگر تا آن زمان همچنان در تیم اصلی حضور داشته باشد، پولی که برای به خدمت گرفتن او پرداخت شده است، سرمایه گذاری خوبی خواهد بود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

دیبالا در پاسخ به این سوال که لیساندرو مارتینز پس از یک حرکت کلیدی برای هواداران منچستریونایتد پیام فرستادنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا