لیگ برتر انگلیس

رئیس اتحادیه بازیکنان هلندی در مورد بن بست فرنکی دی یونگ صحبت می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تلاش‌های منچستریونایتد برای جذب فرنکی دی یونگ از بارسلونا تا کنون به یک دیوار آجری برخورد کرده است.

در حالی که یونایتد مبلغ اولیه 63 میلیون پوندی به اضافه هزینه اضافی دارد که با بارسلونا به توافق رسیده است ورزشکاران، این بازیکن تاکنون در میان گزارش های منتشر شده از حرکت خودداری کرده است تلگراف که باشگاه 17 میلیون پوند به او بدهکار است.

بارسلونا از دی یونگ می خواهد مبلغ کمتری را بپذیرد. مستقل گزارش داده و از او به عنوان یک مدافع میانی در بازی های دوستانه پیش فصل باشگاه استفاده کرده اند.

وضعیت اسپانیا در حال بدتر شدن است، در حالی که منچستریونایتد منتظر است. گری نویل از هافبک درخواست کرد که به دنبال اقدام قانونی باشد.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس توسط دیوید روزنبلوم/Icon Sportswire از طریق Getty Images

رئیس اتحادیه بازیکنان هلند وزنه می زند

وضعیت دی یونگ خبر بزرگی در هلند است و یکی از نمایندگان برجسته از موضع گری نویل با فراخواندن FIFPro برای دخالت در این موضوع حمایت کرده است.

اوگنی لوچنکو، رئیس اتحادیه بازیکنان هلند، سیاست بارسلونا را برای این بازیکن “دیوانه” و “فاجعه بار” توصیف می کند.

لوچنکو گفت Voetbal Primeur“من فکر می کنم یک اتحادیه باید از همه بازیکنان محافظت کند. حالا یک بازیکن توسط یک باشگاه در گوشه ای قرار گرفته و بدرقه می شود. سپس این به یک اتحادیه بین المللی بستگی دارد که بایستد.

“اف سی بارسلونا پس از آن از زمین های ورزشی استفاده خواهد کرد، اما این برای حرفه یک بازیکن جوان فاجعه بار است. این آن را به نوعی اخاذی تبدیل می کند.»

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

او همچنین از دی یونگ خواست تا پیشنهادات بارسلونا برای کاهش حقوق را رد کند و افزود: “من می گویم “نه”. باشگاه بارسلونا مسئولیت کامل دارد. سیاست بلند مدت باشگاه دراماتیک است. این دیوانه کننده است که بازیکنان مجبور به پرداخت هزینه بهم ریختگی مالی شوند.

بارسلونا در تابستان امسال روی خریدهای جدید از جمله رافینیا، روبرت لواندوفسکی سرمایه گذاری کرده و قصد دارد ژول کونده را به خدمت بگیرد.

فروش دی یونگ فشار مالی روی باشگاه را کاهش می دهد و منچستریونایتد در تلاش برای تضمین بهترین هدف اریک تن هاگ در خط هافبک صبور است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

عکس دخیا با خریدهای جدید یونایتد مارتینز و کریستین اریکسننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا