لیگ برتر انگلیس

به نظر می‌رسد که هشت بازیکن اولیه برای بازی اول منچستریونایتد مقابل برایتون قطعی باشند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


بازی ابتدایی منچستریونایتد کمتر از یک هفته دیگر باقی مانده است و برنامه های اریک ده هاگ، سرمربی جدید در حال شکل گیری است.

با انجام چهار بازی پیش فصل، هواداران یونایتد درک خوبی از بازیکنان و سیستم مورد علاقه تن هاگ پیدا کردند.

با آنچه تاکنون از تورهای پیش فصل آموخته ایم، می توانیم استنباط کنیم که وجود دارد هشت شروع های قفل شده برای شروع فصل اولدترافورد مقابل برایتون.

این به این معنی است که سه نقطه برای فیکسچر آماده هستند. بیایید نگاهی به نبرد برای مکان‌ها بیندازیم…

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

هشت شروع کننده مطمئن به نظر می رسند

به نظر می رسد تن هاگ از قبل به یک گروه اصلی از بازیکنان اعتماد کرده است، و با پیروزی یونایتد در سه بازی و تساوی در یکی از بازی های پیش فصل تاکنون، بازیکنان شروع کننده او احترام اولیه سرمربی جدید را به خود جلب کرده اند.

قابل توجه است که از این هشت بازیکن شروع کننده، هیچ یک خرید جدید ندارند، که داستان خود را از فعالیت محدود یونایتد در تابستان در نقل و انتقالات و قراردادهای تاخیری – با حضور تنها یک بازیکن در طول تور پیش فصل – می گوید.

بازی های مورد انتظار یونایتد مقابل برایتون

داوید دخیا مطمئناً در دروازه شروع خواهد کرد، در حالی که در دفاع راست، دیوگو دالوت هر چهار بازی پیش فصل منچستریونایتد را شروع کرده است و در انجام این کار خوب به نظر می رسد، یکی از بازیکنان برجسته در تور.

انتظار می رود هری مگوایر، کاپیتان باشگاه، بازی افتتاحیه را آغاز کند، این نقطه اوست که می بازد. شریک او برای این مسابقه همچنان یک راز باقی مانده است.

فرد تاکنون توسط اریک تن هاگ به عنوان یک بازیکن کلیدی در خط میانی معرفی شده است و در این بازی به میدان خواهد رفت. این مدیر هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “او در نقش رابط بازی می کند و در مقابل حمله دفاع می کند. او خیلی خوب بازی می کند، من از عملکرد او راضی هستم.

چهار تیم جلوی یونایتد نیز به نظر میخکوب شده است. برونو فرناندز از سه تیم اصلی مارکوس راشفورد، آنتونی مارسیال و جیدون سانچو حمایت خواهد کرد.

هر چهار نفر جایگاه خود را در طول پیش فصل به دست آورده اند و نامه گزارش مارسیال حتی در صورت بازگشت کریستیانو رونالدو، فصل را از جلو شروع خواهد کرد.

عکس از رابرت سیانفلون/گتی ایماژ

در رقابت برای شروع

هنوز سه مکان برای گرفتن وجود دارد. یکی از آنها در دفاع چپ است، با خرید جدید تایرل مالاسیا که با لوک شاو مبارزه می کند.

شاو سه بازی پیش فصل و مالاسیا یک بازی را آغاز کرد و تجربه او ممکن است به او برتری دهد. اگرچه مالاسیا درخشان به نظر می رسد، و هنوز هم می تواند ملی پوش انگلیسی را به جایگاه اصلی برساند.

در حالی که به نظر می رسد هری مگوایر یک شروع کننده برای شروع بازی است، ممکن است همیشه اینطور نباشد. ممکن است به نبردی برای شریک شدن با خرید جدید لیساندرو مارتینز ختم شود.

هیچ اطمینانی وجود ندارد که مارتینز برای بازی افتتاحیه آماده باشد، اگرچه ممکن است در رقابت باشد. مارتینز، ویکتور لیندلوف، رافائل واران یا اریک بیلی در بازی افتتاحیه با کاپیتان باشگاه شریک خواهند شد. در یک حدس، ما به سراغ واران می رویم.

عکس از MB Media/Getty Images

آخرین نقطه نامشخص این است که چه کسی ممکن است با فرد در خط میانی شریک شود. برای سه بازی در پیش فصل، این اسکات مک تومینای و دانی ون دی بیک در بازی دیگر بود.

مک تومینای بازی آخر مقابل ویا را به دلیل مشکل آمادگی جسمانی از دست داد. او باید برای شروع فصل خوب بهبود یابد، اما جایگاه او تضمین نشده است.

ون دی بیک از شانس خود استفاده نکرد، اما این احتمال وجود دارد که کریستین اریکسن در صورت تاثیر قوی در تمرینات این هفته و آینده، مستقیماً وارد زمین شود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

سه بازیکن برتر منچستریونایتد در تساوی 2-2 مقابل استون ویلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − ده =

دکمه بازگشت به بالا