لیگ برتر انگلیس

واکنش نویل به گمانه زنی ها که دی یونگ نمی خواهد یونایتد را ترک کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


حرکت منچستریونایتد برای جذب فرنکی دی یونگ با این هافبک که در حال حاضر در تور بارسلونا در ایالات متحده حضور دارد، در هافبک باقی مانده است.

دی یونگ به تازگی در آمریکا تعطیلات خود را سپری کرده بود و سپس در اوایل ژوئیه به بارسلونا پرواز کرد، قبل از اینکه شنبه گذشته به آن سوی اقیانوس اطلس بازگردد.

فابریزیو رومانو یک هفته پیش گزارش شد که یونایتد و بارسلونا بر سر دی یونگ توافق کامل دارند، اما این بازیکن در برابر انتقال مقاومت می کند.

تلگراف یکی از دلایل این عقب ماندن این است که دی یونگ 17 میلیون پوند به عنوان دستمزد بدهکار است و بدون پرداخت بدهی خود را ترک نمی کند.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس توسط خاویر بونیلا/NurPhoto از طریق گتی ایماژ

فرنکی دی یونگ نمی‌خواهد منچستریونایتد برود.

این هفته ادعاهای بیشتری از اسپانیا منتشر شد مبنی بر اینکه دلایل دی یونگ برای عدم انتقال به یونایتد این است که او به سادگی نمی خواهد در اولدترافورد بازی کند.

خروجی اسپانیایی ورزش ادعا کرد که دی یونگ در صورت تحقق این انتقال به بایرن مونیخ خواهد رفت و معتقد بود که تیم آلمانی بهتر است.

گزارش دیگری از طریق ورزش او مدعی شد که حتی ترجیح می دهد به چلسی برود زیرا از نحوه اداره منچستریونایتد خوشش نمی آید.

همه اینها بسیار گمانه زنی به نظر می رسد، احتمالاً با هدف تحت فشار قرار دادن بارسلونا برای پرداخت بدهی هایش به او، یا حتی پذیرش دوباره او به تیم.

گری نویل، مدافع سابق یونایتد، پس از انتشار این گزارش ها توسط اسکای اسپورت، به کنایه پرداخت.

ورزش گزارش بارسلونا همچنان امیدوار است که دی یونگ تسلیم شود و انتقال به یونایتد را بپذیرد، و اصرار دارد که شیاطین سرخ آماده اند تا پایان مهلت نقل و انتقالات منتظر بمانند.

از آنجایی که امیدواریم این قرارداد به موقع برای تورهای پیش فصل منعقد شود، بعید به نظر می رسد که معامله با شروع فصل انجام شود.

و اگر گزارش ها در مورد مرگ دی یونگ در مقابل انتقال به منچستریونایتد درست باشد، ممکن است اصلا این اتفاق نیفتد. اما در حال حاضر، ما – شاید کورکورانه – انتخاب می کنیم که آنها را نادیده بگیریم و معتقدیم که گزارش ها بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای اعمال فشار بر بارسلونا هستند.

عکس توسط Perry vd Leuvert/NESImages/DeFodi Images از طریق Getty Images

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

برونو فرناندز می گوید که او نمی تواند برای بازی در کنار خرید جدید “شگفت انگیز” صبر کندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 7 =

دکمه بازگشت به بالا