لیگ برتر انگلیس

اریک تن هاگ بازی های فرد را در نقش “اتصال دهنده” تمجید می کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که از بازی هایی که از فرد در مراحل اولیه پیش فصل دیده است بسیار خوشحال است.

فرد تا به امروز هر سه بازی تدارکاتی را آغاز کرده است و انتظار می رود که اولین بازی فصل منچستریونایتد را تا دو هفته دیگر آغاز کند.

تن هاگ همچنین نقش فرد در تیم را به عنوان یک “اتصال دهنده” توصیف کرد که به پیوند دفاع و حمله کمک می کند.

سرمربی یونایتد به نقل از مردان در یک کنفرانس مطبوعاتی در پرث پیش از دیدار نهایی یونایتد در نیمکره جنوبی مقابل استون ویلا در روز شنبه.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

✅استرلینگ به چلسی خرید 10/10 است! رتبه دهی به 10 بزرگترین نقل و انتقالات لیگ برتر در تابستان!

عکس از رابرت سیانفلون/گتی ایماژ

تن هاگ بازی های فرد را در نقش “اتصال دهنده” ستایش می کند

تن هاگ توضیح داد: “در این لحظه او در نقش رابط بازی می کند و در مقابل حمله دفاع می کند. او خیلی خوب بازی می کند، من از عملکرد او راضی هستم.

“من فکر می کنم او حتی می تواند بهتر باشد. من او را در آن حمایت خواهم کرد. او همچنین با نگرش خود به تیم انرژی می بخشد.”

ستایش تن هاگ به ویژه جذاب است زیرا این نقشی است که به طور گسترده تصور می شود برای هدف شماره یک نقل و انتقالات فرنکی دی یونگ در نظر گرفته شده است.

ماه گذشته مارکا گزارش داد که تن هاگ به دی یونگ قول داده بود که نقش محوری هافبک را ایفا کند و گزارش داد: “او به او گفته است که کل بازی حول محور او خواهد چرخید و مرجع خط میانی است. جای او مطمئن و با افتخار رهبری پروژه جدید در اولدترافورد است.”

عکس اریک آلونسو/گتی ایماژ

تن هاگ اخیراً در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که در حالی که او مشتاق جذب دی یونگ بود، اما اگر نتواند او را به ارمغان بیاورد، آماده است تا یک جایگزین در تیم ایجاد کند.

به نقل از او روزنامه گاردین: «در آن موقعیت افراد زیادی وجود ندارند که بتوانند سطح مورد نیاز ما را داشته باشند. وقتی نمی‌توانیم او را پیدا کنیم، اکنون باید با بازیکنان تیم‌مان برخورد کنیم و یکی را در آن پست توسعه خواهیم داد.»

دی یونگ در حال حاضر در تور بارسلونا در آمریکا در میان بن بست به سر می برد زیرا به دنبال ماندن در باشگاهی است که به دنبال فروش او هستند. به نظر می رسد شانس یونایتد برای جذب او در طول دو هفته گذشته کاهش یافته است.

تبدیل فرد به دی یونگ ممکن است مانند تبدیل آب به شراب به نظر برسد و هواداران یونایتد باید امیدوار باشند که تن هاگ واقعاً معجزه گر باشد. پروژه بزرگی در راه است تا کلوپ را بچرخاند و تن هاگ این چالش را پذیرفته است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

اریک تن هاگ می گوید هانیبال در تمرینات تاثیرگذار بوده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا