لیگ برتر انگلیس

یونایتد باید یاد می گرفت که با رونالدو راضی کند، ارزشش را نداشت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ستون سه گانه: 6 ژوئن

منچستریونایتد باید در سال 2019 یاد می گرفت که راضی کردن رونالدو ارزشش را ندارد

منچستریونایتد این هفته در تور پیش فصل به میدان می رود و ورزشکاران گزارش می دهد که هنوز مشخص نیست که آیا کریستیانو رونالدو بخشی از آن خواهد بود یا خیر.

رونالدو مشتاق ترک یونایتد است و این باشگاه را با دوراهی ترک می کند. آیا اریک تن هاگ باید سعی کند او را بفروشد یا سعی کند او را راضی کند و او را متقاعد کند که بماند.

با توجه به اینکه این بازیکن 37 ساله تنها یک اصلاح کوتاه مدت در جلو بود، گزینه قطع روابط و ادامه دادن گزینه ای وسوسه انگیز است.

این یک مشکل آشنا برای منچستریونایتد نیز هست. در سال 2019 مشخص نبود که آیا پل پوگبا در تور پیش فصل منچستریونایتد به استرالیا خواهد رفت یا خیر. این بعد از صحبت مینو رایولا صورت گرفت زمان پوگبا می خواست باشگاه را ترک کند.

یونایتد هاردبال بازی کرد و اصرار داشت که پوگبا باید در این تور حضور داشته باشد. مرد فرانسوی کاری را که خواسته شد انجام داد، با بقیه تیم پرواز کرد، اما واقعا ارزشش را نداشت.

تماشای یک بازیکن برای همه 32 تیم جام جهانی

پوگبا بیشتر فصل بعد را بدون مصدوم گذراند و عملکرد او در سه سال بعدی قراردادش ناسازگار ماند. او به تازگی با انتقال آزاد ترک کرده است.

با نگاهی به گذشته، منچستریونایتد ممکن است به خوبی نشان دهد که حفظ پوگبا ارزشش را نداشت.

آیا واقعا وضعیت رونالدو خیلی متفاوت است؟ وقتی بازیکنی بگوید می‌خواهد برود، بازگرداندن جن در بطری سخت است.

عکس از FreshFocus/MB Media/Getty Images

زمان برای یک قهرمان جدید پیش فصل است

آندریاس پریرا در آستانه خروج از فولام است. فابریزیو رومانو گزارش می دهد که او قرار است قراردادی سه ساله با تیم تازه ارتقا یافته امضا کند.

این بدان معناست که ستاره پیش فصل سالانه منچستریونایتد در تابستان امسال حضور نخواهد داشت، همانطور که فصل گذشته با گل شگفت انگیزش مقابل برنتفورد دیدیم.

زمان آن رسیده است که یک قهرمان پیش فصل جدید پا به عرصه وجود بگذارد، و امیدواریم قهرمانی که بتواند موفقیت پیش فصل را به بازی در فصل واقعی تبدیل کند.

با ناامید شدن بازیکنان یونایتد برای تحت تاثیر قرار دادن اریک تن هاگ، سرمربی جدید، ما می‌توانیم چند هفته بسیار جالب را تجربه کنیم.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

سه کلمه از ده هاگ خیلی معنی دارد

اریک تن هاگ در حال فریاد زدن به بازیکنانش در منچستریونایتد در یک ویدیوی کوتاه این هفته دستگیر شد: “اشتباهات بسیار زیاد”. آینه گزارش شده است.

سرمربی جدید شیوه جدیدی از بازی را به بازیکنانش معرفی می کند و استانداردهای فوق العاده بالایی دارد که می خواهد از آنها حمایت کند. این دقیقا همان چیزی است که این بازیکنان نیاز دارند.

بازیکنان منچستریونایتد مدت هاست که به یک مربی سطح بالا نیاز دارند و تن هاگ دقیقاً همان چیزی است که لازم بود. او شهرت خود را برای موفقیت باشگاه به خطر انداخته است و قرار نیست استانداردهای خود را پایین بیاورد و نمایش های متوسط ​​را بپذیرد.

این سه کلمه مدیر فقط گوشه ای از رویکرد اوست. او همچنین تشویق می‌کند و با بازیکنان چت می‌کند. تن هاگ به عنوان یک مربی مرد عالی در نظر گرفته می شود که دوست دارد بازیکنانش را بشناسد و چیزهایی که باعث می شود آنها را وادار می کند بشناسد.

اما وقتی نوبت به تمرینات و مسابقات می رسد، تن هاگ تا جایی که می تواند به بازیکنان فشار می آورد. بسیاری از این بازیکنان ممکن است شانس نهایی خود را داشته باشند و اجازه نخواهند داشت سرمربی جدید را ناامید کنند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

چرا امضای لیساندرو مارتینز باید نشان دهنده پایان کاپیتانی هری مگوایر در منچستریونایتد باشد؟نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا