لیگ برتر انگلیس

چرا امضای مارتینز باید نشان دهنده پایان کاپیتانی هری مگوایر باشد؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


پس از تکمیل امضای تایرل مالاسیامنچستریونایتد به دنبال جذب یک مدافع دیگر است.

انتقال لیساندرو مارتینز با مبلغ 40 میلیون پوند در اولویت است آینه مذاکرات گزارش دهی با آژاکس در آخر هفته انجام شد.

این حرکت مهمی برای تقویت خط دفاعی یونایتد است که فصل گذشته در 38 بازی لیگ 58 گل دریافت کرد. آژاکس تن هاگ در 34 بازی فقط 19 گل دریافت کرد.

به خدمت گرفتن مارتینز همچنین می تواند نشان دهنده پایان کاپیتانی هری مگوایر در باشگاه باشد، موضوعی که پس از فصل گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات منچستریونایتد، ورود، خروج، قرضی، آزادسازی برای فصل 2022/23

تماشای یک بازیکن برای همه 32 تیم جام جهانی

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

خرید مارتینز باید نشان دهنده پایان کاپیتانی هری مگوایر باشد

یکی از پیش نیازهای یک کاپیتان باشگاه این است که او باید اولین انتخاب باشد. اگر لیساندرو مارتینز قرارداد را امضا کند، این دیگر در مورد مگوایر صدق نمی کند.

مارتینز به عنوان پشتیبان قرارداد نمی بندد. او یک انتخاب اول خودکار نیز نخواهد بود، و نکته اینجاست که هیچ کس نباید باشد یا باشد.

یونایتد لیساندرو مارتینز، هری مگوایر، رافائل واران و ویکتور لیندلوف را برای انتخاب خواهد داشت، چهار گزینه مدافع میانی قوی که همگی در فصل آینده نقشی خواهند داشت.

تا آنجایی که اولین انتخاب او پیش می رود، رئیس جدید اریک تن هاگ ذهنی باز خواهد داشت و به همین دلیل است که کاپیتانی باید از مگوایر حذف شود.

نگه داشتن بازوبند روی مگوایر می تواند سیاست انتخاب را به نفع ملی پوش انگلیسی تحت تاثیر قرار دهد، و حتی اگر اینطور نباشد، احتمال زیادی وجود دارد که او اغلب کنار گذاشته شود، با همکاری مارتینز و واران که احتمالاً حداقل مورد علاقه هواداران قرار خواهد گرفت.

کاپیتان باید یک انتخاب ثابت باشد و با توجه به اینکه خط دفاعی یونایتد احتمالاً در چند ماه اول فصل به طور مکرر تغییر می کند، با مسابقات لیگ برتر و لیگ اروپا، مگوایر با این مشخصات مطابقت نخواهد داشت.

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

پس چه کسی کاپیتان یونایتد را بر عهده خواهد گرفت؟

یک انتخاب منطقی قبل از این هفته، کریستیانو رونالدو بود. این امکان وجود دارد که یونایتد همچنان تلاش کند و در صورت ماندن رونالدو با دادن کاپیتانی به او رضایت دهد.

برای خارج کردن رونالدو از معادله، همانطور که ممکن است یونایتد مجبور شود، دو انتخاب واضح وجود داشته باشد. یکی برونو فرناندز است که پیش از این کاپیتان باشگاه بوده است.

در حالی که او هر بازی را شروع نمی کند، هیچ کس شروع نمی کند و نقش او به وضوح مشخص است. او به عنوان دو بار برنده بهترین بازیکن سال یونایتد، احترام هم تیمی هایش را دارد و انتخاب خوبی خواهد بود.

بهترین گزینه اما ممکن است دروازه بان داوید دخیا باشد. این بازیکن اسپانیایی در حال حاضر با رفتن دین هندرسون، انتخاب اول بلامنازع است و تقریباً در هر بازی شروع خواهد شد.

دخیا به عنوان بهترین بازیکن سال یونایتد و طولانی ترین بازیکن باشگاه، شایسته این فرصت است.

هری مگوایر واقعاً می تواند از فشار کاپیتانی که برداشته می شود سود ببرد و به او اجازه دهد روی بازی خودش تمرکز کند. این به او بهترین شانس را برای به دست آوردن یک جایگاه در ترکیب، در میان رقابت تازه، می دهد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

ژورین تیمبر پس از تایید انتقال منچستریونایتد به تایرل مالاسیا پیامی ارسال کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا