لیگ برتر انگلیس

ماندن یک سال دیگر کریستیانو رونالدو ناگهان یک فروش سخت است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ستون سه گانه: 5 ژوئنیک رونالدو خاص

ماندن یک سال دیگر کریستیانو رونالدو ناگهان برای هواداران منچستریونایتد یک فروش سخت است

بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد یک تجربه ترن هوایی بود. اوج های واقعی وجود داشته است، از جمله 24 گل، شامل هت تریک های پشت سر هم در اولدترافورد، و چند برنده به یاد ماندنی در دقیقه آخر.

این لحظات خاص به این معنی است که هواداران می توانند تلاش کنند و سهم او را از این واقعیت که یونایتد از زمان بازگشت او بدتر شده است، تجزیه و تحلیل کنند. تقصیر او نیست که تیم فصل گذشته 58 گل در لیگ دریافت کرد.

چیزی که ما می دانیم و همیشه از زمان بازگشت رونالدو می دانیم این است که دومین حضور او در یونایتد تنها یک راه حل کوتاه مدت بود.

با توجه به تمایل گزارش شده رونالدو به ترک یونایتد، درخواست ناامیدانه ای برای ماندن او وجود ندارد، زیرا هواداران کاملاً استدلال او را درک می کنند و می خواهند در یک تیم رقابتی تر بازی کند، تا زمانی که این تغییر در خارج از کشور باشد.

او روز دوشنبه برای پیش فصل برنگشت و ورزشکاران گزارش یونایتد نمی داند که آیا او به موقع برای تور پیش فصل بازخواهد گشت یا خیر.

تماشای یک بازیکن برای همه 32 تیم جام جهانی

جدایی او به سادگی روند تغییر یونایتد را تسریع خواهد کرد. اریک تن هاگ می تواند در حال حاضر جایگزینی برای رونالدو پیدا کند نه در مدت 12 ماه.

بنابراین اگر رونالدو به طور ناگهانی تصمیم به ماندن بگیرد، اکنون پذیرفتن آن سخت می شود. نگه داشتن بازیکنی که می خواهد جدا شود هرگز آسان نیست و دستور آشفتگی در پشت صحنه است. وقتی بازیکن کریستیانو رونالدو است، این را در 1000 ضرب کنید.

حفظ رونالدو یک سال دیگر به سادگی باعث به تعویق انداختن امر اجتناب ناپذیر خواهد شد. یونایتد باید بدون او تیمی بلند مدت بسازد. پس چرا این کار را انجام ندهید و اکنون گچ را جدا نکنید.

عکس از نائومی بیکر/گتی ایماژ

زمان بندی رونالدو در حال حاضر بهتر از حتی بعد از آن است

رونالدو این بمب را در آخر هفته روی یونایتد انداخت، با زمان گزارش تمایل خود را برای ترک. این اتفاق تنها یک هفته قبل از خروج باشگاه برای پیش فصل رخ داد.

واضح است که این موضوع می توانست خیلی زودتر با یونایتد در میان گذاشته شود و اگر می شد بسیار مفید بود.

اما هنوز زمان زیادی برای حل این مشکل وجود دارد، دو ماه کامل. پنجره نقل و انتقالات تا 1 سپتامبر باز است.

رونالدو خیلی دیرتر آن را ترک کرد تا یک سال پیش مجبور شود از یوونتوس جدا شود. این حماسه فقط در دو هفته پایانی ماه اوت به نمایش درآمد.

این سناریوی کابوس یونایتد بود، برای اینکه رونالدو زمانی را به تمرین زیر نظر اریک ده هاگ بگذراند و وقت سرمربی و کادر مربیگری اش را تلف کند، قبل از اینکه نشانه ای از تمایل خود برای خروج از این تیم را نشان دهد.

عکس تام پرزلو/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

تاخیر مرموز کیت احتمالا با بمب رونالدو مرتبط است

یکی از بخش هایی که به خروج احتمالی رونالدو لعن می کند، تیم تجاری منچستریونایتد خواهد بود که سال گذشته از بازگشت شماره 7 نمادین هیجان زده شدند.

کیت جدید یونایتد برای فصل 2022/23 قرار بود روز جمعه عرضه شود. اکنون تا جمعه این هفته به تعویق افتاده است.

خبر خروج مورد نظر رونالدو که تنها 24 ساعت بعد به رسانه ها درز کرد، تصادفی نبود.

پیراهن‌های رونالدو با قیمت تمام شده فروخته می‌شد و یونایتد با سناریوی کابوس‌آور بازپرداخت همه آن‌ها مواجه می‌شد، اگر او به سرعت فروخته می‌شد.

اکنون، هر کسی که پیراهن رونالدو 7 را برای فصل 2022/23 خریداری کند، از قبل هشدار داده شده است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

تایرل مالاسیا به منچستریونایتد قراردادی است که رالف رنگنیک به آن افتخار می کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا