لیگ برتر انگلیس

ناامیدی کریستیانو رونالدو با حمله مورتو قابل درک است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ستون سه گانه: 24 ژوئن

جان مورتو در منچستریونایتد یک ریسک اثبات نشده است

اکنون بیش از یک سال از انتخاب جان مورتو به عنوان مدیر فوتبال می گذرد. تابستان گذشته او هنوز باید با اد وودوارد کار می کرد، اکنون او سلطنت آزاد دارد.

متأسفانه، تا اینجا ما نمی توانیم تفاوت را تشخیص دهیم. و این نگرانی مورتو در تمام مدت بود.

زمانی که منچستریونایتد یک مدیر فوتبال استخدام کرد، خیلی دیر شده بود. اما مورتو کاندیدای هیجان انگیز یا خوشایند نبود. نه کسی که سال ها زیر نظر وودوارد کار می کرد.

یونایتد به یک رقم ثابت نیاز داشت، همانطور که گری نویل می گوید “بهترین در کلاس”. در عوض، ما یک ترفیع داخلی دریافت کردیم، شخصیتی که از زمان حضور با دیوید مویس در سال 2013 در باشگاه بوده است.

خیلی برای شروعی تازه. نگرانی های اولیه در مورد تجارت نقل و انتقالات یونایتد در این تابستان کاملاً موجه است و مورتو باید این کار را انجام دهد.

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

یونایتد این هفته با به خدمت گرفتن مایکل ادواردز، قهرمان سابق لیورپول مرتبط بود، اما نامه گزارش می دهد که نامشخصی وجود دارد که او در کجای مورتو قرار می گیرد. این نباید دغدغه اصلی باشد.

همین نگرانی در مورد ریچارد آرنولد، مدیرعامل جدید وجود دارد، که می‌گوید می‌خواهد با اد وودوارد متفاوت باشد، و با این حال، در دهه گذشته بخشی از ساختار موجود در یونایتد زیر نظر گلیزرها بوده است.

یونایتد واقعاً به یک مدیرعامل کاملاً جدید و یک مدیر کاملاً جدید در فوتبال نیاز داشت که هیچ یک از آنها هیچ ارتباطی با رژیم شکست خورده گلیزر در چند سال گذشته نداشتند. ما چنین چیزی را نداریم، و بنابراین، این ترس همچنان وجود دارد که یونایتد به عنوان یک بازی خجالتی و خجالتی به چرخش خود ادامه دهد.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

پروژه توانبخشی ده هاگ خطراتی را به همراه دارد

یکی از دلایل عدم خرید، یا پیامدهای آن، اریک تن هاگ و کادر مربیگری اش است که به دنبال بهبود ترکیب فعلی یونایتد هستند.

تن هاگ در کنفرانس مطبوعاتی افتتاحیه خود گفت که یونایتد استعداد دارد و به مقام دوم در فصل 2020/21 اشاره کرد.

اما این یک بازی خطرناک است که به تیمی اعتماد کنیم که فصل گذشته ابزارهای خود را از دست داده و تنها مقام ششم را از دست داده است.

همچنین به شدت خسته بودن هواداران از بازیکنان فعلی و عدم اعتماد به توانایی و طرز فکر آنها به شدت دست کم گرفته می شود.

چندین بازیکن وجود دارند که به نظر می رسد در حال حاضر آخرین شانس خود را دارند و صبر یک فصل کامل دوام نخواهد آورد.

این می تواند یک قضاوت نادرست واقعی از سوی باشگاه باشد که به این بازیکنان فرصت دیگری بدهیم. رالف رانگنیک گفت که نیاز به یک بازنگری اساسی است و 10 بازیکن باید وارد شوند و تاریخ احتمالاً با این ارزیابی مهربان خواهد بود و یونایتد با توجه به توصیه های او فعلاً هزینه را پرداخت خواهد کرد.

عکس کاترین ایویل/گتی ایماژ

زمزمه های رونالدو کاملا قابل درک است

تنها کسی که از فقدان نقل و انتقالات منچستریونایتد نسبت به هواداران ناامیدتر است، کریستیانو رونالدو است.

حداقل طبق گزارش روزنامه پرتغالی رکورد، که ادعا می کند رونالدو از نحوه تقویت بیشتر سیتی و لیورپول استرس و عصبانیت دارد و یونایتد هیچ کاری انجام نداده است.

ما نمی توانیم او را سرزنش کنیم. رونالدو یک برنده ثابت شده است، مسلماً بهترین بازیکن در تمام دوران، و او در فصل گذشته به دلیل ناتوانی اطرافیانش ناامید شد.

آخرین بازی بالقوه برای این نگرانی ها این است که رونالدو در اواخر ماه اوت مانند یوونتوس خواستار جدایی شود. نباید آن را رد کرد.

این شایعات ممکن است تکذیب شوند، اما سخت است باور نکنیم که یک عنصر حقیقت در آنها وجود دارد.

یونایتد با ندادن تیمی به رونالدو که بتواند افتخارات را به چالش بکشد، با آتش بازی می‌کند، او در مقابل آن ایستادگی نمی‌کند، او خیلی مغرور است و به درستی.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

بازگشت آنتونی مارسیال، خریدهای مقرون به صرفه، هیجان ده هاگ: ستون سه گانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + شش =

دکمه بازگشت به بالا