لیگ برتر انگلیس

نویل می‌گوید که گلیزرز در نبرد یونایتد با برنتفورد برای جذب اریکسن مقصر است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گزارش، تعقیب کریستین اریکسن بین دو تیم است اسکای اسپورت، در حالی که تاتنهام هنوز حرکت خود را انجام نداده است.

این باید یک تصمیم ساده برای اریکسن بین منچستریونایتد و برنتفورد باشد. و این خطر بسیار واقعی است که او شیاطین سرخ را برای ماندن در برنتفورد رد کند.

گری نویل، کاپیتان سابق یونایتد، می داند که در صورت وقوع این اتفاق چه کسی مقصر است و به گلیزرها اشاره می کند که باشگاه را به “قبرستان” استعدادها تبدیل کرده اند.

منچستریونایتد برای جذب اریکسن با برنتفورد مبارزه می کند

اریکسن فاکتورهای مختلفی به نفع برنتفورد دارد. آنها کسانی بودند که فصل گذشته حرفه او را از سر گرفتند، بنابراین باید وفاداری را در نظر داشت.

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

او همچنین در لندن که صاحب خانه و خانواده جوانی است خوشحال است.

اریکسن همچنین از تیم برنتفورد، سرمربی و دقیقاً می‌داند که قرار است دوباره برای چه چیزی ثبت‌نام کند، بنابراین انتخاب مطمئنی است.

اما بیا این منچستریونایتد است. این نوع نقل و انتقالات در دوران سر الکس فرگوسن غیرقابل تصور بود، اریکسن قبلاً قلم را روی کاغذ آورده بود.

نویل درست می‌گوید، بی‌ثباتی در اولدترافورد در سال‌های اخیر باعث شده است که بازیکنان زیادی از پتانسیل خود استفاده نکنند و از انجام این حرکت پشیمان شوند.

عکس از کریس برانسکیل/فانتاسیستا/گتی ایماژ

یونایتد یک سرمربی جدید به نام اریک تن هاگ دارد که می‌خواهد شروعی تازه به یونایتد بدهد – اما فعالیت کند پنجره نقل و انتقالات تابستانی نشان‌دهنده این است که باشگاه مثل همیشه ضعیف اداره می‌شود و هیچ خریدی به موقع برای باشگاه جدید انجام نشده است. پیش فصل سرمربی

اکنون در سناریویی نشسته ایم که یونایتد امیدوار است یک بازیکن آزاد 30 ساله ما را برای امضای قرارداد با برنتفورد رد نکند.

چگونه به این نتیجه رسید؟ همان‌طور که نویل اشاره می‌کند، پاسخ همه به مالکان باشگاه مربوط می‌شود، گلیزرها که با باشگاه به‌عنوان یک قلک شخصی رفتار می‌کنند، امروز پس از بدترین فصل یونایتد در تاریخ لیگ برتر، 11 میلیون پوند سود سهام دریافت می‌کنند.

تا زمانی که تغییر مالکیت صورت نگیرد، یونایتد ممکن است به سادگی محکوم به ادامه این مارپیچ نزولی باطل باشد، حتی اگر تن هاگ موفق شود قرارداد اریکسن را به پایان برساند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

گری نویل خواستار توقف فوری سود نقدی گلیزرها از منچستریونایتد شد.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − یک =

دکمه بازگشت به بالا