لیگ برتر انگلیس

رایان گراونبرچ به ژورین تیمبر توصیه می کند که آژاکس را برای پول کلان ترک کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


به نظر می رسد ژورین تیمبر در حال حاضر تابستان امسال در آژاکس باقی می ماند، زیرا نگرانی ها در مورد حضورش در جام جهانی وجود دارد. روزنامه گاردین گزارش شده است.

یکی از بازیکنانی که آژاکس را ترک کرده است، رایان گراونبرخ، ستاره خط میانی است که به بایرن مونیخ پیوست و به او گفت. دی تلگراف او پیشنهاد منچستریونایتد را نیز رد کرد.

Gravenberch معتقد است که تیمبر به زودی او را از آژاکس خارج خواهد کرد و در نظرات جدیدی که برای Voetbal International.

او تیمبر را به عنوان یکی از دو بازیکنی که معتقد است بیشترین فروش آژاکس را در میان تیم فعلی به ارمغان خواهد آورد نام برد.

عکس مارسل بونت/ آژانس BSR/ گتی ایماژ

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

Gravenberch به تیمبر توصیه می کند که آژاکس را برای پول کلان ترک کند

Gravenberch Jurrien Timber و Davy Rensch مدافع راست را به عنوان دو بازیکنی انتخاب کرد که احتمالاً برای تیم هلندی هزینه های زیادی را ارائه می دهند.

او گفت: «فکر می‌کنم هر دوی آنها مبلغ خوبی را به ارمغان بیاورند. اگر آنها همچنان قرارداد خوب و محکمی با آژاکس داشته باشند، فکر می کنم هر دو با پنجاه تا شصت میلیون یورو جدا خواهند شد.

60 میلیون یورو کمی بیش از 50 میلیون پوند است که هزینه زیادی است. قرارداد فعلی تیمبر تا سال 2024 است، و بنابراین آژاکس باید قرارداد او را تمدید کند تا تابستان آینده مبلغ قابل توجهی را برای او به دست آورد، در غیر این صورت آنها مجبور خواهند شد مانند گرونبرچ با قیمتی با تخفیف به فروش برسند.

تیمبر توسط اریک تن هاگ بسیار عالی رتبه بندی شده است، او اولین بازی خود در آژاکس را به او داد و او را برای شروع بیش از 30 بازی در فصل گذشته انتخاب کرد.

اما اینکه منچستریونایتد برای تیمبر بازگردد یا در ژانویه یا تابستان آینده، به (الف) اینکه تن هاگ مدافع دیگری را در تابستان جذب کند یا خیر، و (ب) اینکه سرمربی جدید گزینه‌های مدافع میانی فعلی تیم را پس از اولین دیدن آنها چه می‌کند، بستگی دارد. دست

اگر تن هاگ در نیمه های فصل احساس می کند تیمبر بازیکنی است که می تواند بیشتر از ستاره های یونایتد به او اعتماد کند، پس از دیدن قیمت درخواستی آژاکس از یونایتد تعجب نکنید.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

“نیمار جدید” بازیکنی است که منچستریونایتد باید تابستان امسال جذب کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا