لیگ برتر انگلیس

رومانو می گوید که عوامل آنتونی به آژاکس فشار می آورند تا پیشنهادات را در نظر بگیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


عوامل آنتونی از آژاکس می خواهند تا پیشنهاداتی را که برای این وینگر دریافت می کنند در میان علاقه منچستریونایتد در نظر بگیرد.

به‌روزرسانی فابریزیو رومانو می‌گوید منچستریونایتد واقعاً علاقه‌مند است و تماس‌های اولیه‌ای بر سر بازیکن برزیلی داشته است.

هدف و زمان هر دو گزارش می دهند که آنتونی “مصمم” است تا تابستان امسال با منچستریونایتد امضا کند.

آژاکس قیمت بسیار بالایی را تعیین کرده است که زمان گزارش ها می تواند بیش از 60 میلیون پوند باشد.

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

روشی که نمایندگان او اکنون از آژاکس می خواهند تا پیشنهادات را در نظر بگیرد، موضع این بازیکن را نشان می دهد که او می خواهد ادامه دهد.

آنتونی دو عنوان اردیویژه را در دو فصل با آژاکس به دست آورده است و مشتاق یک چالش جدید است و دوباره با اریک تن هاگ در اولدترافورد متحد می شود.

اگر یونایتد و آژاکس بتوانند مبلغی را به توافق برسند، یک نقطه شروع برای آنتونی در جناح راست یونایتد وجود دارد.

یونایتد انجام یک معامله را زود به تعویق انداخته بود زیرا این باشگاه می خواست در اولویت قرارداد با فرنکی دی یونگ، هافبک خود را به پایان برساند. اما مذاکرات با بارسلونا به بن بست رسیده و دیگر نقل و انتقالات را متوقف کرده است.

در طول این مدت، آژاکس سباستین هالر و رایان گراونبرچ را فروخته است و مصمم است که آنتونی را بررسی کند مگر اینکه مبلغ بسیار بالایی دریافت کنند.

عکس مایکل بولدر/NESImages/DeFodi Images از طریق Getty Images

عوامل آنتونی در حال هل دادن آژاکس هستند

اقدامات عوامل او کاملاً واضح است که وینگر مایل به ادامه کار است و این می تواند به یک مشکل واقعی در پشت صحنه برای آژاکس تبدیل شود.

گفتن این بازیکن ناراضی آسان تر از انجام آن است، و تمایل آنتونی برای جابجایی در نهایت می تواند به نفع منچستریونایتد باشد.

اینکه آیا یونایتد ظرفیت این را دارد که فعالانه و موفقیت آمیز این قرارداد و قرارداد دی یونگ را قبل از پایان ژوئن ببندد یا خیر، باید دید. تجارت نقل و انتقالات تاکنون آنطور که برنامه ریزی شده پیش نرفته است، و دیدن بازیکنی که می خواهد برای باشگاه بازی کند – به جای بازیکنی که نمی خواهد، دلگرم کننده است. اکنون یونایتد فقط باید مبلغ مورد نظر را به توافق برساند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

بازیکنانی که برای منچستریونایتد و واتفورد در میان لینک های دنیل باخمن بازی کرده اندنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا