لیگ برتر انگلیس

بازیکنانی که در منچستریونایتد و واتفورد بازی کرده اند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اولین خرید منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات تابستانی می تواند دانیل باخمن دروازه بان واتفورد باشد.

فابریزیو رومانو، کارشناس نقل و انتقالات، گزارش داد که مذاکرات با این ملی پوش اتریشی برای انتقال به اولدترافورد ادامه دارد.

با دین هندرسون در آستانه انتقال قرضی یک فصل به ناتینگهام فارستاریک تن هاگ ظاهراً از باخمن می‌خواهد که جایگزین بازیکن سابق تیم ملی انگلیس شود تا اطمینان حاصل کند که او پشتیبان کافی برای دیوید دخیا خواهد داشت.

این بازیکن 27 ساله که 13 بازی ملی برای تیم ملی اتریش دارد، فصل گذشته 12 بار در لیگ برتر به میدان رفت و بن فاستر شماره یک هورنتز بود.

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

عکس از استفان وایت – CameraSport از طریق Getty Images

هندرسون فصل گذشته اصلاً برای یونایتد در لیگ برتر حضور نداشت و باخمن احتمالاً برای زمان بازی در رقابت‌های جام حذفی و احتمالاً در لیگ اروپا با تام هیتون رقابت خواهد کرد.

با توجه به اینکه دروازه‌بان سابق استوک سیتی احتمالاً تابستان امسال به تئاتر رویاها می‌رود، یونایتد در فوکوس نگاهی به بازیکنانی دارد که برای منچستریونایتد و واتفورد بازی کرده‌اند.

بازیکنانی که در منچستریونایتد و واتفورد بازی کرده اند

جاشوا کینگ

عکس ایوان یوردانوف/MI News/NurPhoto از طریق گتی ایماژ

این ملی پوش نروژی تنها دو بار برای تیم اصلی یونایتد به میدان رفت، اما تحت هدایت ادی هاو در بورنموث بود که این مهاجم بهترین فوتبال خود را ارائه داد.

در ژانویه 2020، اوله گونار سولسشر در تلاش برای امضای مجدد کینگ از گیلاس شکست خورد پس از زدن 28 گل در دو دوره اخیر لیگ برتر.

کینگ پس از ناکامی در گلزنی برای اورتون پس از انتقال به گودیسون پارک در فوریه 2021، تابستان گذشته به واتفورد پیوست و پنج گل به ثمر رساند که شامل هت تریک مقابل تافی ها بود.

این بازیکن 30 ساله پس از ترک هورنتز به دنبال یک باشگاه جدید است.

اشلی یانگ

عکس توسط Joe Prior/Visionhaus از طریق Getty Images

یانگ همه کاره که محصول آکادمی واتفورد است، 110 بازی برای هورنتز انجام داد و 22 گل به ثمر رساند تا اینکه در سال 2011 با استون ویلا به خدمت گرفته شد.

فرم یانگ برای ویلینز توجه سر الکس فرگوسن و شیاطین سرخ را به خود جلب کرد 17 میلیون پوند تا ملی پوش انگلیس را به M16 برساند.

یانگ در آخرین فصل سر الکس در راس هدایت، عنوان لیگ برتر را به دست آورد.

همانطور که دوران حرفه ای او ادامه پیدا کرد، یانگ تبدیل به یک مدافع کناری شد و او اسکودتو را زیر نظر آنتونیو کونته با اینترمیلان به دست آورد. این بازیکن 36 ساله تابستان گذشته با قراردادی یک ساله به ویلا پارک بازگشت و در حال حاضر در حال مذاکره با باشگاه برای تمدید قراردادش است.

بن فاستر

عکس لوک واکر/گتی ایماژ

فاستر پس از انتقال از استوک سیتی به اولدترافورد، دو فصل را به صورت قرضی در ویکاریج رود گذراند و سپس به قرمزها بازگشت و 23 بازی برای تیم اصلی انجام داد.

پس از یک فصل حضور در بیرمنگام سیتی، فاستر به مدت هفت سال بازیکن وست بروم بود تا اینکه در تابستان 2018 دوباره به واتفورد پیوست.

این بازیکن 39 ساله که 8 بازی ملی برای انگلیس انجام داد، تابستان امسال پس از چهار بازی دیگر با هورنتز که اکنون توسط راب ادواردز، سرمربی سابق فارست گرین روورز اداره می شود، بازیکن آزاد است.

تام کلورلی

عکس جیمز گیل/گتی ایماژ

مشابه فاستر، کلورلی قبل از موفقیت در منچستریونایتد، یک دوره قرضی با هورنتز داشت. در رقابت های قهرمانی 2010-11، هافبک 11 گل به ثمر رساند و در 33 بازی پنج پاس گل داد.

کلورلی پس از یک فصل قرضی در لیگ برتر با ویگان اتلتیک، چهار بازی اول لیگ برتر یونایتد در فصل 12-2011 را آغاز کرد و سپس در خارج از خانه مقابل بولتون مصدوم شد.

فارغ التحصیل آکادمی منچستریونایتد فقط یک بار دیگر لیگ را در آن فصل شروع خواهد کرد. 13 بار ملی پوش انگلیسی 79 بار برای بیست بار قهرمان لیگ بازی کرد، اما فقط یک بار زیر نظر لوئیس فن خال بازی کرد و سپس به صورت قرضی به استون ویلا فرستاده شد.

کلورلی در تابستان 2015 با قراردادی دائمی به اورتون ملحق شد و سپس با قراردادی قرضی اولیه که بعداً دائمی شد، در ژانویه 2017 دوباره به واتفورد ملحق شد.

این بازیکن 32 ساله امیدوار است پس از سقوط فصل گذشته، واتفورد را در اولین درخواست خود به لیگ برتر اخراج کند.

دنی ولبک

عکس توسط OLI SCARFF/AFP از طریق گتی ایماژ

پس از یک دوره قرضی در لیگ برتر با ساندرلند، ولبک در بخش عمده فصل 2011-2012 با وین رونی شریک شد و منچسترسیتی در ثانیه های پایانی فصل جام را از ما ربود.

حضور ولبک در فصل بعد به دلیل ورود پرفروش رابین ون پرسی کاهش یافت.

از 142 بازی برای قرمزها، ولبک 29 گل به ثمر رساند و 21 پاس گل داد. قبل از انتقال به آرسنال در تابستان 2014 پس از اینکه فن خال هدایت اولدترافورد را بر عهده گرفت.

پس از پنج فصل در امارات، ولبک، که دارای یک چشمگیر است 16 گل از 42 بازی برای انگلیس، با انتقال آزاد به واتفورد پیوست.

این بازیکن 31 ساله تنها یک فصل را در ویکاریج رود سپری کرد که سه گل به ثمر رساند و سپس به برایتون اند هوو آلبیون رفت. و پس از انجام 51 بازی برای مرغ های دریایی و به ثمر رساندن 12 گل، انتظار می رود ولبک به اقامت خود در ساحل جنوبی ادامه دهد.

اودیون ایگالو

عکس متیو اشتون – AMA/Getty Images

پس از به ثمر رساندن 20 گل در چمپیونشیپ که به اخراج واتفورد به لیگ برتر کمک کرد، هورنتز انتقال قرضی نیجریه ای را از اودینزه دائمی کرد.

ایگالو ناامید نشد و در اولین فصل حضورش در لیگ برتر 16 گل به ثمر رساند، اما علیرغم به ثمر رساندن تنها یک گل در لیگ از 18 بازی در فصل بعد، تیم سوپر لیگ چین، سی سی یاتای، پول نقد را به مهاجم آفریقایی رساند.

ایگالو با به ثمر رساندن 46 گل از 72 بازی در لیگ چین، در ژانویه 2020 به صورت قرضی به منچستریونایتد پیوست و 23 بازی برای قرمزها زیر نظر سولسشر انجام داد و 5 گل به ثمر رساند.

مهاجم Super Eagles در حال حاضر در عربستان سعودی شکوفا می شود و در 42 بازی لیگ 31 گل به ثمر رسانده است.

جیمز گارنر

عکس از رابی جی بارت – AMA/Getty Images

بازیکن با استعداد زیر 21 سال انگلیس که امیدوار است در تابستان امسال اریک تن هاگ را تحت تاثیر قرار دهد، در سپتامبر 2020 به صورت قرضی به واتفورد پیوست.

انتقال موقت به هرتفوردشایر اولین انتقال قرضی گارنر در فوتبال بزرگسالان بود و در حالی که او 12 بار در لیگ زیر نظر ولادیمیر ایویچ شروع کرد، مشخص شد که او بخشی از برنامه‌های شیسکو مونوز که جایگزین صربی در صندلی داغ واتفورد شود، نبود.

گارنر پس از انجام تنها 40 دقیقه فوتبال زیر نظر مونوز در پنج بازی، در ژانویه 2021 از قرضی یک فصل خود فراخوانده شد و روز بعد به ناتینگهام فارست ملحق شد.

گارنر پس از تحت تاثیر قرار دادن در سیتی گراوند، تابستان گذشته به رودخانه ترنت بازگشت و برای اولین بار در 23 سال، نقش موثری در هدایت فارست به زمان بزرگ داشت.

سایر بازیکنانی که در منچستریونایتد و واتفورد بازی کرده اند

  • دنی وبر
  • توماش کوشچاک
  • ریس براون
  • جیمی دیویس
  • کریگ کاتکارت
  • دنی درینک واتر
  • اشلی فلچر
  • کریس ایگلز

هوادار پرشور فوتبال که در سال 2016 مدرک معتبر NCTJ را در روزنامه نگاری ورزشی چندرسانه ای به پایان رساند.

کریستین انکونکو، هدف منچستریونایتد، قرارداد جدیدی با RB لایپزیگ با بند فسخ 51 میلیون پوندی از سال 2023 امضا کرد.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا