لیگ برتر انگلیس

مطبوعات اسپانیایی واکنش بارسلونا به پیشنهاد دی یونگ یونایتد را توضیح می دهند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


بارسلونا مطمئن است که در مذاکرات با منچستریونایتد برای فرنکی دی یونگ، “آس” را حفظ می کند.

این به این دلیل است که بارسلونا علیرغم ترجیح دادن به پول نقد، از حفظ دی یونگ و استفاده از او در تیم خود در فصل آینده کاملا راضی است.

روزنامه اسپانیایی AS بنویسید: فروش دی یونگ اساسی نیست و اگر او بماند، بازیکن مهمی برای مربی و باشگاه خواهد بود.

بارسلونا 80 میلیون یورو می خواهد که 69 میلیون پوند است، سودی جزئی از 65 میلیون پوندی که برای جذب او از آژاکس در سال 2019 پرداخت کردند و ظاهراً آنها حاضر نیستند با مبلغ کمتری معامله کنند.

عکس فرن ماسیا/ تصاویر ورزشی با کیفیت/ گتی ایماژ

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

واکنش بارسلونا به پیشنهاد فرنکی دی یونگ از منچستریونایتد

یونایتد 60 میلیون یورو (51 میلیون پوند) به اضافه افزودنی ها را پیشنهاد داد، امیدوار بود که وضعیت مالی بارسلونا باعث شود آنها را به فروش سریع ترغیب کند.

مانند بنویسید: “پیشنهاد یونایتد به بارسا برای این بازیکن از نظر رهبران کاتالان کمیاب است. انگلیسی ها برای یک بار هم که شده یک بارسای صبور پیدا کرده اند.

بارسلونا به خوبی از “فصل وحشتناک” یونایتد و فشار هوادارانی که این باشگاه تحت آن قرار دارد، در بحبوحه ناآرامی های عقب افتاده از رقبای لیورپول و سیتی، در داخل و خارج از زمین، آگاه است.

ادامه مذاکرات به تضعیف موضع یونایتد کمک می کند، بارسلونا می تواند از نظر مالی در برابر فشار مقاومت کند، در حالی که ناامیدی هواداران در بین هواداران شیاطین سرخ در حال افزایش است.

مانند می افزاید: “کسی که بتواند طولانی ترین فشار را تحمل کند، از نظر مالی برنده خواهد شد.”

ناامیدی بزرگ برای یونایتد این است که این معامله بقیه نقل و انتقالات باشگاه را متوقف کرده است و با توجه به بازگشت بازیکنان غیر بین المللی برای پیش فصل در 27 ژوئن، هیچ معامله ای انجام نشده است.

حتی اگر معامله ای برای دی یونگ به سرعت منعقد شود، جشن کوتاه مدت خواهد بود. با این همه وقت تلف شده، هواداران یونایتد به سادگی می خواهند به مرحله بعدی بروند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

اوانیلسون هدف منچستریونایتد از روبرت لواندوفسکی لقب گرفته است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا