لیگ برتر انگلیس

روزنامه نگار هلندی می گوید ادسون آلوارز راحت ترین بازیکن آژاکس برای جذب یونایتد است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


مایک ورمیل، روزنامه نگار هلندی گزارش می دهد که منچستریونایتد با مقاومت سخت آژاکس در برابر آنتونی و لیساندرو مارتینز روبرو خواهد شد.

ورمجل گفت دی تلگراف که آژاکس برای این دو نفر که هر دو به شدت به منچستریونایتد مرتبط هستند، قیمت های بالایی را طلب خواهد کرد.

زمان گزارش یونایتد به دنبال وینگر و مدافع میانی است که هر دو توسط اریک تن هاگ، سرمربی شیاطین سرخ برای باشگاه به خدمت گرفته شده اند.

اگر منچستریونایتد آنها را بخواهد، باید بهای گزافی را بپردازد، علاوه بر آن چیزی که بارسلونا برای فرنکی دی یونگ هافبک به دنبال آن است.

عکس اروین اسپک/سقراط/گتی ایماژ

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

آژاکس در برابر فروش آنتونی و لیساندرو مارتینز مقاومت می کند

با توجه به اینکه آژاکس در حال حاضر نوشیر مزرویی، رایان گراونبرچ و سباستین هالر را از دست داده است، آنها نیاز زیادی به فروش ستاره های خود ندارند.

ورمجل می گوید دی تلگراف: «چنین برچسب قیمتی بر گردن این بازیکنان وجود دارد که خروج آنها تقریبا غیرممکن است. آژاکس همچنین می خواهد تمام تلاش خود را برای جلوگیری از خروج آنها انجام دهد. من فکر می کنم که با آنتونی باید در جهت هفتاد یا هشتاد میلیون یورو و با دو نفر دیگر حدود پنجاه یا شصت میلیون فکر کنید. آنها معمولاً برای این کار نمی‌روند و اگر آنها را ترک کنند، آژاکس در هر صورت می‌تواند جایگزین‌های خوبی به دست آورد.»

این ارقام حدس زده شده 60 میلیون پوند برای آنتونی و 43 میلیون پوند برای لیساندرو مارتینز است، و این از قیمت های پایین ذکر شده است. 103 میلیون پوند برای این زوج بسیار بیشتر از مبلغی است که منچستریونایتد برای هر دوی آنها آماده است.

خورشیدگزارش ‘s نشان می دهد که یونایتد می خواهد 40 میلیون پوند برای آنتونی بپردازد. هدف گزارش دهید که وینگر “مصمم” است که دوباره به اریک تن هاگ در اولدترافورد بپیوندد.

یونایتد گزینه های کمتری در سمت راست نسبت به مدافعان میانی دارد، بنابراین از بین این دو بازیکن، آنتونی به جای لیساندرو، یکی از اولویت های یونایتد خواهد بود.

عکس از Octavio Passos/Getty Images

ساده ترین بازیکن آژاکس برای جذب منچستریونایتد مشخص شد

ورمیل همچنین بیان می‌کند که در میان بازیکنان آژاکس، ادسون آلوارز، هافبک تدافعی، کسی است که باشگاه می‌تواند از آن پول نقد کند.

او می گوید: “آژاکس تنها با یک پیشنهاد خوب می خواهد هالر و ادسون آلوارز را بفروشد. اولی به بوروسیا دورتموند می رود، در حالی که آژاکس برای آلوارز به سی میلیون یورو نیاز دارد.

این مبلغ فقط 25 میلیون پوند خواهد بود، یک مبلغ مقرون به صرفه برای بازیکن ملی پوش مکزیکی ورزشکاران این گزارش توسط اریک تن هاگ “بسیار رتبه بندی شده است”.

اگر منچستریونایتد موفق شود فرنکی دی یونگ را به خدمت بگیرد، آلوارز ممکن است به یک شریک ایده آل برای او در خط میانی تبدیل شود.

آلوارز به خوبی با سیستم تن هاگ سازگار است، از نظر سازماندهی تیمش در زمین بسیار خوش صدا است، با موقعیت قوی، و همچنین در هوا خوب است.

اگر تن هاگ قبلاً به فکر انتقال این هافبک نبود، این آخرین گزارش ها از قیمت ارزان او ممکن است باعث جلب توجه شود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

ون دی بیک عکس تعطیلات فرنکی دی یونگ را دوست دارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا