لیگ برتر انگلیس

حقایق کلیدی در مورد امضای احتمالی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اولین خرید منچستریونایتد در سال 2022 می تواند یک دروازه بان پشتیبان باشد. فابریزیو رومانو گزارش می دهد که مذاکرات با دانیل باخمن، بازیکن واتفورد برای انتقال ادامه دارد.

باخمن به جانشینی دیوید دخیا و تام هیتون نیز در این ترکیب کمک خواهد کرد. این کهنه کار اولین خرید یونایتد در سال 2021 بود، قبل از اینکه خریدهای مهم تری دنبال شود.

بنابراین در حالی که انتقال باخمن اصلاً هیجان‌انگیز به نظر نمی‌رسد، او می‌تواند به اولدترافورد برود، بنابراین بیایید در مورد این بازیکن بالقوه بیشتر بدانیم…

آمار مختلط

باخمن فصل گذشته 12 بازی در لیگ برتر برای واتفورد انجام داد و به عنوان پشتیبان بن فاستر خدمت کرد. او در هیچ دو بازی مقابل منچستریونایتد بازی نکرد.

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

بازی در تیم فقیر واتفورد به این معنی بود که او در 12 بازی 28 گل دریافت کرد، بیشتر از آلیسون دروازه بان لیورپول (24) که در تمام فصل در 36 بازی دریافت کرد.

او 39 درصد از پاس های 40 یاردی یا بیشتر را تکمیل کرد، که نسبت به داوید دخیا 34 درصد پیشرفت جزئی داشت. FBRef.

باخمن در 12 بازی سه سانتر داشت، در حالی که داوید دخیا هشت سانتر در 38 بازی داشت.

عملکرد این دروازه بان در تیم برتر واتفورد در چمپیونشیپ در فصل 2020/21 تشویق کننده تر است، جایی که او 23 بازی در تیمی انجام داد که به طور خودکار صعود کرد.

باخمن با 0.57 بهترین گلزن در برابر هر 90 بازیکن در بخش با 0.57 و دومین درصد بهترین سیو، 76.1 درصد را داشت.

در لیگ برتر این میزان به 63.8 درصد کاهش یافت، در حالی که فصل گذشته داوید دخیا 69.5 درصد بود، خارج از 10 تیم برتر لیگ، با خوزه سا از وولوز با 79 درصد بالاترین رتبه.

عکس ایوان یوردانوف/MI News/NurPhoto از طریق گتی ایماژ

بین المللی اتریش

باخمن 13 بازی ملی برای اتریش در کارنامه دارد که در آنها چهار کلین شیت داشته است. دو مورد از این بازی ها برابر جزایر فارو و مولداوی و دو مورد دیگر مقابل اوکراین و اسلواکی بودند.

کلین شیت مقابل اوکراین در یورو 2020 به دست آمد، جایی که باخمن انتخاب اول اتریش بود و به آنها کمک کرد تا به یک شانزدهم نهایی صعود کنند. اکنون این وضعیت تغییر کرده است.

باخمن توسط رالف رانگنیک به تیم ملی اخیر اتریش دعوت نشد، او ظاهراً تحت تأثیر آنچه در فصل گذشته از این بازیکن 27 ساله در لیگ برتر دیده بود، قرار نگرفت.

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

باشگاه های سابق

باخمن تجربه زیادی در بریتانیا دارد و پس از پیوستن به این باشگاه از اتریش وین در دوران نوجوانی، در آکادمی استوک سیتی رفت.

او برای تیم های زیر 18 و زیر 21 سال استوک بازی کرد اما در تیم اصلی این باشگاه حضور نداشت و سه دوره مختلف را به صورت قرضی گذراند.

قرضی او در بوری، راکسام و راس کانتی بود که در انگلستان، اسکاتلند و ولز بازی می کرد، قبل از اینکه واتفورد او را به صورت رایگان در سال 2017 بخرد.

پس از یک دوره قرضی در کیلمارناک، باخمن شانسی در واتفورد به دست آورد، جایی که او در 41 بازی تیم اصلی، زیر نظر پنج مربی مختلف، انجام داده است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد به احتمال زیاد مالکوم ابیووی وینگر آزاد را به پالاس از دست خواهد دادنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا