لیگ برتر انگلیس

آنتونی “مصمم” برای امضای قرارداد با منچستریونایتد است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


امیدهای منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن آنتونی وینگر، به دلیل درخواست آژاکس با قیمت بالا پیچیده شده است. Voetbal International اوایل این هفته گزارش شد.

خورشیدادعای یونایتد که می‌توانست تنها با 40 میلیون پوند معامله کند، بسیار مشتاقانه بود، حتی اگر یونایتد در نهایت بازیکن خود را به دست آورد.

تلاش برای جذب آنتونی با تمایل او برای ترک آژاکس برای یک چالش جدید کمک می کند. او گفت دی تلگراف اوایل امسال آرزویش بازی در لیگ برتر است.

گزارشی جدید از هدف نشان می دهد که آنتونی می تواند در نهایت مجبور به حرکت شود. گفته می شود که او “مصمم” است که دوباره با اریک تن هاگ متحد شود.

عکس از Edilzon Gamez/Getty Images

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

آنتونی “مصمم” برای پیوستن است

این گزارش نمی گوید که آنتونی آماده اعتصاب برای تحرک اجباری است، اما این اقدام احتمالی است که اگر واقعاً «مصمم» به پیوستن باشد، می تواند انجام دهد.

آژاکس قبلا در این شرایط فولد کرده است. خورشید در سال 2017 گزارش داد که چگونه داوینسون سانچز در تلاش برای انتقال به تاتنهام، اعتصاب کرد و از بازی در بازی ابتدایی خودداری کرد. او روزها بعد به آرزوهایش رسید.

امیدوارم منچستریونایتد برای جذب این بازیکن برزیلی به این نتیجه نرسد. هدف گزارش “ترجیح” آنتونی این است که با شیاطین سرخ امضا کند و ادعا کند “مذاکرات غیر رسمی” صورت گرفته است.

این بازیکن 22 ساله حتی قبل از انتصاب اریک تن هاگ با یونایتد در ارتباط بوده است. در صورت پیوستن، یک نقطه شروع واضح برای او در جناح راست وجود دارد.

گل برزیل اوایل این ماه گزارش شد که عوامل آنتونی در حال پرواز به اروپا برای تلاش برای تسریع انتقال به یونایتد بودند. نیت او روشن است.

عکس مایکل بولدر/NESImages/DeFodi Images از طریق Getty Images

مشکل یونایتد این است که آژاکس با کنار گذاشتن این مدت طولانی، فروش رایان گراونبرچ و سباستین هالر را به پایان رسانده و اکنون تحت فشار کمتری برای فروش است.

با این حال آنها به استیون برگوین، وینگر تاتنهام علاقه دارند. نامه گزارش، که به عنوان جایگزین آنتونی خدمت می کند.

آنتونی به یونایتد می تواند کار را انجام دهد، مشروط بر اینکه آژاکس قیمت معقولی را تعیین کند. در غیر این صورت، یونایتد متکی به انتقال آنتونی خواهد بود.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

فرنکی دی یونگ و پنج حماسه دردناک دیگر در نقل و انتقالات منچستریونایتد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا