لیگ برتر انگلیس

مک تومینای بزرگترین بازنده یونایتد از انتقال دی یونگ خواهد بود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


هواداران منچستریونایتد همچنان امیدوارند که این هفته پیشرفتی در مذاکرات برای فرنکی دی یونگ ایجاد کند. مذاکرات با بارسلونا در حال حاضر به بن بست رسیده است.

اگر یک معامله انجام شود، دی یونگ خط هافبک منچستریونایتد را بهبود می بخشد و به طور خاص سه بازیکن وجود دارند که از حضور احتمالی هلندی سود می برند.

در حالی که برندگان وجود دارند، روی دیگر سکه، یک بازنده وجود دارد، اسکات مک تومینای، 25 ساله، بازیکنی که بیشترین تأثیر منفی را از ورود دی یونگ به باشگاه می‌بیند.

ما نگاهی می اندازیم به این که چرا ممکن است چنین باشد، و چرا این یک گام مثبت رو به جلو برای منچستریونایتد است.

عکس از Marcel ter Bals/Orange Pictures/BSR Agency/Getty Images

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

بزرگترین بازنده یونایتد از انتقال فرنکی دی یونگ

انتصاب اریک تن هاگ به عنوان سرمربی نشان دهنده تغییر برای منچستریونایتد است که خیلی دیر شده است. فصل گذشته شاهد فروپاشی کامل تیمی بودیم که آشکارا به مسیر جدیدی نیاز داشت.

فرنکی دی یونگ به عنوان کلیدی برای ایجاد تغییر در نظر گرفته می شود. اریک تن هاگ او را از زمان حضورشان در آژاکس به خوبی می شناسد و به او اعتماد دارد تا شیوه بازی مورد علاقه اش را اجرا کند.

تیم های ده هاگ همه در مورد “کنترل” و تسلط بر حریفان هستند. منچستریونایتد به طور معمول برای انجام این کار مشکل داشته است.

دی یونگ برای اینکه یونایتد کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرد و تیم را به سمت بالا هدایت کند، کلید خواهد بود و همیشه برای توپ نشان می دهد و به قول تن هاگ، “همیشه راه حل را دارد”.

بازی اسکات مک تومینای با همان سبک پاس های سنگین و تیز مناسب نیست. در عوض، زمانی که بازی‌ها خراب می‌شوند و خراب می‌شوند، اسکاتلندی رشد می‌کند، موقعیتی که Ten Hag به دنبال اجتناب از آن است.

همانطور که یونایتد کشف کرده است مک تومینای همچنین فاقد نظم و انضباط برای نگه داشتن خط هافبک به عنوان یک هافبک دفاعی است. وقتی جلو می رود در بهترین حالت خود است.

فصل گذشته مک‌تومینای به‌طور میانگین تنها 41 پاس در هر بازی در لیگ برتر داشت WhoScored.

ادسون آلوارز، بازیکن پایه خط هافبک آژاکس میانگین 57 پاس در هر بازی، در حالی که رودری از منچسترسیتی میانگین 87 پاس در هر بازی.

زمان بازی مک تومینای با آمدن دی یونگ کاهش می یابد و نشانه های اولیه مبنی بر اینکه کریستین اریکسن می تواند به بازی بیاید و در کنار هلندی بازی کند، به تغییر کلی در سبک اشاره دارد.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

یونایتد همچنین جیمز گارنر و دانی ون دی بیک را دارد که از قرضی باز می گردند تا برای جاهایی بجنگند، در حالی که فرد برای شراکت با دی یونگ در خط هافبک بهتر از مک تومینای مناسب است.

این عوامل با هم ترکیب می شوند تا این فصل را برای مک تومینای به یک فصل چالش برانگیز تبدیل کنند. این هافبک شخصیت موفقیت در اولدترافورد را دارد، اما اینکه آیا استعدادش را دارد یا نه موضوع دیگری است.

زمان بازی او با آمدن دی یونگ کاهش می یابد، و با توجه به اینکه یونایتد به طور بالقوه به یک سبک جدید تغییر می کند، او ممکن است به سادگی متوجه شود که مجموعه مهارت هایش دیگر مناسب نیست. این به مک تومینی بستگی دارد که خودش را تطبیق دهد و ثابت کند که هنوز هم می تواند ارزشمند باشد – و این چیز خوبی است.

یونایتد باید به سطح جدیدی برود. در نهایت تن هاگ می‌خواهد تیمی بسازد که بتواند ظروف نقره را به چالش بکشد و برنده شود. این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد، اما با پیشرفت یونایتد به سطحی که می‌خواهد، بازیکنان یا باید پیشرفت کنند یا عقب بمانند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

فن نیستلروی اعتراف کرد که ابراهیم سنگره هدف یونایتد ممکن است از این تیم جدا شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا