لیگ برتر انگلیس

3 بازیکن منچستریونایتد که از انتقال فرنکی دی یونگ سود می برند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


پیگیری منچستریونایتد برای جذب فرنکی دی یونگ هافبک بارسلونا همچنان ادامه دارد ESPN گزارش می دهد که او اولین هدف باشگاه است.

فابریزیو رومانو گزارش می دهد که این حرکت وارد “مراحل کلیدی” شده است. دی یونگ بازیکنی است که ارزش انتظار را دارد که توسط رونالد دی بوئر به عنوان “بی نظیر” و مانند انگولو کانته توصیف شده است.

بنابراین در حالی که دی یونگ منچستریونایتد را بهتر خواهد کرد، چه کسی می تواند به طور خاص از ورود احتمالی هافبک سود ببرد؟

در اینجا نگاهی داریم به سه بازیکنی که می‌توانند بیشترین پاداش را از انتقال فرنکی دی یونگ به منچستریونایتد دریافت کنند.

عکس از لارنس گریفیث/گتی ایماژ

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

هری مگوایر

کاپیتان زیر آتش منچستریونایتد از پیوستن یک رهبر خط میانی به تیم که کاملاً با سبک بازی او مطابقت دارد، سود بزرگی خواهد داشت.

مگوایر دوست دارد توپ را از دفاع خارج کند، و دی یونگ ترجیح می دهد اولین هافبکی باشد که مالکیت توپ را دریافت می کند، همیشه در فضا، او همان بازیکنی خواهد بود که مگوایر ابتدا به دنبال آن است.

دی یونگ ساختار جدیدی را به خط هافبک یونایتد خواهد آورد که از تسخیر خط دفاعی جلوگیری می کند. مگوایر در نتیجه سود خواهد برد و گلهای دریافتی کمتر و انتقاد کمتری وجود خواهد داشت.

عکس گریت ون کولن/ آژانس BSR/ گتی ایماژ

دانی ون دی بیک

یک انتخاب واضح، دونی ون دی بیک، قبلاً در کنار فرنکی دی یونگ برای آژاکس و هلند بازی کرده است، با موفقیت واقعی.

بهترین فوتبال دوران حرفه ای ون دی بیک در کنار دی یونگ در خط هافبک رقم خورد و هموطن هلندی او می تواند به احیای مجدد دوران منچستریونایتد کمک کند.

در حالی که مشخص نیست که فن دی بیک در کنار دی یونگ به عنوان یک شروع کننده معمولی کجا قرار می گیرد، او فرصت های خود را به دست خواهد آورد، و زمانی که با هموطن خود ارتباط برقرار کند، ارتباط از قبل ایجاد شده آنها به هر دو بازیکن، در داخل و خارج از زمین کمک خواهد کرد.

عکس کاترین ایویل/گتی ایماژ

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو فصل گذشته را به عنوان بهترین گلزن منچستریونایتد با 24 گل به پایان رساند، در تیمی ناکارآمد که به دلیل یک هافبک ضعیف فلج شده بود.

دی یونگ پاسخ منچستریونایتد به رفع معمای خط هافبک است، جایی که او قصد دارد به یونایتد کمک کند تا بازی ها را کنترل کند و در مالکیت توپ بسیار کارآمدتر شود.

تبدیل شدن یونایتد به تیمی کنترل‌تر و مبتنی بر مالکیت به معنای ایجاد موقعیت‌های بیشتر است، که به ناچار به معنای ایجاد موقعیت‌های بیشتر برای کریستیانو رونالدو و گل‌های بیشتر خواهد بود. او در این فصل 30 پلاس را هدف قرار خواهد داد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

ایجنت فاکوندو پلیستری می گوید او برای فصل آینده از سه لیگ مختلف پیشنهاد داردنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 10 =

دکمه بازگشت به بالا