لیگ برتر انگلیس

جیمز گارنر واقعاً ممکن است مانند یک خرید جدید باشد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ستون سه گانه: 21 ژوئن. نظر منچستریونایتد در مورد سه موضوع، هر روز هفته.

جیمز گارنر واقعاً ممکن است مانند یک خرید جدید باشد

با بازگشت به روزهای تحت رهبری سر الکس فرگوسن، این جمله که “او مثل یک خرید جدید است” اغلب در مورد بازیکنی که از مصدومیت بازمی‌گشت، برای سرپوش گذاشتن بر کمبود سرمایه‌گذاری حذف می‌شد. طرفداران می توانند مستقیماً آن را ببینند.

احتمالاً پس از بازگشت از قرضی دونی ون دی بیک، و احتمالاً حتی آنتونی مارسیال، اگر بخواهد اشتیاق خود را برای فوتبال دوباره شعله ور کند، آن را با او بشنویم. در هر دو مورد، این عبارتی نیست که بخواهیم بشنویم.

با جیمز گارنر، کمی متفاوت است. گارنر با آخرین حضورش در سال 2019 هرگز به عنوان بازیکن ثابت در تیم اصلی منچستریونایتد حضور نداشته است. اگر او بتواند از فرصتی به عنوان بازیکن ثابت این فصل در خط میانی اریک تن هاگ استفاده کند، واقعاً چیز جدیدی را برای تیم به ارمغان می آورد.

اینطور بیان کنید؛ اگر منچستریونایتد گارنر را به‌عنوان یک بازیکن کلیدی در رقابت‌های ترفیع ناتینگهام فارست معرفی می‌کرد که گلزنی می‌کرد و گل‌هایی خلق می‌کرد، و سپس بیرون می‌رفت و 15 تا 20 میلیون پوند برای جذب او خرج می‌کرد، در این فصل هیجان بیشتری در مورد نقش او ایجاد می‌شد.

عجیب ترین قراردادها در فوتبال | بند ضد آرسنال و کلوپ شبانه؟!

گارنر برای بازی در تیم اصلی یونایتد آماده است، او در داخل و خارج از توپ قوی است و در دو فصل گذشته به صورت قرضی چیزهای زیادی یاد گرفته است.

او در تابستان امسال شانس جدیدی برای حضور در منچستریونایتد خواهد داشت، زیر نظر سرمربی جدیدی که ثابت کرده است به جوانان فرصت خواهد داد. این بازیکن 21 ساله می تواند به یکی از شگفتی های فصل تبدیل شود و واقعاً ممکن است مانند خرید جدیدی در خط هافبک شیاطین سرخ باشد.

عکس از جان هابلی/MI News/NurPhoto از طریق گتی ایماژ

منچستریونایتد نیز به عمق نیاز دارد

به گفته کارشناسان رادیو، منچستریونایتد تنها باشگاهی در لیگ برتر است که اجازه ندارد عمق داشته باشد.

دنی مورفی، همان بازیکن سابق لیورپول که فکر می کند گرت ساوتگیت باید سرمربی منچستریونایتد باشد، می گوید. Talksportوقتی از کریستین اریکسن در مورد انتقال احتمالی کریستین اریکسن به اولدترافورد پرسیده شد، “نفهمیدم”.

او در ادامه آن را “عجیب” توصیف کرد و از او پرسید که چگونه اریکسن و برونو فرناندز می توانند با هم بازی کنند.

حدس بزنید، عمق مهم است. منچستریونایتد 16 بازی در لیگ برتر به اضافه 6 بازی در لیگ اروپا قبل از تعطیلات جام جهانی دارد که در سه ماه طولانی مدت دو بار در هفته بازی می کند.

قبلاً دیده‌ایم که بازی بیش از حد فرناندز پایدار نیست، او به کمک نیاز دارد و در یک بازی آزاد، اریکسن یک حرکت زیرکانه و معقول خواهد بود.

خنده‌دار است، وقتی لیورپول یا منچسترسیتی به تیم خود اضافه می‌شوند، این گلایه‌ها را از کارشناسان رادیو نمی‌شنویم. تصور کنید اگر یونایتد 100 میلیون پوند برای جک گریلیش خرج می کرد و از او به عنوان جانشین در تمام سال استفاده می کرد، ما هرگز پایان آن را نمی شنویم.

عکس مایکل ریگان/گتی ایماژ

سود سهام گلیزر ناپسند و توهین آمیز است

گری نویل حق دارد که گلیزرها را که سود سهام می‌گیرند صدا بزند و بخواهد آن را متوقف کند. گری 17 سال گذشته کجا بودی؟

بهتر است دیر از هرگز، و صدای نویل در ایجاد فشار بر مالکان باشگاه ارزشمند است، که بدون شک راه حریصانه خود را ادامه خواهند داد.

تنها در سال جاری، گلیزرها قرار است 22 میلیون پوند از سود سهام باشگاه را به حساب های بانکی خود واریز کنند.

یونایتد تنها باشگاهی است که مالکان آن این کار را انجام می دهند و گلیزرها هیچ یک از پول خود را در آن سرمایه گذاری نمی کنند.

آنها اهمیتی نمی دهند که تیم از بدترین فصل خود در تاریخ لیگ برتر خارج شود، یا اینکه باشگاه در تلاش است تا اولین گزینه انتقالی اریک تن هاگ، سرمربی جدید خود را به دست آورد. تا زمانی که پولشان را بگیرند.

روزی که منچستریونایتد بالاخره از مالکیت گلیزر رها شود، روزی است که ارزش آن را دارد که خیابان ها را با یک رژه جشن بپوشانیم.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

حرکات ریچارد آرنولد بلندتر از سخنان او است، جورین تیمبر، و لینگارد به TikTok: The Treble می‌پیوندد.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا