لیگ برتر انگلیس

اعمال ریچارد آرنولد بلندتر از سخنان اوست: ستون تربل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ستون سه گانه: 20 ژوئن. نظر منچستریونایتد در مورد سه موضوع، هر روز هفته.

اعمال ریچارد آرنولد بلندتر از سخنان او است

پوشش منچستریونایتد معمولاً لذت بخش است، اما شروع تابستان امسال تا حدودی دلسرد کننده بوده است. در میان امیدهای زیادی که باشگاه واقعاً سازماندهی شود و شروع به تجدید قوا کند، صبر هواداران در حال آزمایش است.

من در آخر هفته استراحت کردم و پیش‌بینی کردم که با فرا رسیدن زمان دوشنبه، هیچ کاری در مورد جذب بازیکنان انجام نخواهد شد.

یکی از اخباری که خلاء را پر کرد، مدیر عامل شرکت ریچارد آرنولد بود که با طرفدارانش در یک میخانه ملاقات کرد و سعی کرد از اعتراض برنامه ریزی شده در خانه اش جلوگیری کند. بی بی سی اسپورت گزارش شده است.

آرنولد با کلیپ های کوتاهی که به صورت آنلاین به بیرون درز کرد، با اعتبار از جلسه بیرون آمد. او به مشکلات باشگاه پرداخت، و به عنوان مدیر عاملی که اهمیت می‌داد، و جوانی شایسته آشنا شد – اما این کمترین انتظاری است که از مقامی که به سمتی می‌رود که در آن اد وودوارد دستمزد دریافت می‌کرده است. 3 میلیون پوند در سال.

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

او اصرار داشت که کار در مورد خریدها و بهبود تیم ادامه دارد، و در حالی که ما آن را از نظر ظاهری در نظر می گیریم، در نهایت باشگاه باید ارائه دهد.

اکنون دوشنبه است و همانطور که پیش بینی می شد، هیچ پیشرفت ملموسی با شکستن انتقال فرنکی دی یونگ یا هر چیز دیگری حاصل نشده است.

اگر یونایتد نتواند کار را خارج از زمین انجام دهد، پس مهم نیست که آرنولد چه می گوید. و امضاها تنها بخشی از آن هستند. به او افتخار می کنم که با معترضان گپ می زند، خواه می دانست از او فیلم گرفته می شود یا نه.

این تابستان مهمی برای آرنولد است. او نمی تواند تکرار سال 2013 وودوارد را بپذیرد، جایی که یک مدیر جدید به طرز وحشتناکی ناامید شد. او باید مطمئن شود که عملکردش بلندترین حرف را می‌زند، زیرا همه حرف‌ها و همدلی‌هایی که او می‌تواند به هواداران ارائه کند، اگر باشگاه نتواند ارائه دهد، بی‌اهمیت است.

ریچارد آرنولد نه بر اساس آنچه در این تابستان می‌گوید، چگونه می‌گوید، یا اینکه چه کسی می‌گوید، قضاوت نمی‌شود. او برای موفقیت باید تن هاگ را تحویل دهد و تنظیم کند و تمام. بهانه ای نیست

عکس از Rene Nijhuis / آژانس BSR / گتی ایماژ

الوار به خودباوری بیشتری نیاز دارد

انتقال یورین تیمبر به منچستریونایتد است خاموشدر حال حاضر، با ترساندن مدافع از هشدار لوئیس فن خال در مورد شانس خود در جام جهانی.

اگر در اینجا باید درسی گرفت، این است که تایمبر به خودباوری بیشتری نیاز دارد. او باید از توانایی خود حمایت می کرد، برای نفوذ به دفاعی که برای سرگرمی در فصل گذشته در اولدترافورد گل هایی به بیرون درز کرد.

فن خال علیرغم نقش کمی که در منچسترسیتی داشت، همچنان ناتان آکه را در ترکیب تیم هلند خود انتخاب می کند.

دانی ون دی بیک به این دلیل کنار گذاشته شد که در 18 ماه تنها 4 بازی در لیگ برتر را برای یونایتد آغاز کرد. سرنوشت مشابهی برای تیمبر تحت رهبری اریک تن هاگ، سرمربی ای که فصل گذشته بیش از 30 بار او را به عنوان بازیکن آژاکس انتخاب کرد و اولین بازی خود را به او سپرد.

جای تعجب نیست که تن هاگ از تصمیم مدافع برای ماندن در آژاکس ناامید شده است. مایه شرمساری است، و در حالی که یونایتد می تواند پس از جام جهانی دوباره به یک حرکت بازنگری کند، این بستگی به این دارد که آیا مدافع دیگری تن هاگ را در تابستان امسال وسوسه کند یا نه.

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

لینگارد نشان می دهد که چرا یونایتد دلتنگ او نخواهد شد

جدایی جسی لینگارد با انتقال آزاد از منچستریونایتد بسیار دیر شده است و جدایی او در اوایل این ماه اعلام شد.

در حالی که هافبک منتظر اعلام باشگاه بعدی خود است، او در آخر هفته تایید کرد که برای TikTok ثبت نام کرده است.

ما فقط می توانیم تعجب کنیم که چه چیزی او را اینقدر طولانی کرد. پلتفرم ویدیویی برای رقص های جسی لینگارد ساخته شده است.

اما این موضوع باعث می شود که چرا یونایتد به خوبی از شر او خلاص شده است. رقصنده فوتبالیست لاغر شده است. او اکنون 29 سال دارد و به همراه پل پوگبا یکی از دو بازیکنی بودند که در سال 2017 وقتی وین رونی را در حال رقصیدن در رختکن پس از شکست دیدند، خشمگین شدند.

رونی گفت زمان: “من یک بار را به یاد دارم. یک روز پس از شکست به تمرین در یونایتد آمدم، هنوز هم بسیار آزرده خاطر بودم و با مایکل کریک به رختکن رفتم. جسی و پل را در حال رقصیدن با موسیقی در آنجا پیدا کردیم. رفتم، آن را خاموش کردم و بلندگوها را از رختکن بیرون آوردم – چون این طرز فکر من است، این طوری در فوتبال بزرگ شده ام.”

منچستریونایتد نیاز به یک بازنگری دارد و در نهایت ضربه زدن به پوگبا و لینگارد بخشی از شروع تازه است. اکنون برای شروع یافتن جایگزین های آنها در…

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

پوگبا باید زودتر می رفت، بزرگترین حریفان یونایتد، مهاجم بزرگ بعدی را هدف قرار می داد: ستون سه گانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا